Gå til hovedindhold

Inkjet printer Canon PIXMA G3410 A4, 4.800 × 1.200 dpi, 8,8 ppm, Wi‑Fi

Pris fra 1.138 krtil 1.589 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 451 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.095 kr 7. apr.

Sammenlign priser på Inkjet printer Canon PIXMA G3410 A4, 4.800 × 1.200 dpi, 8,8 ppm, Wi‑Fi og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1138 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon PIXMA G3410 Blækprinter
1.138 kr
Til butik
Canon PIXMA G3410 Blækprinter billede

Produktinformation

Canon PIXMA G3410 - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - kan genopfyldes - 216 x 297 mm (original) - A4/Legal (medie) - op til 8.8 ipm (udskriver) - 100 ark - USB 2.0, Wi-Fi(n)

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Artikel nr.: 2315C009AA
EAN: 4549292095487
Varenr.: 993295210
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon PIXMA G3410 Multifunktion - Farve - Blæk
1.268 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Blækprinter Canon PIXMA G3410 multifunktion, Wi?Fi
-12%1.319 kr
Før 1.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Blækprinter Canon PIXMA G3410 multifunktion, Wi?Fi billede

Produktinformation

Canon PIXMA G3410 - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - kan genopfyldes - 216 x 297 mm (original) - A4/Legal (medie) - op til 8.8 ipm (udskriver) - 100 ark - USB 2.0, Wi-Fi(n)GenereltDiagonalstørrelse, display: 1.2"Display Farvesupport: MonokromEnhedstype: MultifunktionsprinterForbindelse tilgængelig: JaInterface: USB 2.0, Wi-Fi(n)Kontormaskineegenskaber: PIXMA Cloud Linkadgangspunkttilstandgenopfyldelig blæktankUdskrivningsteknologi: Blækprinter - farveKopieringKopiegenskaber: Tilpasning til sideMaksimal kopieringshastighed: 3.5 spm (farve)Maksimum kopier: 20UdskrivningBlækpatron-konfiguration: 4 individuelle blækpatronerFarve: 4-farvetGenopfyldelig beholder: JaInk Palette Supported (Farver): Blårødgulpigment sortInkjetteknologi: Canon FINE (Full-lithography inkjet Nozzle Engineering)Maksimal udskrivningshastighed: Op til 8.8 ipm (mono) / op til 5 ipm (farve)Maksimal udskrivningsopløsning: 4800 x 1200 dpi (farve)ScanningFarvedybde: 24-bitFarvedybde (intern): 48-bitGråtonedybde: 8-bitOptisk opløsning: 600 x 1200 dpiScanelement: CISDokument- og mediehåndtering

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Printere
Vægt: 8.81g
EAN: 4549292095487
Varenr.: 1812973
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Blækprinter Canon PIXMA G3410 multifunktion, Wi?Fi
-12%1.339 kr
Før 1.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Canon PIXMA G3410 Blækprinter
1.589 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Inkjet printer Canon PIXMA G3410 A4, 4.800 × 1.200 dpi, 8,8 ppm, Wi‑Fi koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Inkjet printer Canon PIXMA G3410 A4, 4.800 × 1.200 dpi, 8,8 ppm, Wi‑Fi koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.138 kr1.138 krKøb
2Proshop DK1.268 kr1.268 krKøb
3Boligcenter DK1.319 kr1.319 krKøb
4Vivas DK1.339 kr1.408 krKøb
5Ultrashop1.589 kr1.589 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Inkjet printer Canon PIXMA G3410 A4, 4.800 × 1.200 dpi, 8,8 ppm, Wi‑Fi

PriceData har fulgt prisen på Inkjet printer Canon PIXMA G3410 A4, 4.800 × 1.200 dpi, 8,8 ppm, Wi‑Fi i 139 dage. Laveste pris i perioden er 1.011 kr (registreret d. 11. februar 2026), højeste er 1.227 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.159 kr.

Den nuværende pris på 1.138 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 61 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Inkjet printer Canon PIXMA G3410 A4, 4.800 × 1.200 dpi, 8,8 ppm, Wi‑Fi. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Inkjet printer Canon PIXMA G3410 A4, 4.800 × 1.200 dpi, 8,8 ppm, Wi‑Fi de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.138 kr9 kr (1%)
27. maj 20261.147 kr22 kr (2%)
26. maj 20261.125 kr8 kr (1%)
25. maj 20261.133 kr9 kr (1%)
24. maj 20261.142 kr13 kr (1%)
23. maj 20261.129 kr9 kr (1%)
22. maj 20261.138 kr9 kr (1%)
21. maj 20261.147 kr8 kr (1%)
19. maj 20261.155 kr13 kr (1%)
18. maj 20261.142 kr9 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret