Gå til hovedindhold

iiyama ProLite XUB3293UHSN-B5 32" IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz

IiyamaComputerskærmeEAN: 4948570121342
Pris fra 3.222 krtil 4.719 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.497 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.088 kr 20. apr.

Sammenlign priser på iiyama ProLite XUB3293UHSN-B5 32" IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3222 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
iiyama ProLite XUB3293UHSN-B5 32" IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz
3.222 kr
Til butik
iiyama ProLite XUB3293UHSN-B5 32" IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz billede

Produktinformation

iiyama ProLite XUB3293UHSN-B5 - LED-skærm - 31.5" - 3840 x 2160 4K @ 60 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - 4 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - mat sort

Produktspecifikationer

Mærke: Iiyama
Artikel nr.: XUB3293UHSN-B5
EAN: 4948570121342
Varenr.: 1001149144
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
32" iiyama XUB3293UHSN-B5 - 3840x2160 (4K) - 60Hz - IPS - 65W USB-C - KVM switch
3.233 kr
Til butik
32" iiyama XUB3293UHSN-B5 - 3840x2160 (4K) - 60Hz - IPS - 65W USB-C - KVM switch billede

Produktinformation

iiyama ProLite XUB3293UHSN-B5 monitor til professionel produktivitet og multitasking med IPS farvenøjagtighed og integreret USB-C-docking samt KVM-funktionalitet. Størrelse: 32" Opløsning: 3840 x 2160 (4K) Opdateringshastighed: 60Hz Paneltype: IPS Tilkobling: HDMI, DisplayPort, USB-C med 65W USB-C Power Delivery; Ethernet; USB 3.0 hub Særlige funktioner: KVM switch; USB 3.0 hub; Indbygget Ethernet; 10-bit farver (8-bit + Hi-FRC); 350 cd/m²; 99% sRGB Præcis farvegengivelse, omfattende tilslutningsmuligheder og indbygget docking gør multi-enhedsarbejde mere effektivt og øger produktiviteten for professionelle og kontoranvendelse.

Produktspecifikationer

Mærke: iiyama
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: XUB3293UHSN-B5
EAN: 4948570121342
Varenr.: 3186745
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm 32" iiyama ProLite 4K IPS med USB-C dock og KVM
4.499 kr
Til butik
Skærm 32" iiyama ProLite 4K IPS med USB-C dock og KVM billede

Produktinformation

32" 4K skærm til arbejde og hjemmekontoriiyama ProLite XUB3293UHSN-B5 giver dig en stor 31,5" arbejdsflade i skarp 4K Ultra HD. IPS-panelet leverer brede betragtningsvinkler på 178° og naturlige farver med 10-bit farvedybde, 99 % sRGB og 93 % NTSC - ideel til kontoropgaver, multitasking og visuelle projekter.Nem tilslutning med USB-C dock og KVMForbind din laptop med ét kabel via USB-C med strømforsyning op til 65 W, der både sender billede/lyd/data og oplader. Den indbyggede KVM-switch gør det let at skifte tastatur/mus mellem to kilder. Skærmen har desuden HDMI, DisplayPort, USB-hub (2x USB-A), hovedtelefonudgang og RJ45 (LAN) til stabil netværksforbindelse.Komfort og lydDen ergonomiske stander giver højdejustering, tilt, pivot og drejning, så du kan indstille en behagelig arbejdsstilling. Øjnene skånes af flimmerfri teknologi og Low Blue Light. To indbyggede højttalere sørger for lyd til møder og videoer.Skærmstørrelse: 80 cm (31,5")Opløsning: 3.840 × 2.160 (16:9)Panel: IPS, mat overfladeOpdateringshastighed: 60 HzResponstid: 4 ms GtGLysstyrke: 350 cd/m²Kontrast: 1.000:1 (dynamisk 80.000.000:1)Farver: 1,07 mia., 10-bit; sRGB 99 %, NTSC 93 %Vinkler: 178°/178°Tilslutninger: 1× HDMI, 1× DisplayPort, 1× USB-C (upstream), 2× USB-A, hovedtelefonudgang, RJ45 (LAN)USB-C strøm: Op til 65 WKVM-switch: IndbyggetHøjttalere: 2 × 3 W (RMS 6 W)Ergonomi: Højdejustering 15 cm, tilt, pivot 0–90°, drejning −45°/45°VESA: 100 × 100 mmMål med stander: B 71,4 × H 60,2 × D 23,95 cmVægt med stander: 9,9 kgEnergiklasse (SDR): G; typisk forbrug 33 WMedfølger: Stander, HDMI-, DisplayPort-, USB-C-, USB- og strømkabel, quick start guide...

Produktspecifikationer

Mærke: Iiyama
Kategori: Skærme
Vægt: 14.22g
EAN: 4948570121342
Varenr.: 1933131
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm 32" iiyama ProLite 4K IPS med USB-C dock og KVM
4.519 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
iiyama 32" IPS panel with KVM
4.719 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad iiyama ProLite XUB3293UHSN-B5 32" IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad iiyama ProLite XUB3293UHSN-B5 32" IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.222 kr3.222 krKøb
2Proshop DK3.233 kr3.233 krKøb
3Boligcenter DK4.499 kr4.499 krKøb
4Vivas DK4.519 kr4.688 krKøb
5Ultrashop4.719 kr4.719 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for iiyama ProLite XUB3293UHSN-B5 32" IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz

PriceData har fulgt prisen på iiyama ProLite XUB3293UHSN-B5 32" IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz i 185 dage. Laveste pris i perioden er 2.871 kr (registreret d. 29. december 2025), højeste er 3.383 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.077 kr.

Den nuværende pris på 3.222 kr er 5% over normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 37 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 58 prisændringer for iiyama ProLite XUB3293UHSN-B5 32" IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 58 prisændringer for iiyama ProLite XUB3293UHSN-B5 32" IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 20263.222 kr11 kr (0%)
22. maj 20263.233 kr139 kr (4%)
16. maj 20263.372 kr11 kr (0%)
12. maj 20263.383 kr161 kr (5%)
1. maj 20263.222 kr51 kr (2%)
30. apr. 20263.171 kr61 kr (2%)
27. apr. 20263.110 kr17 kr (1%)
26. apr. 20263.093 kr11 kr (0%)
22. apr. 20263.104 kr16 kr (1%)
20. apr. 20263.088 kr16 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret