Gå til hovedindhold

iiyama ProLite LE4341S-B2 43" Digital skiltning 1920 x 1080

IiyamaPræsentationstavlerEAN: 4948570123513
Pris fra 3.247 krtil 3.719 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 472 kr (13% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.885 kr 14. maj

Sammenlign priser på iiyama ProLite LE4341S-B2 43" Digital skiltning 1920 x 1080 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3247 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
iiyama ProLite LE4341S-B2 43" Digital skiltning 1920 x 1080
3.247 kr
Til butik
iiyama ProLite LE4341S-B2 43" Digital skiltning 1920 x 1080 billede

Produktinformation

iiyama ProLite LE4341S-B2 - 43" Diagonal klasse (42.5" til at se) LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning - 1080p 1920 x 1080 - sort dyse med blank finish

Produktspecifikationer

Mærke: Iiyama
Artikel nr.: LE4341S-B2
EAN: 4948570123513
Varenr.: 1001923985
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
iiyama 43" 1920x1080, IPS panel, 1%
3.439 kr
Til butik
iiyama 43" 1920x1080, IPS panel, 1% billede

Produktinformation

iiyama LE4341S-B2 43" IPS Panel Oplev en imponerende visuel præstation med iiyama LE4341S-B2, et 43" IPS panel med en opløsning på 1920x1080. Dette professionelle display er designet til at levere en exceptionel billedkvalitet med livlige farver og brede...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Iiyama
Kategori: Skærme & Displays
EAN: 4948570123513
Varenr.: 66897
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
iiyama ProLite LE4341S-B2 - 1920x1080 (FHD) - 60Hz - IPS
3.605 kr
Til butik
iiyama ProLite LE4341S-B2 - 1920x1080 (FHD) - 60Hz - IPS billede

Produktinformation

LED-bagbelyst LCD fladskærm til digital signage leverer 43" Full HD 1920x1080-visuals med 60Hz IPS-ydeevne, brede betragtningsvinkler og fleksibel tilslutning. iiyama ProLite LE4341S-B2 er bygget til kommercielle skærme med konsistent farvegengivelse, et ventilatorløst design med tynd ramme og en integreret medieafspiller til pålidelig signage i travle offentlige og retailmiljøer. IPS-panel med 178°/178° betragtningsvinkler 18/7 drift til kommerciel brug 3x HDMI plus VGA, LAN og USB-tilslutning Integreret 20W højttalersystem 72% NTSC farverum og 10-bit (8-bit + FRC) farveunderstøttelse LAN-styring, CEC-understøttelse og RC lock Designet til at integrere problemfrit i eksisterende systemer, samtidig med at dit indhold holdes klart, konsistent og nemt at administrere.

Produktspecifikationer

Mærke: iiyama
Kategori: Infoskaerme Digital Skiltning
Artikel nr.: LE4341S-B2
EAN: 4948570123513
Varenr.: 3306167
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm iiyama ProLite LE4341S-B2 43" Full HD digital signage
-34%3.699 kr
Før 5.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm iiyama ProLite LE4341S-B2 43" Full HD digital signage
-34%3.719 kr
Før 5.619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad iiyama ProLite LE4341S-B2 43" Digital skiltning 1920 x 1080 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad iiyama ProLite LE4341S-B2 43" Digital skiltning 1920 x 1080 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.247 kr3.247 krKøb
2Ultrashop3.439 kr3.439 krKøb
3Proshop DK3.605 kr3.605 krKøb
4Boligcenter DK3.699 kr3.699 krKøb
5Vivas DK3.719 kr3.958 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for iiyama ProLite LE4341S-B2 43" Digital skiltning 1920 x 1080

PriceData har fulgt prisen på iiyama ProLite LE4341S-B2 43" Digital skiltning 1920 x 1080 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 2.885 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 3.283 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.182 kr.

Den nuværende pris på 3.247 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 12% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for iiyama ProLite LE4341S-B2 43" Digital skiltning 1920 x 1080. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for iiyama ProLite LE4341S-B2 43" Digital skiltning 1920 x 1080 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20263.247 kr1 kr (0%)
23. maj 20263.248 kr1 kr (0%)
22. maj 20263.247 kr362 kr (13%)
14. maj 20262.885 kr3 kr (0%)
10. maj 20262.888 kr5 kr (0%)
9. maj 20262.893 kr357 kr (11%)
2. maj 20263.250 kr2 kr (0%)
27. apr. 20263.248 kr1 kr (0%)
24. apr. 20263.247 kr36 kr (1%)
22. apr. 20263.283 kr36 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret