Gå til hovedindhold

Induktionspande BALLARINI Salina Granitium 28 cm 75002-822-0

BallariniKøkkenudstyrEAN: 8003150508060
Pris fra 461 krtil 559 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 98 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 449 kr 8. maj

Sammenlign priser på Induktionspande BALLARINI Salina Granitium 28 cm 75002-822-0 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 461 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Induktionspande BALLARINI Salina Granitium 28 cm 75002-822-0
461 kr
Til butik
Induktionspande BALLARINI Salina Granitium 28 cm 75002-822-0 billede

Produktspecifikationer

Mærke: Ballarini
Kategori: Gryder
Farve: 4
Artikel nr.: 75002-822-0
EAN: 8003150508060
Varenr.: 8387871
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Stegepande BALLARINI Salina Granitium 28 cm - induktion
539 kr
Til butik
Stegepande BALLARINI Salina Granitium 28 cm - induktion billede

Produktinformation

Fordele ved stegepande til induktionGør hverdagsmadlavningen lettere med denne 28 cm stegepande fra BALLARINI. Den tilhører serien Salina Granitium og er skabt til effektiv brug på induktionskomfur. Den rummelige diameter giver god plads til alt fra pandestegte grøntsager til saftige bøffer, mens det stilrene, grå granit-look passer flot ind i det moderne køkken.Design, der føles rigtigt i håndenPanden har en fastgjort metalhank med afrundet greb og ophængshul, så den er nem at manøvrere og hænge op. Den robuste konstruktion og den brede stegeflade gør den til et oplagt valg for dig, der vil have en holdbar stegepande til daglig brug i kategorien gryder og pander.Type: Stegepande til induktionSerie: Salina GranitiumDiameter: 28 cmHåndtag: Metal med ophængshulFarvetone: Grå granit-look...

Produktspecifikationer

Mærke: Ballarini
Kategori: Gryder og Stegepander
Vægt: 2.1g
EAN: 8003150508060
Varenr.: 1934185
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Ballarini Stegepande Salina Granitium 28 Cm Non-Stick
549 kr
Til butik
Ballarini Stegepande Salina Granitium 28 Cm Non-Stick billede

Produktinformation

Ballarini Stegepande Salina Granitium 28 Cm Non-Stick Oplev madlavning på et helt nyt niveau med Ballarini Stegepande Salina Granitium på 28 cm. Denne non-stick stegepande kombinerer italiensk design med avanceret teknologi, hvilket gør den ideel til både...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ballarini
Kategori: skal sorteres
EAN: 8003150508060
Varenr.: 86287
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Stegepande BALLARINI Salina Granitium 28 cm - induktion
559 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Induktionspande BALLARINI Salina Granitium 28 cm 75002-822-0 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Induktionspande BALLARINI Salina Granitium 28 cm 75002-822-0 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK461 kr500 krKøb
2Boligcenter DK539 kr539 krKøb
3Ultrashop549 kr549 krKøb
4Vivas DK559 kr638 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Induktionspande BALLARINI Salina Granitium 28 cm 75002-822-0

PriceData har fulgt prisen på Induktionspande BALLARINI Salina Granitium 28 cm 75002-822-0 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 449 kr (registreret d. 8. maj 2026), højeste er 772 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 539 kr.

Den nuværende pris på 461 kr er 14% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 16% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for Induktionspande BALLARINI Salina Granitium 28 cm 75002-822-0. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for Induktionspande BALLARINI Salina Granitium 28 cm 75002-822-0 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026461 kr10 kr (2%)
23. maj 2026471 kr40 kr (8%)
9. maj 2026511 kr62 kr (14%)
8. maj 2026449 kr50 kr (10%)
7. maj 2026499 kr10 kr (2%)
6. maj 2026489 kr60 kr (11%)
5. maj 2026549 kr38 kr (7%)
2. maj 2026511 kr38 kr (7%)
26. mar. 2026549 kr20 kr (4%)
23. mar. 2026529 kr10 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret