Gå til hovedindhold

Dahua Technology IMOU Bullet 3 - Netværksovervågningskamera - kugle - udendørs - støvsikker / vejrfast - farve (Dag/nat) - 3 MP - 2304 x 1296 - 2K - fast brændvidde - audio - trådløs - WiFi - 802.11ax, Ethernet 10Base-T/100Base-T - H.265, H.264 - DC 12 V

Pris fra 278 krtil 404 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 126 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 249 kr 1. maj

Sammenlign priser på IMOU Bullet 3 - Netværksovervågningskamera - kugle - udendørs - støvsikker / vejrfast - farve (Dag/nat) - 3 MP - 2304 x 1296 - 2K - fast brændvidde - audio - trådløs - WiFi - 802.11ax, Ethernet 10Base-T/100Base-T - H.265, H.264 - DC 12 V og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 278 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
IMOU Bullet 3 2k
278 kr
Til butik
IMOU Bullet 3 2k billede

Produktinformation

Bullet 3 2K Opløsning 2K (3MP) Fuld farve natvision (IR op til 30m) To-vejs samtale Drevet af Imou Sense AI-menneskeregistrering AI-køretøjsregistrering Spotlight & Sirene Begivenheds/kontinuerlig optagelse Geofencing 2.4GHz Wi-Fi Understøtter Wi-Fi 6 1 x 100Mbps Ethernet-port Micro SD-slot (op til 256GB) Administration via Imou Life APP (iOS, Android) IP67 Vandtæt DC 12V 1A...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: IMOU
Kategori: Smart Home
Artikel nr.: IPC-S3EP-3M0WE-0280B-imou
EAN: 6971927238040
Varenr.: 3276962
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Imou Bullet 3 3 MP Trådløs overvågningskamera
279 kr
Til butik
Imou Bullet 3 3 MP Trådløs overvågningskamera billede

Produktinformation

Imou Bullet 3 3 MP Trådløs overvågningskamera giver dig 2K QHD-optagelser med højere opløsning end standard HD til både hjem og erhverv. Kameraet er velegnet til indendørs overvågning og udendørs overvågning og kan monteres på væg eller loft, så du finder den bedste vinkel. Klare billeder – også når det er mørkt Med fire natindstillinger kan du tilpasse, hvordan kameraet optager i mørke, så du stadig får brugbare optagelser, selv når lyset er begrænset. Imou Sense AI-detektering af mennesker og køretøjer Imou Sense AI-detektering af mennesker og køretøjer hjælper kameraet med at registrere, når der er personer eller køretøjer i billedet, i stedet for kun generel bevægelse. Det reducerer antallet af irrelevante varsler og gør det lettere at reagere på det, der faktisk sker. Indbygget lydalarm og tovejskommunikation En lydalarm på 110 dB kan aktiveres for at advare uønskede besøgende. Kameraet understøtter desuden tovejskommunikation via Imou-appen, så du kan tale til og høre personer foran kameraet – uanset hvor du befinder dig. Fleksibel montering til inde og ude Montering på væg eller loft giver frihed til at rette kameraet mod præcis det område, du vil holde øje med. Egnet til både indendørs og udendørs brug gør det velegnet til mange forskellige installationer. I pakken: Imou Bullet 3 3 MP Trådløs overvågningskamera...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Imou
Kategori: Overvågningskamera
Artikel nr.: Bullet 3 2K
EAN: 6971927238040
Varenr.: 66317
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
IMOU Bullet 3 - Netværksovervågningskamera - kugle - udendørs - støvsikker / vejrfast - farve (Dag/nat) - 3 MP - 2304 x 1296 - 2K - fast brændvidde - audio - trådløs - WiFi - 802.11ax, Ethernet 10Base-T/100Base-T - H.265, H.264 - DC 12 V
303 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
IMOU Bullet 3 Netværksovervågningskamera Udendørs 2304 x 1296
329 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
IMOU Bullet 3 Netværksovervågningskamera Udendørs 2304 x 1296
404 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IMOU Bullet 3 - Netværksovervågningskamera - kugle - udendørs - støvsikker / vejrfast - farve (Dag/nat) - 3 MP - 2304 x 1296 - 2K - fast brændvidde - audio - trådløs - WiFi - 802.11ax, Ethernet 10Base-T/100Base-T - H.265, H.264 - DC 12 V koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IMOU Bullet 3 - Netværksovervågningskamera - kugle - udendørs - støvsikker / vejrfast - farve (Dag/nat) - 3 MP - 2304 x 1296 - 2K - fast brændvidde - audio - trådløs - WiFi - 802.11ax, Ethernet 10Base-T/100Base-T - H.265, H.264 - DC 12 V koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK278 kr317 krKøb
2Av-Cables DK279 kr279 krKøb
3CS MEGASTORE DK303 kr342 krKøb
4Ultrashop329 kr329 krKøb
5CompuMail DK404 kr404 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for IMOU Bullet 3 - Netværksovervågningskamera - kugle - udendørs - støvsikker / vejrfast - farve (Dag/nat) - 3 MP - 2304 x 1296 - 2K - fast brændvidde - audio - trådløs - WiFi - 802.11ax, Ethernet 10Base-T/100Base-T - H.265, H.264 - DC 12 V

PriceData har fulgt prisen på IMOU Bullet 3 - Netværksovervågningskamera - kugle - udendørs - støvsikker / vejrfast - farve (Dag/nat) - 3 MP - 2304 x 1296 - 2K - fast brændvidde - audio - trådløs - WiFi - 802.11ax, Ethernet 10Base-T/100Base-T - H.265, H.264 - DC 12 V i 181 dage. Laveste pris i perioden er 249 kr (registreret d. 1. maj 2026), højeste er 339 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 273 kr.

Den nuværende pris på 278 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for IMOU Bullet 3 - Netværksovervågningskamera - kugle - udendørs - støvsikker / vejrfast - farve (Dag/nat) - 3 MP - 2304 x 1296 - 2K - fast brændvidde - audio - trådløs - WiFi - 802.11ax, Ethernet 10Base-T/100Base-T - H.265, H.264 - DC 12 V. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for IMOU Bullet 3 - Netværksovervågningskamera - kugle - udendørs - støvsikker / vejrfast - farve (Dag/nat) - 3 MP - 2304 x 1296 - 2K - fast brændvidde - audio - trådløs - WiFi - 802.11ax, Ethernet 10Base-T/100Base-T - H.265, H.264 - DC 12 V de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026278 kr1 kr (0%)
19. maj 2026279 kr16 kr (6%)
4. maj 2026263 kr1 kr (0%)
3. maj 2026262 kr1 kr (0%)
2. maj 2026263 kr14 kr (6%)
1. maj 2026249 kr30 kr (11%)
2. apr. 2026279 kr10 kr (3%)
1. apr. 2026289 kr10 kr (4%)
14. mar. 2026279 kr20 kr (8%)
2. mar. 2026259 kr5 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret