Gå til hovedindhold

IMI Hydronics IMI TA 20 mm x 3/4" vinkel med nippel, messing, PN16

IMI HydronicsSanitetEAN: 7318792890000
Pris fra 139 krtil 185,1 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 46,1 kr (25% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på IMI TA 20 mm x 3/4" vinkel med nippel, messing, PN16 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 139 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
IMI TA PRK vinkel med nippel 20 mm x 3/4"
139 kr
Til butik
IMI TA PRK vinkel med nippel 20 mm x 3/4" billede

Produktinformation

TA PRK plastrørskobling er velegnet til PEL, PEH og PEM-rør og kan bruges både over og under jorden. Trykskruerne er formstøbt acetal-plast med UV-stabilisator. Resistens over for sollys sikre en mere pålidelig og problemfri drift. PRK kan demonteres og s...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Rør & fittings
Størrelse: 20 mm x 3/4"
EAN: 7318792890000
Varenr.: 073824021
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
IMI TA PRK vinkel med nippel 20 mm x 3/4"
145 kr
Til butik
IMI TA PRK vinkel med nippel 20 mm x 3/4" billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Rør & fittings
Størrelse: 20 mm x 3/4"
EAN: 7318792890000
Varenr.: 073824021
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
IMI TA PRK vinkel med nippel 20 mm x 3/4"
149 kr
Til butik
IMI TA PRK vinkel med nippel 20 mm x 3/4" billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: VVS fittings
Størrelse: 20 mm x 3/4"
EAN: 7318792890000
Varenr.: 073824021
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
IMI TA 20 mm x 3/4" vinkel med nippel, messing, PN16
185,1 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IMI TA 20 mm x 3/4" vinkel med nippel, messing, PN16 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IMI TA 20 mm x 3/4" vinkel med nippel, messing, PN16 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1BilligVVS DK139 kr139 krKøb
2LavprisVVS145 kr145 krKøb
3CompletVVS149 kr149 krKøb
4EL-GROSSISTEN185,1 kr185,1 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for IMI TA 20 mm x 3/4" vinkel med nippel, messing, PN16

PriceData har fulgt prisen på IMI TA 20 mm x 3/4" vinkel med nippel, messing, PN16 i 180 dage. Laveste pris i perioden er 139 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 185,1 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 144 kr.

Den nuværende pris på 139 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for IMI TA 20 mm x 3/4" vinkel med nippel, messing, PN16. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for IMI TA 20 mm x 3/4" vinkel med nippel, messing, PN16 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 2026139 kr46,1 kr (25%)
16. maj 2026185,1 kr46,1 kr (33%)
15. maj 2026139 kr6 kr (4%)
14. maj 2026145 kr6 kr (4%)
3. maj 2026139 kr6 kr (4%)
2. maj 2026145 kr6 kr (4%)
24. apr. 2026139 kr6 kr (4%)
23. apr. 2026145 kr6 kr (4%)
14. mar. 2026139 kr6 kr (4%)
13. mar. 2026145 kr6 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret