Gå til hovedindhold

iiyama MD-WLIFT2031-W1 electrical lift - for flat panel - white - Maks 120 kg - Maks størrelse 55"-105"

IiyamaTv- og skærmbeslagEAN: 4948570033263
Pris fra 2.727 krtil 7.255 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 4.528 kr (62% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på iiyama MD-WLIFT2031-W1 electrical lift - for flat panel - white - Maks 120 kg - Maks størrelse 55"-105" og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2727 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Iiyama MD-WLIFT2031-W1 Elektrisk elevator Fladt panel 55"-105"
2.727 kr
Til butik
Iiyama MD-WLIFT2031-W1 Elektrisk elevator Fladt panel 55"-105" billede

Produktinformation

Iiyama MD-WLIFT2031-W1 - Elektrisk elevator - for fladt panel - hvid - skærmstørrelse: 55"-105" - monteringsgrænseflade: op til 800 x 600 mm - vægmonterbar, gulvstående

Produktspecifikationer

Mærke: Iiyama
Artikel nr.: MD-WLIFT2031-W1
EAN: 4948570033263
Varenr.: 1002204472
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
iiyama Floor supported wall lift for
5.339 kr
Til butik
iiyama Floor supported wall lift for billede

Produktinformation

iiyama Floor Supported Wall Lift (MD-WLIFT2031-W1) iiyama Floor Supported Wall Lift (MD-WLIFT2031-W1) er en innovativ og robust løsning til sikkert og bekvemt at montere skærme i forskellige miljøer. Dette avancerede system er designet til gulvstøttet v...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Iiyama
Kategori: Forside
EAN: 4948570033263
Varenr.: 34442
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærmlift gulvmodel - iiyama elektrisk dobbelt søjle, op til 98", hvid
6.999 kr
Til butik
Skærmlift gulvmodel - iiyama elektrisk dobbelt søjle, op til 98", hvid billede

Produktinformation

Elektrisk skærmlift til professionelle miljøerDen hvide iiyama dobbelt-søjlede gulvlift gør det let at hæve og sænke store skærme med et tryk. Den elektriske højdejustering giver en glidende og stabil bevægelse, så præsentationer, møder og undervisning fungerer problemfrit. Med plads til én skærm og en robust konstruktion er den ideel til mødelokaler, klasseværelser og receptioner.Fordele ved skærmholder med elektrisk højdejusteringElektrisk højdejustering fra 81,2 til 176,2 cm gør det nemt at finde den rette visningshøjde for alle brugere. Den dobbelte søjle sørger for stabilitet til store displays, og VESA 800 × 600 mm gør monteringen enkel. Løsningen er velegnet til skærme fra 55" og helt op til 105" (maks. 120 kg), så du kan arbejde fleksibelt med både touch- og informationsskærme.Monteringstype: GulvUnderstøttede skærme: 1 stk.Minimum skærmstørrelse: 139,7 cm (55")Maksimum skærmstørrelse: 2,67 m (105")Maks. belastning: 120 kgVESA: 800 × 600 mm (min./maks.)Højdejustering: Ja, elektriskHøjdeinterval: 81,2 – 176,2 cmFarve: HvidHøjde × Bredde × Dybde: 177,0 × 88,96 × 17,86 cmVægt: 35,4 kgPakkemål (H × B × D): 18,2 × 113,2 × 75,4 cmPakkevægt: 38 kg...

Produktspecifikationer

Mærke: Iiyama
Kategori: Skærmholdere
Vægt: 33.3g
EAN: 4948570033263
Varenr.: 1930803
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærmlift gulvmodel - iiyama elektrisk dobbelt søjle, op til 98", hvid
7.019 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
iiyama MD-WLIFT2031-W1 electrical lift - for flat panel - white - Maks 120 kg - Maks størrelse 55"-105"
7.255 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad iiyama MD-WLIFT2031-W1 electrical lift - for flat panel - white - Maks 120 kg - Maks størrelse 55"-105" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad iiyama MD-WLIFT2031-W1 electrical lift - for flat panel - white - Maks 120 kg - Maks størrelse 55"-105" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.727 kr2.727 krKøb
2Ultrashop5.339 kr5.339 krKøb
3Boligcenter DK6.999 kr6.999 krKøb
4Vivas DK7.019 kr8.218 krKøb
5Proshop DK7.255 kr7.255 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for iiyama MD-WLIFT2031-W1 electrical lift - for flat panel - white - Maks 120 kg - Maks størrelse 55"-105"

PriceData har fulgt prisen på iiyama MD-WLIFT2031-W1 electrical lift - for flat panel - white - Maks 120 kg - Maks størrelse 55"-105" i 172 dage. Laveste pris i perioden er 2.727 kr (registreret d. 1. juni 2026), højeste er 5.070 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.644 kr.

Den nuværende pris på 2.727 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 46% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for iiyama MD-WLIFT2031-W1 electrical lift - for flat panel - white - Maks 120 kg - Maks størrelse 55"-105". Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for iiyama MD-WLIFT2031-W1 electrical lift - for flat panel - white - Maks 120 kg - Maks størrelse 55"-105" de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20262.727 kr2 kr (0%)
30. maj 20262.729 kr1 kr (0%)
29. maj 20262.728 kr2.316 kr (46%)
20. maj 20265.044 kr27 kr (1%)
2. maj 20265.017 kr27 kr (1%)
16. apr. 20265.044 kr20 kr (0%)
14. apr. 20265.064 kr2 kr (0%)
13. apr. 20265.066 kr2 kr (0%)
9. apr. 20265.068 kr1 kr (0%)
8. apr. 20265.069 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret