Gå til hovedindhold

iiyama ProLite LH6575UHS-B2AG 65" Class (64.5" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage

iiyamaEAN: 4948570125265
Pris fra 9.437 krtil 10.260 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 823 kr (8% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på iiyama ProLite LH6575UHS-B2AG 65" Class (64.5" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 9437 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
iiyama ProLite LH6575UHS-B2AG 65" 4K UHD (2160p)
9.437 kr
Til butik
iiyama ProLite LH6575UHS-B2AG 65" 4K UHD (2160p) billede

Produktinformation

iiyama ProLite LH6575UHS-B2AG - 65" Diagonal klasse (64.5" til at se) LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning - med indbygget medieafspiller, SDM Slot PC - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - sort (kant), mat finish

Produktspecifikationer

Mærke: Iiyama
Artikel nr.: LH6575UHS-B2AG
EAN: 4948570125265
Varenr.: 1003432956
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
iiyama 65" 3840x2160, UHD IPS panel,
10.229 kr
Til butik
iiyama 65" 3840x2160, UHD IPS panel, billede

Produktinformation

iiyama 65" 3840x2160, UHD IPS panel (LH6575UHS-B2AG) er en 65" skærm med 4K-opløsning og IPS-panel, designet til digital skiltning, mødelokaler og informationsdisplay. Den tilbyder skarpe billeder og brede betragtningsvinkler, hvilket sikrer ensartet bill...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Iiyama
Kategori: skal sorteres
EAN: 4948570125265
Varenr.: 99915
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
iiyama ProLite LH6575UHS-B2AG 65" Class (64.5" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage
10.260 kr
Til butik
iiyama ProLite LH6575UHS-B2AG 65" Class (64.5" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage billede

Produktinformation

Digital signage-skærm leverer et 65" klasse IPS LED-bagbelyst 4K UHD-panel med 500 cd/m² lysstyrke, brede 178° betragtningsvinkler og indbygget Android-medieafspiller til pålidelig 24/7-drift. iiyama ProLite LH6575UHS-B2AG er en kommerciel fladskærm designet til krævende signage-miljøer, med understøttelse af både liggende og stående installation, daisy chain-videovægopsætninger og fleksible tilslutninger for nem integration. 4K UHD 3840 x 2160 ved 60 Hz Antirefleks-belægning (25% haze) og 1200:1 kontrast Indbygget medieafspiller med Android OS 11 og 32 GB lagerplads Tilslutninger: 3x HDMI, DisplayPort ind/ud, LAN, Wi‑Fi (802.11ac), RS-232C Understøttelse af videovæg daisy chain/seriel tilslutning Bygget til kontinuerlig brug med netværksstyring og alsidige indgange hjælper den med at holde digitalt indhold klart, ensartet og nemt at distribuere på enkeltstående skærme eller større installationer.

Produktspecifikationer

Mærke: iiyama
Kategori: Infoskaerme Digital Skiltning
Artikel nr.: LH6575UHS-B2AG
EAN: 4948570125265
Varenr.: 3445037

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad iiyama ProLite LH6575UHS-B2AG 65" Class (64.5" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad iiyama ProLite LH6575UHS-B2AG 65" Class (64.5" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK9.437 kr9.437 krKøb
2Ultrashop10.229 kr10.229 krKøb
3Proshop DK10.260 kr10.260 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for iiyama ProLite LH6575UHS-B2AG 65" Class (64.5" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage

PriceData har fulgt prisen på iiyama ProLite LH6575UHS-B2AG 65" Class (64.5" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage i 167 dage. Laveste pris i perioden er 8.633 kr (registreret d. 19. december 2025), højeste er 10.180 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 9.949 kr.

Den nuværende pris på 9.437 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for iiyama ProLite LH6575UHS-B2AG 65" Class (64.5" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for iiyama ProLite LH6575UHS-B2AG 65" Class (64.5" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20269.437 kr61 kr (1%)
27. maj 20269.498 kr61 kr (1%)
22. maj 20269.437 kr282 kr (3%)
21. maj 20269.719 kr221 kr (2%)
30. apr. 20269.498 kr249 kr (3%)
28. apr. 20269.747 kr370 kr (4%)
27. apr. 202610.117 kr3 kr (0%)
25. apr. 202610.114 kr1 kr (0%)
24. apr. 202610.113 kr1 kr (0%)
22. apr. 202610.114 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret