Gå til hovedindhold

iiyama ProLite LH3275HS-B1AG - 32 Diagonal klasse LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning - med indbygget SoC medieafspiller - Android -

IiyamaPræsentationstavlerEAN: 4948570124220
Pris fra 3.608 krtil 4.257 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 649 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.307 kr 22. maj

Sammenlign priser på iiyama ProLite LH3275HS-B1AG - 32 Diagonal klasse LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning - med indbygget SoC medieafspiller - Android - og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3608 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
iiyama ProLite LH3275HS-B1AG 32" Digital skiltning 1920 x 1080
3.608 kr
Til butik
iiyama ProLite LH3275HS-B1AG 32" Digital skiltning 1920 x 1080 billede

Produktinformation

iiyama ProLite LH3275HS-B1AG - 32" Diagonal klasse LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning - med indbygget SoC medieafspiller - Android - 1080p 1920 x 1080 - sort, mat

Produktspecifikationer

Mærke: Iiyama
Artikel nr.: LH3275HS-B1AG
EAN: 4948570124220
Varenr.: 1002243318
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
iiyama ProLite LH3275HS-B1AG - 32 Diagonal klasse LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning - med indbygget SoC medieafspiller - Android -
3.667 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
iiyama ProLite LH3275HS-B1AG 32" digital skiltning - Full HD IPS
-13%3.999 kr
Før 4.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
iiyama ProLite LH3275HS-B1AG 32" digital skiltning - Full HD IPS billede

Produktinformation

iiyama ProLite LH3275HS-B1AG - 32" Diagonal klasse LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning - med indbygget SoC medieafspiller - Android - 1080p 1920 x 1080 - sort, matOplev iiyama ProLite LH3275HS-B1AG, en 32-tommer LCD-fladskærm med LED-baggrundsbelysning, der redefinerer klarhed og tilslutningsmuligheder for digital skiltning. Med sin Full HD 1080p-opløsning og IPS-teknologi leverer den levende billeder og brede betragtningsvinkler, hvilket gør den perfekt til offentlige skærme, informationskiosker og reklameindhold. Skærmen er designet til kontinuerlig drift og har en metalramme og et blæserfrit design, der sikrer holdbarhed og pålidelighed døgnet rundt.GenereltBilledforbedringer: 72 % Color Gamut NTSCBredde: 72.55 cmDesign: Fanless DesignmetalrammeThin Bezel DesignDiagonal klasse: 32"Dybde: 5.4 cmEnergiklasse: Klasse GEnergimærke QR-kode URL: Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1975417Fås i farverne: Sort, matHDMI Port Antal: 2 porteHøjde: 42.18 cmKombineret med: Indbygget SoC medieafspillerKommercielt brug: Ja - digital skiltningOperativsystem: Android OS 11PC grænseflade: DisplayPortPlatform: AndroidProdukttype: LED-bagbelyst LCD fladt paneldisplayStrømforbrug (Til-modus): 45.7 WStrømforbrug SDR (Til-tilstand): 46 kWh/1000 tStrømforbrug ved drift: 46 WattTilstande: Stående tilstand, liggende tilstandTV Tuner Presence:

Produktspecifikationer

Mærke: Iiyama
Kategori: TV
Vægt: 7.6g
EAN: 4948570124220
Varenr.: 2092071
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
iiyama ProLite LH3275HS-B1AG 32" digital skiltning - Full HD IPS
-13%4.019 kr
Før 4.619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
iiyama 32" 1920x1080, FHD IPS panel
4.179 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
iiyama ProLite LH3275HS-B1AG 32" Class (31.5" viewable) LED-backlit LCD display - Full HD - for digital signage
4.257 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad iiyama ProLite LH3275HS-B1AG - 32 Diagonal klasse LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning - med indbygget SoC medieafspiller - Android - koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad iiyama ProLite LH3275HS-B1AG - 32 Diagonal klasse LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning - med indbygget SoC medieafspiller - Android - koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.608 kr3.608 krKøb
2CS MEGASTORE DK3.667 kr3.667 krKøb
3Boligcenter DK3.999 kr3.999 krKøb
4Vivas DK4.019 kr4.088 krKøb
5Ultrashop4.179 kr4.179 krKøb
6Proshop DK4.257 kr4.257 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for iiyama ProLite LH3275HS-B1AG - 32 Diagonal klasse LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning - med indbygget SoC medieafspiller - Android -

PriceData har fulgt prisen på iiyama ProLite LH3275HS-B1AG - 32 Diagonal klasse LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning - med indbygget SoC medieafspiller - Android - i 167 dage. Laveste pris i perioden er 3.307 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 3.910 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.455 kr.

Den nuværende pris på 3.608 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 28 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 49 prisændringer for iiyama ProLite LH3275HS-B1AG - 32 Diagonal klasse LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning - med indbygget SoC medieafspiller - Android -. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 49 prisændringer for iiyama ProLite LH3275HS-B1AG - 32 Diagonal klasse LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning - med indbygget SoC medieafspiller - Android - de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 20263.608 kr92 kr (3%)
23. maj 20263.516 kr209 kr (6%)
22. maj 20263.307 kr67 kr (2%)
15. maj 20263.374 kr69 kr (2%)
15. apr. 20263.443 kr303 kr (8%)
6. mar. 20263.746 kr108 kr (3%)
27. feb. 20263.854 kr13 kr (0%)
23. feb. 20263.867 kr13 kr (0%)
22. feb. 20263.854 kr108 kr (3%)
21. feb. 20263.746 kr108 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret