Gå til hovedindhold

iiyama ProLite TW2424AS-B1 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI 60Hz

iiyamaComputerskærmeEAN: 4948570122943
Pris fra 4.014 krtil 4.589 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 575 kr (13% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.798 kr 22. mar.

Sammenlign priser på iiyama ProLite TW2424AS-B1 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI 60Hz og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4014 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
iiyama ProLite TW2424AS-B1 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI 60Hz
4.014 kr
Til butik
iiyama ProLite TW2424AS-B1 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI 60Hz billede

Produktinformation

iiyama ProLite TW2424AS-B1 - LED-skærm - 24" (23.6" til at se) - stationær - touchscreen - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 60 Hz - IPS - 1000:1 - 14 ms - HDMI - højtalere - sort, mat

Produktspecifikationer

Mærke: Iiyama
Artikel nr.: TW2424AS-B1
EAN: 4948570122943
Varenr.: 1001650085
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
24" iiyama TW2424AS-B1 - 1920x1080 - 60Hz - IPS
4.173 kr
Til butik
24" iiyama TW2424AS-B1 - 1920x1080 - 60Hz - IPS billede

Produktinformation

iiyama ProLite TW2424AS-B1 er designet til interaktiv produktivitet og multimediebrug med sin 24" Full HD touchskærm og robust tilslutning. Skærmstørrelse: 24" Opløsning: 1920x1080 Opdateringsfrekvens: 60Hz Paneltype: IPS Lysstyrke: N/A Forbindelser: HDMI, Ethernet, Bluetooth 5.2, 802.11a/b/g/n/ac Særlige funktioner: Touchscreen, indbygget mikrofon, stereohøjttalere, blændfri belægningSkærmen har 10-punkts multi-touch, blændfri belægning og brede betragtningsvinkler. Integrerede netværksadaptere og Android 12 OS understøtter alsidige professionelle og personlige opgaver.

Produktspecifikationer

Mærke: iiyama
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: TW2424AS-B1
EAN: 4948570122943
Varenr.: 3210383
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
iiyama Prolite 24" Panel-PC 1920x1080
4.589 kr
Til butik
iiyama Prolite 24" Panel-PC 1920x1080 billede

Produktinformation

iiyama Prolite TW2424AS-B1 Opdag en ny standard for interaktiv visning med iiyama Prolite TW2424AS-B1, en 24-tommers skærm designet til højere effektivitet og overlegne brugeroplevelser. Denne multi-touch skærm tilbyder en krystalklar Full HD opløsning (1...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Iiyama
Kategori: Forside
EAN: 4948570122943
Varenr.: 32132

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad iiyama ProLite TW2424AS-B1 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI 60Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad iiyama ProLite TW2424AS-B1 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI 60Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK4.014 kr4.014 krKøb
2Proshop DK4.173 kr4.173 krKøb
3Ultrashop4.589 kr4.589 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for iiyama ProLite TW2424AS-B1 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI 60Hz

PriceData har fulgt prisen på iiyama ProLite TW2424AS-B1 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI 60Hz i 182 dage. Laveste pris i perioden er 3.737 kr (registreret d. 8. januar 2026), højeste er 4.065 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.887 kr.

Den nuværende pris på 4.014 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for iiyama ProLite TW2424AS-B1 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI 60Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for iiyama ProLite TW2424AS-B1 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI 60Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20264.014 kr30 kr (1%)
16. apr. 20264.044 kr21 kr (1%)
8. apr. 20264.065 kr17 kr (0%)
4. apr. 20264.048 kr23 kr (1%)
29. mar. 20264.025 kr23 kr (1%)
28. mar. 20264.048 kr56 kr (1%)
26. mar. 20263.992 kr52 kr (1%)
24. mar. 20264.044 kr246 kr (6%)
22. mar. 20263.798 kr246 kr (6%)
21. mar. 20264.044 kr246 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret