Gå til hovedindhold

IMI Hydronic IMI Zeparo 1/2 auto.luftudlad - Pneumatex Zeparo ZUT m/Indv.gevind t/vertikal installation

IMI HydronicSanitetEAN: 7640148632454
Pris fra 593 krtil 1.138,75 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 545,75 kr (48% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 550 kr 14. maj

Sammenlign priser på IMI Zeparo 1/2 auto.luftudlad - Pneumatex Zeparo ZUT m/Indv.gevind t/vertikal installation og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 593 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
IMI Hydronic TA Zeparo ZUT 1/2" udluftningsventil
593 kr
Til butik
IMI Hydronic TA Zeparo ZUT 1/2" udluftningsventil billede

Produktinformation

TA Zeparo ZUT 1/2 luftudlader

Produktspecifikationer

Mærke: IMI Hydronic
Kategori: Fittings
Artikel nr.: 7890515
EAN: 7640148632454
Varenr.: 2898070
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
IMI Zeparo 1/2 auto.luftudlad - Pneumatex Zeparo ZUT m/Indv.gevind t/vertikal installation
594 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
IMI Zeparo ZUT luftudlader med indv. gevind 1/2´´. DN15
616 kr
Til butik
IMI Zeparo ZUT luftudlader med indv. gevind 1/2´´. DN15 billede

Produktinformation

Zeparo ZUT udluftning og separation af mikrobobler snavs, oxygen og magnetit i varme solvarme og køleanlæg Produkternes alsidighed og deres modulkonstruktion er unik helistill-udskilleren som er en helt ny udvikling gør disse produkter utroligt effektive...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Luftudladere
EAN: 7640148632454
Varenr.: 1373425
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
IMI Zeparo ZUT luftudlader med indv. gevind 1/2''. DN15
1.138,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IMI Zeparo 1/2 auto.luftudlad - Pneumatex Zeparo ZUT m/Indv.gevind t/vertikal installation koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IMI Zeparo 1/2 auto.luftudlad - Pneumatex Zeparo ZUT m/Indv.gevind t/vertikal installation koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK593 kr632 krKøb
2CS MEGASTORE DK594 kr633 krKøb
3Elvvs.dk616 kr616 krKøb
4vvsfittings.dk1.138,75 kr1.138,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for IMI Zeparo 1/2 auto.luftudlad - Pneumatex Zeparo ZUT m/Indv.gevind t/vertikal installation

PriceData har fulgt prisen på IMI Zeparo 1/2 auto.luftudlad - Pneumatex Zeparo ZUT m/Indv.gevind t/vertikal installation i 167 dage. Laveste pris i perioden er 439 kr (registreret d. 19. december 2025), højeste er 605 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 546 kr.

Den nuværende pris på 593 kr er 9% over normalprisen. Prisen er steget 8% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for IMI Zeparo 1/2 auto.luftudlad - Pneumatex Zeparo ZUT m/Indv.gevind t/vertikal installation. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for IMI Zeparo 1/2 auto.luftudlad - Pneumatex Zeparo ZUT m/Indv.gevind t/vertikal installation de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026593 kr12 kr (2%)
27. maj 2026605 kr12 kr (2%)
26. maj 2026593 kr12 kr (2%)
21. maj 2026605 kr19 kr (3%)
20. maj 2026586 kr36 kr (7%)
14. maj 2026550 kr2 kr (0%)
20. apr. 2026552 kr4 kr (1%)
25. feb. 2026548 kr11 kr (2%)
7. feb. 2026537 kr36 kr (7%)
4. feb. 2026501 kr36 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret