Gå til hovedindhold

Kaiser Indmuringsdse, mur, 60, dybde 66 mm, med 2 skruer

KaiserEludstyrEAN: 4013456359017
Pris fra 5,63 krtil 21,35 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 15,72 kr (74% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 5,43 kr 3. mar.

Sammenlign priser på Indmuringsdse, mur, 60, dybde 66 mm, med 2 skruer og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5.63 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Dåse mur Ø60mm - dybde 66mm med skruer
5,63 kr
Til butik
Dåse mur Ø60mm - dybde 66mm med skruer billede

Produktinformation

Kaiser indmuringsdåser og tilbehør for indmuring i mur til afbrydere og stikkontakter af Euro typen

Produktspecifikationer

Mærke: Kaiser
Kategori: Gulvvarmetermostater fra Devireg
EAN: 4013456359017
Varenr.: 200133
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Dåse Mur Ø60 Dybde 66Mm M.2 Skruer
5,72 kr
Til butik
Dåse Mur Ø60 Dybde 66Mm M.2 Skruer billede

Produktinformation

Kaiser indmuringsdåser og tilbehør for indmuring i mur til afbrydere og stikkontakter af Euro typen Dåse mur Ø60 dybde 63 mm, med M20 studs Søgetermer: 7917005764 - 7917005764 - 7917005764 - 4013456359017

Produktspecifikationer

Mærke: Kaiser
Kategori: Plumbing
EAN: 4013456359017
Varenr.: 8810438099281
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Dåse mur ø60 dybde 66mm m.2 skruer
5,93 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Indmuringsdse, mur, 60, dybde 66 mm, med 2 skruer
7,3 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kaiser 1556-04, Sort, IPX2, 66 mm
10,18 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Kaiser eurodåse indmuringsdåse, Ø60 mm, D66 mm
17 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kaiser eurodåse indmuringsdåse, Ø60 mm, D66 mm
18 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Euro indmuringsdåse - Ø60 D66
21,35 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Euro indmuringsdåse - Ø60 D66
21,35 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Indmuringsdse, mur, 60, dybde 66 mm, med 2 skruer koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Indmuringsdse, mur, 60, dybde 66 mm, med 2 skruer koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk5,63 kr5,63 krKøb
2Billigelogvvs.dk5,72 kr5,72 krKøb
3MaintainIt5,93 kr5,93 krKøb
4WATTOO.DK7,3 kr7,3 krKøb
5CS MEGASTORE DK10,18 kr49,18 krKøb
6BilligVVS DK17 kr17 krKøb
7LavprisVVS18 kr18 krKøb
8EL-GROSSISTEN21,35 kr21,35 krKøb
9EL-NETSALG21,35 kr21,35 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Indmuringsdse, mur, 60, dybde 66 mm, med 2 skruer

PriceData har fulgt prisen på Indmuringsdse, mur, 60, dybde 66 mm, med 2 skruer i 169 dage. Laveste pris i perioden er 5,43 kr (registreret d. 3. marts 2026), højeste er 12,79 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 6 kr.

Den nuværende pris på 5,63 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Indmuringsdse, mur, 60, dybde 66 mm, med 2 skruer. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Indmuringsdse, mur, 60, dybde 66 mm, med 2 skruer de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 20265,63 kr
24. maj 20265,72 kr
9. maj 20265,63 kr
8. maj 20265,69 kr
6. maj 20265,63 kr
5. maj 20265,72 kr
24. apr. 20265,63 kr
23. apr. 20265,65 kr
24. mar. 20265,63 kr
23. mar. 20265,65 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret