Gå til hovedindhold

I'm From I’m From Rice Toner Pad (60 pads)

I'm FromTonereEAN: 8809525934263
Pris fra 236 krtil 260 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 24 kr (9% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 153 kr 11. mar.

Sammenlign priser på I’m From Rice Toner Pad (60 pads) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 236 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
I'm from Rice Toner Pad 60pcs
236 kr
Til butik
I'm from Rice Toner Pad 60pcs billede

Produktinformation

I'm from Rice Toner Pad tilfører fugt, glød og en mere ensartet hudtone med 77 % Yeoju-risekstrakt.

Produktspecifikationer

Mærke: I’m from
Kategori: Toner
Artikel nr.: 449
EAN: 8809525934263
Varenr.: 3339166
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
I’m From Rice Toner Pad (60 pads)
239 kr
Til butik
I’m From Rice Toner Pad (60 pads) billede

Produktinformation

Rice Toner Pad er bløde tonerpads beriget med Yeoju risekstrakt og riskliekstrakt. Den populære Rice Toner findes nu i et praktisk pad-format - en hurtig og nem løsning til en jævn hudtone, dyb fugt og strålende glød. Perfekt både til daglig brug og som en fugtgivende maske. Padsene kombinerer naturlig næring med moderne aktive ingredienser for en blød, balanceret og glødende hud. Ideel til tør, mat eller ujævn hud, der ønsker en klarere hud med genskabt glød. Nøgleingredienser: Yeoju risekstrakt & riskliekstrakt (Oryza Sativa Extract/Bran Extract) - rige på vitaminer, mineraler og antioxidanter, som naturligt bidrager til en jævnere hudtone og giver en strålende glød. Niacinamid - en multifunktionel ingrediens, der hjælper med at styrke hudbarrieren, bidrager til en jævnere hudtone og giver huden øget klarhed og glød. Adenosin - kendt for at styrke hudbarrieren, støtte hudens elasticitet og bidrage til en jævnere hudstruktur. Dipotassium Glycyrrhizate (lakridsrod-derivat) - en beroligende ingrediens, som styrker hudbarrieren og kan bidrage til at mindske synligheden af rødme og irritation. Egenskaber: Intens fugtgivende og nærende. Giver glød og bidrager til en jævnere hudtone. Støtter hudens elasticitet og giver en fyldigere, mere spændstig følelse. Lindrer huden og styrker hudbarrieren. To-vejs anvendelse: som fugtgivende maske eller som tonerpads. Elastisk pad, der tilpasser sig ansigtets konturer for optimal effekt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: I'm From
Kategori: Ansigtsvand & toner
0
Artikel nr.: 253
EAN: 8809525934263
Varenr.: B100618
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
I'm From Rice Toner Pad 140 g
256 kr
Til butik
I'm From Rice Toner Pad 140 g billede

Produktinformation

Rice Toner Pad er bløde tonerpads beriget med Yeoju risekstrakt og riskliekstrakt. Den populære Rice Toner findes nu i et praktisk pad-format – en hurtig og nem løsning til en jævn hudtone, dyb fugt og strålende glød. Perfekt både til daglig brug og som en fugtgivende maske. Padsene kombinerer naturlig næring med moderne aktive ingredienser for en blød, balanceret og glødende hud. Ideel til tør, mat eller ujævn hud, der ønsker en klarere hud med genskabt glød. Nøgleingredienser:Yeoju risekstrakt & riskliekstrakt (Oryza Sativa Extract/Bran Extract) – rige på vitaminer, mineraler og antioxidanter, som naturligt bidrager til en jævnere hudtone og giver en strålende glød.Niacinamid – en multifunktionel ingrediens, der hjælper med at styrke hudbarrieren, bidrager til en jævnere hudtone og giver huden øget klarhed og glød.Adenosin – kendt for at styrke hudbarrieren, støtte hudens elasticitet og bidrage til en jævnere hudstruktur.Dipotassium Glycyrrhizate (lakridsrod-derivat) – en beroligende ingrediens, som styrker hudbarrieren og kan bidrage til at mindske synligheden af rødme og irritation.Egenskaber:Intens fugtgivende og nærende.Giver glød og bidrager til en jævnere hudtone.Støtter hudens elasticitet og giver en fyldigere, mere spændstig følelse.Lindrer huden og styrker hudbarrieren.To-vejs anvendelse: som fugtgivende maske eller som tonerpads.Elastisk pad, der tilpasser sig ansigtets konturer for optimal effekt.Anvendelse:1. Placer en pad på huden og lad den virke et stykke tid for dyb næring og fugt.2. Stryg derefter forsigtigt over ansigtet for at udjævne hudens struktur.3. Stræk paden ud og påfør på områder som pande, kinder, hage eller hals for optimal fugtpleje. I'm From Rice Toner Pad 140 g...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: I'm From
Kategori: Toner
Størrelse: 140.000000000
Artikel nr.: 253
EAN: 8809525934263
Varenr.: 3833-138-0140
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
I'm from Rice Toner Pad 60 pcs
260 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad I’m From Rice Toner Pad (60 pads) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad I’m From Rice Toner Pad (60 pads) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK236 kr236 krKøb
2Bangerhead DK239 kr239 krKøb
3Lyko DK256 kr256 krKøb
4NordicFeel DK260 kr260 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for I’m From Rice Toner Pad (60 pads)

PriceData har fulgt prisen på I’m From Rice Toner Pad (60 pads) i 167 dage. Laveste pris i perioden er 153 kr (registreret d. 14. januar 2026), højeste er 239 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 204 kr.

Den nuværende pris på 236 kr er 16% over normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for I’m From Rice Toner Pad (60 pads). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for I’m From Rice Toner Pad (60 pads) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. jun. 2026236 kr67 kr (40%)
20. maj 2026169 kr70 kr (29%)
14. maj 2026239 kr27 kr (13%)
26. apr. 2026212 kr21 kr (11%)
24. apr. 2026191 kr21 kr (10%)
23. apr. 2026212 kr21 kr (11%)
17. apr. 2026191 kr1 kr (1%)
16. apr. 2026192 kr47 kr (20%)
14. apr. 2026239 kr48 kr (25%)
13. apr. 2026191 kr48 kr (20%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret