Gå til hovedindhold

Ubisoft Immortals Fenyx Rising - PlayStation 5 PS5 Spil - GEEKD.dk

UbisoftSpilEAN: 3307216188728
Pris fra 101 krtil 142 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 41 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 94 kr 19. apr.

Sammenlign priser på Immortals Fenyx Rising - PlayStation 5 PS5 Spil - GEEKD.dk og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 101 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Immortals: Fenyx Rising - Sony PlayStation 5 - Action
101 kr
Til butik
Immortals: Fenyx Rising - Sony PlayStation 5 - Action billede

Produktinformation

PS5

Produktspecifikationer

Mærke: Ubisoft
Kategori: Spil
Artikel nr.: 3307216188728
EAN: 3307216188728
Varenr.: 2881895
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PS5 Immortals Fenyx Rising EU
110 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Immortals Fenyx Rising - PS5
129,95 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Immortals Fenyx Rising - PlayStation 5 PS5 Spil - GEEKD.dk
139 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Ubisoft Immortals Fenyx Rising
142 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Immortals Fenyx Rising - PlayStation 5 PS5 Spil - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Immortals Fenyx Rising - PlayStation 5 PS5 Spil - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK101 kr140 krKøb
2CompuMail DK110 kr110 krKøb
3Gucca.dk129,95 kr129,95 krKøb
4Geekd139 kr139 krKøb
5Teknikproffset DK142 kr191 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Immortals Fenyx Rising - PlayStation 5 PS5 Spil - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på Immortals Fenyx Rising - PlayStation 5 PS5 Spil - GEEKD.dk i 174 dage. Laveste pris i perioden er 59 kr (registreret d. 30. januar 2026), højeste er 159,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 107 kr.

Den nuværende pris på 101 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 4 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Immortals Fenyx Rising - PlayStation 5 PS5 Spil - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Immortals Fenyx Rising - PlayStation 5 PS5 Spil - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. apr. 2026101 kr7 kr (7%)
19. apr. 202694 kr1 kr (1%)
18. apr. 202695 kr64,95 kr (41%)
31. mar. 2026159,95 kr83,95 kr (110%)
31. jan. 202676 kr17 kr (29%)
30. jan. 202659 kr71 kr (55%)
19. dec. 2025130 kr10,05 kr (8%)
18. dec. 2025119,95 kr10,05 kr (8%)
16. dec. 2025130 kr23 kr (21%)
11. dec. 2025107 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret