Gå til hovedindhold

+GF+ iJOINT plastfitting - Vinkel 90 m. kompressionskoblinger, 63 x 63 mm

+GF+SanitetEAN: 8025351224471
Pris fra 158 krtil 306,25 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 148,25 kr (48% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 150 kr 2. mar.

Sammenlign priser på iJOINT plastfitting - Vinkel 90 m. kompressionskoblinger, 63 x 63 mm og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 158 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vinkel 90° 63mm - iJOINT PN16. PP-EPDM
158 kr
Til butik
Vinkel 90° 63mm - iJOINT PN16. PP-EPDM billede

Produktspecifikationer

Kategori: Kompressions fittings
Farve: 1
Artikel nr.: 158400075
EAN: 8025351224471
Varenr.: 3505529
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
+GF+ iJOINT vinkel 90° 63 mm
158 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
iJOINT plastfitting - Vinkel 90 m. kompressionskoblinger, 63 x 63 mm
159 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Georg Fischer IJOINT vinkel 63 mm 90 °. PN16. PP
159 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
+GF+ iJoint vinkel, til PEM rør, 90°, Ø63 mm
199 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
+GF+ iJOINT 63 mm vinkel 90°, PP, PN16
242,38 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
+GF+ iJoint vinkel til PEM rør 90°, 63 mm
295 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
+GF+ iJoint vinkel til PEM rør 90°, 63 mm
295 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Georg Fischer IJOINT vinkel 63 mm 90°. PN16. PP
306,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad iJOINT plastfitting - Vinkel 90 m. kompressionskoblinger, 63 x 63 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad iJOINT plastfitting - Vinkel 90 m. kompressionskoblinger, 63 x 63 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK158 kr197 krKøb
2Proshop DK158 kr197 krKøb
3WATTOO.DK159 kr159 krKøb
4Elvvs.dk159 kr159 krKøb
5CompletVVS199 kr199 krKøb
6EL-GROSSISTEN242,38 kr242,38 krKøb
7BilligVVS DK295 kr295 krKøb
8LavprisVVS295 kr295 krKøb
9vvsfittings.dk306,25 kr306,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for iJOINT plastfitting - Vinkel 90 m. kompressionskoblinger, 63 x 63 mm

PriceData har fulgt prisen på iJOINT plastfitting - Vinkel 90 m. kompressionskoblinger, 63 x 63 mm i 164 dage. Laveste pris i perioden er 144 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 159 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 152 kr.

Den nuværende pris på 158 kr er 4% over normalprisen. Der er registreret 1 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for iJOINT plastfitting - Vinkel 90 m. kompressionskoblinger, 63 x 63 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for iJOINT plastfitting - Vinkel 90 m. kompressionskoblinger, 63 x 63 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. maj 2026158 kr1 kr (1%)
30. apr. 2026159 kr9 kr (6%)
2. mar. 2026150 kr3 kr (2%)
7. feb. 2026147 kr3 kr (2%)
20. dec. 2025144 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret