Gå til hovedindhold

JO Safety Ildslukker u/tekst vinkelskilt - 150 X 150 mm / Plast (Efterlysende) | Skilte | DISCOUNT | Sikkerhedsskilte

JO SafetySkiltningEAN: 5708387114154
Pris fra 261,25 krtil 275 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 13,75 kr (5% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Ildslukker u/tekst vinkelskilt - 150 X 150 mm / Plast (Efterlysende) | Skilte | DISCOUNT | Sikkerhedsskilte og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 261.25 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ildslukker u/tekst vinkelskilt - 150 X 150 mm / Plast (Efterlysende) | Skilte | DISCOUNT | Sikkerhedsskilte
261,25 kr
Til butik
Ildslukker u/tekst vinkelskilt - 150 X 150 mm / Plast (Efterlysende) | Skilte | DISCOUNT | Sikkerhedsskilte billede

Produktinformation

Ildslukker u/tekst vinkelskilt Vinkelskilt med symbol for 'Ildslukker u/tekst' der følger DS/EN ISO 7010:2011 (Sikkerhedsskilte), samt forskrifter for sikkerhedsskilte, i henhold til Arbejdstilsynets bekendtgørelse nr. 518 Vinkelskilte kan forbedre medarb...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Skilte
Kategori: Skilte
EAN: 5708387114154
Varenr.: 47910570656081
Gå til JO Safety DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Vinkelskilt Ildslukker u/tekst Efterlysende plast 150 x 150 mm 131026PRMM
275 kr
Til butik
Vinkelskilt Ildslukker u/tekst Efterlysende plast 150 x 150 mm 131026PRMM billede

Produktinformation

Vinkelskilte kan forbedre medarbejdere og andre tilstedeværendes mulighed for at se skiltet på lang afstand samt fra flere vinkler, hvilket kan være ganske anvendeligt på større arbejdspladser. Et vinkelskilt der markerer placeringen af den nærmeste ildsl...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: JO Safety
Kategori: Emergency & Exit Signs
Farve: Rød / Hvid
Størrelse: 150 mm x 150 mm
EAN: 5708387114154
Varenr.: 131026PRMM

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ildslukker u/tekst vinkelskilt - 150 X 150 mm / Plast (Efterlysende) | Skilte | DISCOUNT | Sikkerhedsskilte koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ildslukker u/tekst vinkelskilt - 150 X 150 mm / Plast (Efterlysende) | Skilte | DISCOUNT | Sikkerhedsskilte koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten261,25 kr261,25 krKøb
2JO Safety DK275 kr275 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ildslukker u/tekst vinkelskilt - 150 X 150 mm / Plast (Efterlysende) | Skilte | DISCOUNT | Sikkerhedsskilte

PriceData har fulgt prisen på Ildslukker u/tekst vinkelskilt - 150 X 150 mm / Plast (Efterlysende) | Skilte | DISCOUNT | Sikkerhedsskilte i 164 dage. Laveste pris i perioden er 261,25 kr (registreret d. 23. december 2025), højeste er 275 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 266 kr.

Den nuværende pris på 261,25 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Ildslukker u/tekst vinkelskilt - 150 X 150 mm / Plast (Efterlysende) | Skilte | DISCOUNT | Sikkerhedsskilte. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Ildslukker u/tekst vinkelskilt - 150 X 150 mm / Plast (Efterlysende) | Skilte | DISCOUNT | Sikkerhedsskilte de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026261,25 kr13,75 kr (5%)
24. maj 2026275 kr13,75 kr (5%)
21. maj 2026261,25 kr13,75 kr (5%)
20. maj 2026275 kr13,75 kr (5%)
23. dec. 2025261,25 kr
22. dec. 2025261,3 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret