Gå til hovedindhold

IMI TA 1/4 x 30 mm måleudtag til strengreguleringsventiler - kort model - ny

TASanitetEAN: 7318792813108
Pris fra 122 krtil 156,25 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 34,25 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 117 kr 29. maj

Sammenlign priser på IMI TA 1/4 x 30 mm måleudtag til strengreguleringsventiler - kort model - ny og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 122 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
IMI Hydronic TA måleudtag 1/4"
122 kr
Til butik
IMI Hydronic TA måleudtag 1/4" billede

Produktinformation

TA måleudtag 1/4

Produktspecifikationer

Mærke: IMI Hydronic
Kategori: Fittings
Artikel nr.: 52179009
EAN: 7318792813108
Varenr.: 2952981
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
IMI TA 1/4 x 30 mm måleudtag til strengreguleringsventiler - kort model - ny
129 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
TA målenippel 1/4''x39 mm, kort ny model
137,5 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
1/4" x 30 mm TA måleudtag
138,96 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Ta måleudtag 1/4" 30mm
156,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IMI TA 1/4 x 30 mm måleudtag til strengreguleringsventiler - kort model - ny koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IMI TA 1/4 x 30 mm måleudtag til strengreguleringsventiler - kort model - ny koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK122 kr161 krKøb
2CS MEGASTORE DK129 kr168 krKøb
3vvsfittings.dk137,5 kr137,5 krKøb
4EL-GROSSISTEN138,96 kr138,96 krKøb
5MaintainIt156,25 kr156,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for IMI TA 1/4 x 30 mm måleudtag til strengreguleringsventiler - kort model - ny

PriceData har fulgt prisen på IMI TA 1/4 x 30 mm måleudtag til strengreguleringsventiler - kort model - ny i 147 dage. Laveste pris i perioden er 116 kr (registreret d. 7. januar 2026), højeste er 131 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 125 kr.

Den nuværende pris på 122 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for IMI TA 1/4 x 30 mm måleudtag til strengreguleringsventiler - kort model - ny. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for IMI TA 1/4 x 30 mm måleudtag til strengreguleringsventiler - kort model - ny de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026122 kr5 kr (4%)
29. maj 2026117 kr10 kr (8%)
30. apr. 2026127 kr1 kr (1%)
6. apr. 2026128 kr1 kr (1%)
5. apr. 2026129 kr1 kr (1%)
4. apr. 2026128 kr1 kr (1%)
24. mar. 2026129 kr2 kr (2%)
23. mar. 2026131 kr2 kr (2%)
21. mar. 2026129 kr10 kr (8%)
10. mar. 2026119 kr2 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret