Gå til hovedindhold

Iiyama GCB3482WQSU-B1 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 120Hz

IiyamaComputerskærmeEAN: 4948570125159
Pris fra 2.134 krtil 2.719 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 585 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.113 kr 13. maj

Sammenlign priser på Iiyama GCB3482WQSU-B1 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 120Hz og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2134 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Iiyama GCB3482WQSU-B1 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 120Hz
2.134 kr
Til butik
Iiyama GCB3482WQSU-B1 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 120Hz billede

Produktinformation

Iiyama GCB3482WQSU-B1 - LED-skærm - gaming - kurvet - 34" - 3440 x 1440 WQHD @ 120 Hz - VA - 500 cd/m² - 3000:1 - 0.6 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere

Produktspecifikationer

Mærke: Iiyama
Artikel nr.: GCB3482WQSU-B1
EAN: 4948570125159
Varenr.: 1003302191
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
34" iiyama GCB3482WQSU-B1 - 3440x1440 - 120Hz - VA
2.297 kr
Til butik
34" iiyama GCB3482WQSU-B1 - 3440x1440 - 120Hz - VA billede

Produktinformation

Iiyama GCB3482WQSU-B1 er bygget til fordybende produktivitet og gaming med en 34" buet VA-skærm, der giver skarpe billeder og jævn bevægelse ved 120Hz. Skærmstørrelse: 34" Opløsning: 3440x1440 Opdateringsfrekvens: 120Hz Paneltype: VA Lysstyrke: 500 cd/m² Anslutninger: 2x HDMI, DisplayPort, USB 3.2 Gen 1/USB-C hub Særlige funktioner: Buet skærm, AMD FreeSync Premium, Højde/tilt/drejbar justerbarDenne buede VA-skærm leverer høj lysstyrke og hurtig 0,6 ms responstid til gaming og multimedie. Funktioner inkluderer AMD FreeSync Premium og ergonomiske justeringer for komfort ved lang tids brug.

Produktspecifikationer

Mærke: iiyama
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: GCB3482WQSU-B1
EAN: 4948570125159
Varenr.: 3375886
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm 34" iiyama G-Master GCB3482WQSU Black Hawk - buet, 120 Hz, 0,6 ms
-10%2.699 kr
Før 2.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Skærm 34" iiyama G-Master GCB3482WQSU Black Hawk - buet, 120 Hz, 0,6 ms billede

Produktinformation

Buet gaming-skærm til fuld indlevelseOplev spil og film på en 34" buet ultrawide skærm med 1500R krumning, der trækker dig ind i handlingen. iiyama G-Master GCB3482WQSU Black Hawk leverer 120 Hz opdateringshastighed og 0,6 ms MPRT, så bevægelser står skarpt og responsivt. Den brede 21:9 opløsning i UltraWide Quad HD (3440 × 1440) giver masser af plads til både gaming og multitasking.Skabt til flydende og behageligt spilVA-panelet med 3.000:1 kontrast og HDR 400 giver dybe sorte nuancer og levende farver (sRGB 99 %, NTSC 72 %). FreeSync Premium og VESA Adaptive Sync reducerer tearing, mens Low Blue Light og flimmerfri teknologi gør lange sessioner mere behagelige. Indbyggede højttalere (2 × 5 W) sørger for lyd direkte fra skærmen.Fleksibel tilslutning og ergonomiTilslut via 2 × HDMI 2.0 eller DisplayPort 1.4 og brug det indbyggede USB‑hub (USB 3.2 Gen 1, USB Type‑A og USB Type‑C upstream). Skærmen kan højdejusteres op til 15 cm, vippes og drejes og kan vægmonteres med 100 × 100 mm VESA. Kablet holdes pænt med integreret kabelstyring.Skærmstørrelse: 34" / 86,4 cmOpløsning: 3440 × 1440 (UWQHD), 21:9Panel: VA, LED, 8-bitKrumning: 1500ROpdateringshastighed: 120 HzResponstid: 0,6 ms (MPRT)Lysstyrke: 500 cd/m²Kontrast: 3.000:1 (typ.), dynamisk 80.000.000:1Betragtningsvinkler: 178°/178°HDR: HDR 400Adaptive Sync: FreeSync Premium, VESA Adaptive SyncHøjttalere: 2 × 5 WTilslutninger: 2 × HDMI 2.0, 1 × DisplayPort 1.4, hovedtelefonudgang, USB‑hub (USB 3.2 Gen 1; USB Type‑A/Type‑C upstream)Ergonomi: Højdejustering 15 cm, tilt 5–23°, drejning ±89°, VESA 100 × 100 mm, kabelstyringMål med fod: B 80,8 × H 57,8 × D 29,0 cmMål uden fod: B 80,8 × H 43,3 × D 29,0 cmVægt med fod: 8,4 kgStrøm: 100–240 V, 50/60 Hz; forbrug typisk 50 W...

Produktspecifikationer

Mærke: Iiyama
Kategori: Skærme
Vægt: 17.88g
EAN: 4948570125159
Varenr.: 1924994
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm 34" iiyama G-Master GCB3482WQSU Black Hawk - buet, 120 Hz, 0,6 ms
-10%2.719 kr
Før 3.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Iiyama GCB3482WQSU-B1 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 120Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Iiyama GCB3482WQSU-B1 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 120Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.134 kr2.134 krKøb
2Proshop DK2.297 kr2.297 krKøb
3Boligcenter DK2.699 kr2.699 krKøb
4Vivas DK2.719 kr3.918 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Iiyama GCB3482WQSU-B1 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 120Hz

PriceData har fulgt prisen på Iiyama GCB3482WQSU-B1 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 120Hz i 185 dage. Laveste pris i perioden er 2.000 kr (registreret d. 17. december 2025), højeste er 2.647 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.134 kr.

Den nuværende pris på 2.134 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 41 prisfald og 40 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 78 prisændringer for Iiyama GCB3482WQSU-B1 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 120Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 78 prisændringer for Iiyama GCB3482WQSU-B1 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 120Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 20262.134 kr21 kr (1%)
13. maj 20262.113 kr116 kr (5%)
12. maj 20262.229 kr130 kr (6%)
11. maj 20262.359 kr1 kr (0%)
9. maj 20262.360 kr157 kr (7%)
18. apr. 20262.203 kr6 kr (0%)
17. apr. 20262.197 kr2 kr (0%)
16. apr. 20262.195 kr8 kr (0%)
15. apr. 20262.203 kr8 kr (0%)
14. apr. 20262.195 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret