Gå til hovedindhold

+GF+ iJOINT plastfitting - Gevindovergang m. kompressionskobling/muffe, 75 mm x 2"

+GF+SanitetEAN: 8025351224792
Pris fra 281 krtil 328 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 47 kr (14% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 255 kr 27. maj

Sammenlign priser på iJOINT plastfitting - Gevindovergang m. kompressionskobling/muffe, 75 mm x 2" og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 281 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
+GF+ iJoint overgangsmuffe til PEM rør, 2" x 75 mm
281 kr
Til butik
+GF+ iJoint overgangsmuffe til PEM rør, 2" x 75 mm billede

Produktinformation

GF iJoint Overgangs-Muffe til PEM rør - 2" x 75 mm Kompressionsfitting Lav vægt 16 bars arbejdstryk (PN16) Minimum 50 års levetid Nem installation Temperatur -10°C - +45°C Passer til PE (PEM) rør SDR11 & SDR17 iJOINT bruges ved samling af PE-rør til

Produktspecifikationer

Mærke: +GF+
Kategori: Rør & fittings
Størrelse: 75mm x 2"
EAN: 8025351224792
Varenr.: 073656374
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
+GF+ iJOINT 75 mm x 2" overgang med muffe, PP, PN16
282,36 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
+GF+ iJoint overgangsmuffe til PEM rør, 2" x 75 mm
299 kr
Til butik
+GF+ iJoint overgangsmuffe til PEM rør, 2" x 75 mm billede

Produktinformation

GF iJoint Overgangs-Muffe til PEM rør - 2" x 75 mm Kompressionsfitting Lav vægt 16 bars arbejdstryk (PN16) Minimum 50 års levetid Nem installation Temperatur -10°C - +45°C Passer til PE (PEM) rør SDR11 & SDR17 iJOINT bruges ved samling af PE-rør til

Produktspecifikationer

Mærke: +GF+
Kategori: Rør & fittings
Størrelse: 75mm x 2"
EAN: 8025351224792
Varenr.: 073656374
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
+GF+ iJoint overgangsmuffe, til PEM rør, 2" x 75 mm
299 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
iJOINT plastfitting - Gevindovergang m. kompressionskobling/muffe, 75 mm x 2"
328 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad iJOINT plastfitting - Gevindovergang m. kompressionskobling/muffe, 75 mm x 2" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad iJOINT plastfitting - Gevindovergang m. kompressionskobling/muffe, 75 mm x 2" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS281 kr281 krKøb
2EL-GROSSISTEN282,36 kr282,36 krKøb
3BilligVVS DK299 kr299 krKøb
4CompletVVS299 kr299 krKøb
5WATTOO.DK328 kr328 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for iJOINT plastfitting - Gevindovergang m. kompressionskobling/muffe, 75 mm x 2"

PriceData har fulgt prisen på iJOINT plastfitting - Gevindovergang m. kompressionskobling/muffe, 75 mm x 2" i 160 dage. Laveste pris i perioden er 229 kr (registreret d. 25. december 2025), højeste er 282,36 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 255 kr.

Den nuværende pris på 281 kr er 10% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for iJOINT plastfitting - Gevindovergang m. kompressionskobling/muffe, 75 mm x 2". Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for iJOINT plastfitting - Gevindovergang m. kompressionskobling/muffe, 75 mm x 2" de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026281 kr26 kr (10%)
27. maj 2026255 kr27,36 kr (10%)
26. maj 2026282,36 kr27,36 kr (11%)
17. maj 2026255 kr27,36 kr (10%)
16. maj 2026282,36 kr27,36 kr (11%)
10. maj 2026255 kr27,36 kr (10%)
9. maj 2026282,36 kr27,36 kr (11%)
18. mar. 2026255 kr1,51 kr (1%)
17. mar. 2026256,51 kr1,51 kr (1%)
16. mar. 2026255 kr16 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret