Gå til hovedindhold

Dahua Technology Imou Rex VT Pro IP-sikkerhedskamera Indendørs 2880 x 1620 pixel Skrivebord

Pris fra 276 krtil 694 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 418 kr (60% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 249 kr 23. maj

Sammenlign priser på Imou Rex VT Pro IP-sikkerhedskamera Indendørs 2880 x 1620 pixel Skrivebord og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 276 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
IMOU Rex VT Pro
276 kr
Til butik
IMOU Rex VT Pro billede

Produktinformation

Imou Rex VT Pro IP-sikkerhedskamera Indendørs 2880 x 1620 pixel Skrivebord

Produktspecifikationer

Mærke: IMOU
Kategori: Netvaerkskamera
Artikel nr.: IPC-S2VBP-5M0WR
EAN: 6976391037113
Varenr.: 3457066
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Imou Rex VT Pro IP-sikkerhedskamera Indendørs 2880 x 1620 pixel Skrivebord
349 kr
Til butik
Imou Rex VT Pro IP-sikkerhedskamera Indendørs 2880 x 1620 pixel Skrivebord billede

Produktinformation

Imou Rex VT Pro IP-sikkerhedskamera Indendørs Hold øje med dit hjem med Imou Rex VT Pro IP-sikkerhedskamera. Med en imponerende opløsning på 2880 x 1620 pixel sikrer dette kamera krystalklare billeder, så du aldrig går glip af detaljerne. Det er designe...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Overvågningskameraer
EAN: 6976391037113
Varenr.: 99940
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Imou Rex VT Pro indendørs IP-kamera 5 MP 3K - skrivebord
359 kr
Til butik
Imou Rex VT Pro indendørs IP-kamera 5 MP 3K - skrivebord billede

Produktinformation

Smart indendørs overvågningskamera til hjem og kontorImou Rex VT Pro giver tryghed i hverdagen med skarp 3K-video i 2880 × 1620 og 5 MP sensor. Kameraet er designet til placering på skrivebord og har indbygget skærm på 2,4" for hurtigt overblik. Med pan/tilt-styring dækker det bredt felt, og nattevision op til 20 m holder øje - også i mørke. Tovejskommunikation via mikrofon og højttaler gør det nemt at tale igennem kameraet.Funktioner der gør din overvågning nemKameraet forbinder trådløst via Wi‑Fi og understøtter iOS og Android. AI‑funktioner som bevægelsesdetektering, konfigurerbare områder og privatlivsbeskyttelse hjælper med relevante alarmer. Optag lokalt på microSD-kort op til 256 GB, og få stabil billedkvalitet med H.264/H.265. Indbygget batteri (2.000 mAh) og DC-strøm giver fleksibel drift, mens autosporing følger bevægelse i rummet.Type: IP-sikkerhedskamera til indendørs brugVideoopløsning: 2880 × 1620 (3K), 15 fpsSensor: 1/2,7" CMOS, progressiv scanSynsvinkel: Horisontal 87°, Vertikal 48°, Diagonal 108°Pan/tilt: Pan 0–355°, Tilt 0–90°, digital zoom 8×Skærm: 2,4" (6,1 cm)Nattevision: Op til 20 mLyd: Indbygget mikrofon, højttaler og lyddetektionForbindelse: Wi‑Fi 802.11b/g/n, trådløsLagring: microSD/microSDHC/microSDXC op til 256 GB, integreret kortlæserStrøm: Batteri og DC 5 V/1,5 A, typisk forbrug 7,3 W, batteri 2.000 mAhDriftsforhold: −10 – 45 °C, 0–95 % RHMål (H × B × D): 12,45 × 6,3 × 6,0 cmVægt: 0,290 kgIndhold: Kamera, AC-adapter, USB-kabel, quick start guide, batteri...

Produktspecifikationer

Mærke: Imou
Kategori: Overvågningskameraer
Vægt: 0.55g
EAN: 6976391037113
Varenr.: 2061850
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Imou Rex VT Pro indendørs IP-kamera 5 MP 3K - skrivebord
379 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
IMOU IPCam Rex VT Pro 5MP WLAN 3K IR 20m
694 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Imou Rex VT Pro IP-sikkerhedskamera Indendørs 2880 x 1620 pixel Skrivebord koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Imou Rex VT Pro IP-sikkerhedskamera Indendørs 2880 x 1620 pixel Skrivebord koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK276 kr315 krKøb
2Ultrashop349 kr349 krKøb
3Boligcenter DK359 kr359 krKøb
4Vivas DK379 kr458 krKøb
5CompuMail DK694 kr694 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Imou Rex VT Pro IP-sikkerhedskamera Indendørs 2880 x 1620 pixel Skrivebord

PriceData har fulgt prisen på Imou Rex VT Pro IP-sikkerhedskamera Indendørs 2880 x 1620 pixel Skrivebord i 168 dage. Laveste pris i perioden er 249 kr (registreret d. 28. januar 2026), højeste er 614 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 330 kr.

Den nuværende pris på 276 kr er 16% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 21% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Imou Rex VT Pro IP-sikkerhedskamera Indendørs 2880 x 1620 pixel Skrivebord. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Imou Rex VT Pro IP-sikkerhedskamera Indendørs 2880 x 1620 pixel Skrivebord de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026276 kr27 kr (11%)
23. maj 2026249 kr35 kr (12%)
22. maj 2026284 kr1 kr (0%)
21. maj 2026285 kr46 kr (14%)
15. maj 2026331 kr18 kr (5%)
8. maj 2026349 kr19 kr (6%)
2. maj 2026330 kr23 kr (7%)
1. maj 2026307 kr23 kr (7%)
29. apr. 2026330 kr19 kr (5%)
28. apr. 2026349 kr265 kr (43%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret