Gå til hovedindhold

iiyama ProLite P1671HSC-B1 15.6" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) Mini HDMI USB-C 60Hz

IiyamaComputerskærmeEAN: 4948570126309
Pris fra 1.004 krtil 1.619 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 615 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 947 kr 4. mar.

Sammenlign priser på iiyama ProLite P1671HSC-B1 15.6" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) Mini HDMI USB-C 60Hz og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1004 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
iiyama ProLite P1671HSC-B1 15.6" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) Mini HDMI USB-C 60Hz
1.004 kr
Til butik
iiyama ProLite P1671HSC-B1 15.6" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) Mini HDMI USB-C 60Hz billede

Produktinformation

iiyama ProLite P1671HSC-B1 - LED-skærm - 15.6" - åben ramme - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 60 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 3 ms - Mini HDMI, USB-C - sort, mat

Produktspecifikationer

Mærke: Iiyama
Artikel nr.: P1671HSC-B1
EAN: 4948570126309
Varenr.: 1003597721
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
15.6" iiyama ProLite P1671HSC-B1 - LED monitor - Full HD (1080p) - 15.6"
1.033 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
iiyama ProLite P1671HSC-B1 15.6 IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) Mini HDMI USB-C 60Hz
1.289 kr
Til butik
iiyama ProLite P1671HSC-B1 15.6 IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) Mini HDMI USB-C 60Hz billede

Produktinformation

iiyama ProLite P1671HSC-B1 15,6" IPS Full HD Skærm Opdag den fantastiske iiyama ProLite P1671HSC-B1, en 15,6" IPS skærm designet til at levere en imponerende visuel oplevelse. Med en opløsning på 1920 x 1080 Full HD får du skarpe billeder og levende farve...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Iiyama
Kategori: Kundeskærme
EAN: 4948570126309
Varenr.: 116210
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
iiyama ProLite P1671HSC-B1 15,6" bærbar skærm - Full HD IPS, USB‑C/mini HDMI, sort
-6%1.599 kr
Før 1.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
iiyama ProLite P1671HSC-B1 15,6" bærbar skærm - Full HD IPS, USB‑C/mini HDMI, sort
-6%1.619 kr
Før 1.719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad iiyama ProLite P1671HSC-B1 15.6" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) Mini HDMI USB-C 60Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad iiyama ProLite P1671HSC-B1 15.6" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) Mini HDMI USB-C 60Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.004 kr1.004 krKøb
2Proshop DK1.033 kr1.033 krKøb
3Ultrashop1.289 kr1.289 krKøb
4Boligcenter DK1.599 kr1.599 krKøb
5Vivas DK1.619 kr2.818 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for iiyama ProLite P1671HSC-B1 15.6" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) Mini HDMI USB-C 60Hz

PriceData har fulgt prisen på iiyama ProLite P1671HSC-B1 15.6" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) Mini HDMI USB-C 60Hz i 181 dage. Laveste pris i perioden er 947 kr (registreret d. 4. marts 2026), højeste er 1.083 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.013 kr.

Den nuværende pris på 1.004 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for iiyama ProLite P1671HSC-B1 15.6" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) Mini HDMI USB-C 60Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for iiyama ProLite P1671HSC-B1 15.6" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) Mini HDMI USB-C 60Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 20261.004 kr10 kr (1%)
4. maj 2026994 kr9 kr (1%)
3. maj 2026985 kr9 kr (1%)
2. maj 2026994 kr45 kr (5%)
17. apr. 2026949 kr45 kr (5%)
8. apr. 2026994 kr7 kr (1%)
7. apr. 2026987 kr7 kr (1%)
20. mar. 2026994 kr29 kr (3%)
19. mar. 20261.023 kr1 kr (0%)
16. mar. 20261.022 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret