Gå til hovedindhold

iiyama G-MASTER Red Eagle GB3261UHSCP-B1 32" VA 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 144Hz Dockingskærm

IiyamaComputerskærmeEAN: 4948570126286
Pris fra 2.700 krtil 3.719 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.019 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.338 kr 26. maj

Sammenlign priser på iiyama G-MASTER Red Eagle GB3261UHSCP-B1 32" VA 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 144Hz Dockingskærm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2700 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
iiyama G-MASTER Red Eagle GB3261UHSCP-B1 32" VA 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 144Hz Dockingskærm
2.700 kr
Til butik
iiyama G-MASTER Red Eagle GB3261UHSCP-B1 32" VA 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 144Hz Dockingskærm billede

Produktinformation

iiyama G-MASTER Red Eagle GB3261UHSCP-B1 - LED-skærm - gaming - 32" (31.5" til at se) - 3840 x 2160 4K @ 144 Hz - VA - 400 cd/m² - 3000:1 - HDR10 - 0.6 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - sort, mat

Produktspecifikationer

Mærke: Iiyama
Artikel nr.: GB3261UHSCP-B1
EAN: 4948570126286
Varenr.: 1003768519
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
32" iiyama G-MASTER Red Eagle GB3261UHSCP-B1 - LED monitor - 4K - 32" - HDR
2.753 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
iiyama G-MASTER Red Eagle GB3261UHSCP-B1 32 VA 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 144Hz Dockingskærm
3.529 kr
Til butik
iiyama G-MASTER Red Eagle GB3261UHSCP-B1 32 VA 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 144Hz Dockingskærm billede

Produktinformation

iiyama G-MASTER Red Eagle GB3261UHSCP-B1 32 VA 3840 x 2160 4K HDMI DisplayPort USB-C 144Hz Dockingskærm Oplev imponerende grafisk præstation med iiyama G-MASTER Red Eagle GB3261UHSCP-B1, en 32-tommers dockingskærm, der tilbyder knivskarp 4K-opløsning på...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Iiyama
Kategori: Skærme & Displays
EAN: 4948570126286
Varenr.: 126881
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
iiyama G-Master GB3261UHSCP Red Eagle 32" 4K gamer-skærm - HDMI, DisplayPort, 2x USB-C
-3%3.699 kr
Før 3.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
iiyama G-Master GB3261UHSCP Red Eagle 32" 4K gamer-skærm - HDMI, DisplayPort, 2x USB-C
-3%3.719 kr
Før 3.819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad iiyama G-MASTER Red Eagle GB3261UHSCP-B1 32" VA 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 144Hz Dockingskærm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad iiyama G-MASTER Red Eagle GB3261UHSCP-B1 32" VA 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 144Hz Dockingskærm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.700 kr2.700 krKøb
2Proshop DK2.753 kr2.753 krKøb
3Ultrashop3.529 kr3.529 krKøb
4Boligcenter DK3.699 kr3.699 krKøb
5Vivas DK3.719 kr4.918 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for iiyama G-MASTER Red Eagle GB3261UHSCP-B1 32" VA 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 144Hz Dockingskærm

PriceData har fulgt prisen på iiyama G-MASTER Red Eagle GB3261UHSCP-B1 32" VA 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 144Hz Dockingskærm i 161 dage. Laveste pris i perioden er 2.338 kr (registreret d. 26. maj 2026), højeste er 2.894 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.670 kr.

Den nuværende pris på 2.700 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 60 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for iiyama G-MASTER Red Eagle GB3261UHSCP-B1 32" VA 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 144Hz Dockingskærm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for iiyama G-MASTER Red Eagle GB3261UHSCP-B1 32" VA 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 144Hz Dockingskærm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20262.700 kr28 kr (1%)
30. maj 20262.672 kr26 kr (1%)
29. maj 20262.698 kr180 kr (7%)
28. maj 20262.518 kr201 kr (7%)
27. maj 20262.719 kr381 kr (16%)
26. maj 20262.338 kr49 kr (2%)
20. maj 20262.387 kr50 kr (2%)
13. maj 20262.437 kr179 kr (7%)
12. maj 20262.616 kr12 kr (0%)
11. maj 20262.628 kr28 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret