Gå til hovedindhold

iiyama ProLite LH5565UHSB-B1 55" 4K signage skærm - kioskdesign, 800 cd/m², Android 11, 24/7

IiyamaPræsentationstavlerEAN: 4948570123575
Pris fra 7.198 krtil 8.819 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.621 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 6.475 kr 21. mar.

Sammenlign priser på iiyama ProLite LH5565UHSB-B1 55" 4K signage skærm - kioskdesign, 800 cd/m², Android 11, 24/7 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 7198 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
iiyama ProLite LH5565UHSB-B1 55" 4K UHD (2160p)
7.198 kr
Til butik
iiyama ProLite LH5565UHSB-B1 55" 4K UHD (2160p) billede

Produktinformation

iiyama ProLite LH5565UHSB-B1 - 55" Diagonal klasse (54.6" til at se) LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning - Android - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Iiyama
Artikel nr.: LH5565UHSB-B1
EAN: 4948570123575
Varenr.: 1002243323
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
iiyama 55" 3840x2160, UHD IPS panel,
7.569 kr
Til butik
iiyama 55" 3840x2160, UHD IPS panel, billede

Produktinformation

iiyama LH5565UHSB-B1 55" UHD IPS Panel Oplev enestående billedkvalitet med iiyama LH5565UHSB-B1, en imponerende 55" skærm med en opløsning på 3840x2160 UHD. Denne IPS panel teknologi sikrer klare og livagtige farver fra enhver betragtningsvinkel, hvilket...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Iiyama
Kategori: Forside
EAN: 4948570123575
Varenr.: 34881
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
iiyama ProLite LH5565UHSB-B1 - 3840x2160 (4K) - 60Hz - IPS
7.630 kr
Til butik
iiyama ProLite LH5565UHSB-B1 - 3840x2160 (4K) - 60Hz - IPS billede

Produktinformation

Digital signage-fladpaneldisplay med 55" IPS-skærm, 4K UHD (3840x2160) opløsning, 60Hz opdateringshastighed, 800 cd/m² lysstyrke og pålidelig 24/7 drift med FailOver. iiyama ProLite LH5565UHSB-B1 er et professionelt LED-bagbelyst LCD-display til kommerciel digital signage, som kombinerer brede 178° betragtningsvinkler med blæserløst design med smal ramme og fleksible tilslutninger til kontinuerlig afspilning af indhold i travle offentlige miljøer. IPS-panel med 1.07 milliarder farver og 1200:1 kontrast 24/7 drift med FailOver for uafbrudt afspilning 2x HDMI, DisplayPort, RS-232C, LAN, Wi‑Fi og 2x USB 2.0 Android-platform med Android OS 11 Indbygget 20W højttalersystem (2x 10W) Understøtter stående og liggende orientering Bygget til digital signage, der altid er tændt, holder det budskaber klare, nemme at administrere og konsekvent synlige på tværs af en bred vifte af installationer.

Produktspecifikationer

Mærke: iiyama
Kategori: Infoskaerme Digital Skiltning
Artikel nr.: LH5565UHSB-B1
EAN: 4948570123575
Varenr.: 3306189
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
iiyama ProLite LH5565UHSB-B1 55" 4K signage skærm - kioskdesign, 800 cd/m², Android 11, 24/7
-12%8.799 kr
Før 9.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
iiyama ProLite LH5565UHSB-B1 55" 4K signage skærm - kioskdesign, 800 cd/m², Android 11, 24/7
-12%8.819 kr
Før 10.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad iiyama ProLite LH5565UHSB-B1 55" 4K signage skærm - kioskdesign, 800 cd/m², Android 11, 24/7 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad iiyama ProLite LH5565UHSB-B1 55" 4K signage skærm - kioskdesign, 800 cd/m², Android 11, 24/7 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK7.198 kr7.198 krKøb
2Ultrashop7.569 kr7.569 krKøb
3Proshop DK7.630 kr7.630 krKøb
4Boligcenter DK8.799 kr8.799 krKøb
5Vivas DK8.819 kr10.018 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for iiyama ProLite LH5565UHSB-B1 55" 4K signage skærm - kioskdesign, 800 cd/m², Android 11, 24/7

PriceData har fulgt prisen på iiyama ProLite LH5565UHSB-B1 55" 4K signage skærm - kioskdesign, 800 cd/m², Android 11, 24/7 i 180 dage. Laveste pris i perioden er 6.374 kr (registreret d. 6. december 2025), højeste er 7.408 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 6.977 kr.

Den nuværende pris på 7.198 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for iiyama ProLite LH5565UHSB-B1 55" 4K signage skærm - kioskdesign, 800 cd/m², Android 11, 24/7. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for iiyama ProLite LH5565UHSB-B1 55" 4K signage skærm - kioskdesign, 800 cd/m², Android 11, 24/7 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20267.198 kr144 kr (2%)
15. maj 20267.054 kr36 kr (1%)
14. maj 20267.090 kr138 kr (2%)
13. maj 20267.228 kr180 kr (2%)
10. maj 20267.408 kr199 kr (3%)
9. maj 20267.209 kr12 kr (0%)
3. maj 20267.197 kr1 kr (0%)
26. apr. 20267.198 kr723 kr (11%)
21. mar. 20266.475 kr559 kr (8%)
20. mar. 20267.034 kr194 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret