Gå til hovedindhold

Imou Sense Bulb Cam - Netværksovervågningskamera - panonering / hældningsvinkel - indendørs, udendørs - farve (Dag/nat) - 3 MP - 2304 x 1296 - 2K - fast brændvidde - audio - trådløs - WiFi - 802.11ax - H.265, H.264

ImouCentral styring af hjemmetEAN: 6971927238286
Pris fra 301 krtil 499 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 198 kr (40% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Imou Sense Bulb Cam - Netværksovervågningskamera - panonering / hældningsvinkel - indendørs, udendørs - farve (Dag/nat) - 3 MP - 2304 x 1296 - 2K - fast brændvidde - audio - trådløs - WiFi - 802.11ax - H.265, H.264 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 301 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
IMOU Bulb Cam 2k
-14%301 kr
Før 349 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
IMOU Bulb Cam 2k billede

Produktinformation

2K Pan&Tilt Bulb Camera Resolution 2K(3MP) 360° Coverage Full Color Night Vision up to 25m Two-way Talk Powered by Imou Sense AI Human Detection AI Vehicle Detection Smart Tracking Customizable Alarm Ringtone Privacy Mode Event/Continuous Recording Playback on Imoulife APP Geofencing 2.4GHz Wi-Fi Micro SD Slot (up to 256GB) 350 Lumen Light Management via the Imou Life APP (iOS, Android) E27 Bulb Mount...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: IMOU
Kategori: Smart Home
Artikel nr.: IPC-S6DP-3M0WEB-E27-imou
EAN: 6971927238286
Varenr.: 3276965
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Imou Pære Cam - LED-lampe med overvågningskamera
329 kr
Til butik
Imou Pære Cam - LED-lampe med overvågningskamera billede

Produktinformation

Imou Pære Cam integrerer et 2K IP-kamera i en LED-pære, så du kan kombinere lys og overvågning på samme sted. Den skrues i en almindelig E27-fatning og tilsluttes via WiFi – uden behov for netværkskabler. Én pære, fuldt overblik i 360° Med en horisontal synsvinkel på 360° dækker kameraet hele området rundt om lampen. Du kan dermed se hele området uden blinde vinkler, når kameraet er korrekt placeret. Nattesyn i farver og infrarødt Kameraet er udstyret med både farvenatvision og infrarødt nattesyn. Farvenatvision hjælper dig med at skelne detaljer som farver og objekter i mørket, mens infrarødt nattesyn sikrer et billede, selv når der næsten ingen lys er. Nem montering i E27-fatning Fatningstypen er E27, så pæren passer i armaturer med almindelig stor skruefatning. Installationen bliver enkel, fordi du typisk bare udskifter en eksisterende pære dér, hvor du ønsker overvågning. WiFi og app til telefon og tablet Tilslutning sker via WiFi, og med app til telefon og tablet kan du følge med i, hvad kameraet registrerer, og justere indstillinger efter behov. Kameraet er beregnet til både indendørs og udendørs brug under tag. I pakken: Imou Pære Cam LED-lampe med overvågningskamera.

Produktspecifikationer

Mærke: Imou
Kategori: Overvågningskamera
Artikel nr.: Bulb Cam 2K
EAN: 6971927238286
Varenr.: 65621
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Imou Sense Bulb Cam Netværksovervågningskamera Udendørs Indendørs 2304 x 1296
404 kr
Til butik
Imou Sense Bulb Cam Netværksovervågningskamera Udendørs Indendørs 2304 x 1296 billede

Produktinformation

Imou Sense Bulb Cam - Netværksovervågningskamera - panonering / hældningsvinkel - udendørs, indendørs - farve (Dag/nat) - 3 MP - 2304 x 1296 - 2K - fast brændvidde - audio - trådløs - WiFi - 802.11ax - H.264, H.265

Produktspecifikationer

Artikel nr.: IPC-S6DP-3M0WEB-E27-imou
EAN: 6971927238286
Varenr.: 1001822461
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Imou Sense Bulb Cam - Netværksovervågningskamera - panonering / hældningsvinkel - indendørs, udendørs - farve (Dag/nat) - 3 MP - 2304 x 1296 - 2K - fast brændvidde - audio - trådløs - WiFi - 802.11ax - H.265, H.264
418 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Imou Bulb Cam med lys 2K IP-overvågningskamera - udendørs, loftmontering
479 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Imou Bulb Cam med lys 2K IP-overvågningskamera - udendørs, loftmontering
499 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Imou Sense Bulb Cam - Netværksovervågningskamera - panonering / hældningsvinkel - indendørs, udendørs - farve (Dag/nat) - 3 MP - 2304 x 1296 - 2K - fast brændvidde - audio - trådløs - WiFi - 802.11ax - H.265, H.264 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Imou Sense Bulb Cam - Netværksovervågningskamera - panonering / hældningsvinkel - indendørs, udendørs - farve (Dag/nat) - 3 MP - 2304 x 1296 - 2K - fast brændvidde - audio - trådløs - WiFi - 802.11ax - H.265, H.264 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK301 kr340 krKøb
2Av-Cables DK329 kr329 krKøb
3CompuMail DK404 kr404 krKøb
4CS MEGASTORE DK418 kr457 krKøb
5Boligcenter DK479 kr479 krKøb
6Vivas DK499 kr578 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Imou Sense Bulb Cam - Netværksovervågningskamera - panonering / hældningsvinkel - indendørs, udendørs - farve (Dag/nat) - 3 MP - 2304 x 1296 - 2K - fast brændvidde - audio - trådløs - WiFi - 802.11ax - H.265, H.264

PriceData har fulgt prisen på Imou Sense Bulb Cam - Netværksovervågningskamera - panonering / hældningsvinkel - indendørs, udendørs - farve (Dag/nat) - 3 MP - 2304 x 1296 - 2K - fast brændvidde - audio - trådløs - WiFi - 802.11ax - H.265, H.264 i 169 dage. Laveste pris i perioden er 301 kr (registreret d. 3. juni 2026), højeste er 478 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 328 kr.

Den nuværende pris på 301 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 32 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for Imou Sense Bulb Cam - Netværksovervågningskamera - panonering / hældningsvinkel - indendørs, udendørs - farve (Dag/nat) - 3 MP - 2304 x 1296 - 2K - fast brændvidde - audio - trådløs - WiFi - 802.11ax - H.265, H.264. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for Imou Sense Bulb Cam - Netværksovervågningskamera - panonering / hældningsvinkel - indendørs, udendørs - farve (Dag/nat) - 3 MP - 2304 x 1296 - 2K - fast brændvidde - audio - trådløs - WiFi - 802.11ax - H.265, H.264 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026301 kr4 kr (1%)
2. jun. 2026305 kr2 kr (1%)
1. jun. 2026307 kr2 kr (1%)
31. maj 2026309 kr2 kr (1%)
30. maj 2026311 kr2 kr (1%)
29. maj 2026313 kr2 kr (1%)
28. maj 2026315 kr2 kr (1%)
26. maj 2026317 kr2 kr (1%)
25. maj 2026319 kr2 kr (1%)
24. maj 2026321 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret