Gå til hovedindhold

iiyama G-MASTER Red Eagle GB2766HSU-B1 27" VA 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 165Hz

IiyamaComputerskærmeEAN: 4948570118878
Pris fra 1.294 krtil 1.519 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 225 kr (15% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på iiyama G-MASTER Red Eagle GB2766HSU-B1 27" VA 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 165Hz og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1294 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
iiyama G-MASTER Red Eagle GB2766HSU-B1 27" VA 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 165Hz
1.294 kr
Til butik
iiyama G-MASTER Red Eagle GB2766HSU-B1 27" VA 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 165Hz billede

Produktinformation

iiyama G-MASTER Red Eagle GB2766HSU-B1 - LED-skærm - kurvet - 27" - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 165 Hz - VA - 250 cd/m² - 3000:1 - 1 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere - mat sort

Produktspecifikationer

Mærke: Iiyama
Artikel nr.: GB2766HSU-B1
EAN: 4948570118878
Varenr.: 999068943
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
27" iiyama G-MASTER Red Eagle GB2766HSU-B1 - 1920x1080 - 165Hz - VA
1.436 kr
Til butik
27" iiyama G-MASTER Red Eagle GB2766HSU-B1 - 1920x1080 - 165Hz - VA billede

Produktinformation

iiyama G-MASTER Red Eagle GB2766HSU-B1 er designet til medrivende gaming med 165Hz opdateringshastighed og FreeSync Premium support. Skærmstørrelse: 27" Opløsning: 1920x1080 Opdateringsrate: 165Hz Paneltype: VA Lysstyrke: 250 cd/m² Forbindelser: 2x HDMI, DisplayPort Særlige funktioner: Buet skærm, HDR, USB 2.0 hubDet 1500R buede VA-panel leverer god kontrast og flydende bevægelser til gaming. Justerbar stand og Black Tuner forbedrer komfort og synlighed i mørke scener. FreeSync Premium mindsker screen tearing.

Produktspecifikationer

Mærke: iiyama
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: GB2766HSU-B1
EAN: 4948570118878
Varenr.: 2994000
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm 27" iiyama G-Master GB2766HSU-B1, buet, Full HD, 165 Hz, sort
1.499 kr
Til butik
Skærm 27" iiyama G-Master GB2766HSU-B1, buet, Full HD, 165 Hz, sort billede

Produktinformation

Buet 27" gaming-skærm til flydende spilOplev mere indlevelse med den 27" buede iiyama G‑Master GB2766HSU‑B1. Den kombinerer Full HD-opløsning, en opdateringsfrekvens på op til 165 Hz og 1 ms svartid for glatte bevægelser i hurtige titler. VA-panelet giver høj kontrast, og den matte overflade minimerer genskin. Med AMD FreeSync Premium i området 48–165 Hz reduceres tearing og stuttering, så du kan fokusere på spillet.Komfort og tilslutninger til dit setupSkærmen er buet 1500R og har brede betragtningsvinkler på 178°/178°. Low Blue Light og flimmerfri teknologi skåner øjnene under lange sessions. Du får indbyggede højttalere, højdejusterbart stativ og nem vesa-montering 100 × 100 mm. Tilslut via 2× HDMI 2.0 eller DisplayPort 1.4, og brug den indbyggede USB-hub (2× USB-A, 1× USB-B upstream) til dit tilbehør.Skærmstørrelse: 68,6 cm (27")Opløsning: 1.920 × 1.080 (Full HD)Paneltype: VA, mat overfladeKrumning: 1500ROpdateringsfrekvens: op til 165 HzSvartid: 1 msAMD FreeSync Premium: 48–165 HzLysstyrke: 250 cd/m²Kontrast: 3.000:1 (typ.), 80.000.000:1 (dynamisk)Synsvinkler: 178° vandret/178° lodretHøjttalere: 2 × 2 W (RMS 4 W)Tilslutninger: 2 × HDMI 2.0, 1 × DisplayPort 1.4, hovedtelefonudgangUSB-hub: 2 × USB-A (downstream), 1 × USB-B (upstream), USB 2.0Ergonomi: Højdejustering 13 cm, tilt −5° til 18°, VESA 100 × 100 mmStrømforbrug: 28 W (typ.), 0,5 W (standby), 0,3 W (slukket)Mål med fod: B 61,05 × D 25,6 × H 40,95 cmVægt med fod: 5,7 kgFarve: Sort...

Produktspecifikationer

Mærke: Iiyama
Kategori: Skærme
Vægt: 15.84g
EAN: 4948570118878
Varenr.: 1898035
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm 27" iiyama G-Master GB2766HSU-B1, buet, Full HD, 165 Hz, sort
1.519 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad iiyama G-MASTER Red Eagle GB2766HSU-B1 27" VA 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 165Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad iiyama G-MASTER Red Eagle GB2766HSU-B1 27" VA 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 165Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.294 kr1.294 krKøb
2Proshop DK1.436 kr1.436 krKøb
3Boligcenter DK1.499 kr1.499 krKøb
4Vivas DK1.519 kr1.708 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for iiyama G-MASTER Red Eagle GB2766HSU-B1 27" VA 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 165Hz

PriceData har fulgt prisen på iiyama G-MASTER Red Eagle GB2766HSU-B1 27" VA 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 165Hz i 175 dage. Laveste pris i perioden er 1.262 kr (registreret d. 15. januar 2026), højeste er 1.548 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.340 kr.

Den nuværende pris på 1.294 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for iiyama G-MASTER Red Eagle GB2766HSU-B1 27" VA 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 165Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for iiyama G-MASTER Red Eagle GB2766HSU-B1 27" VA 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 165Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.294 kr13 kr (1%)
28. maj 20261.307 kr8 kr (1%)
25. maj 20261.299 kr5 kr (0%)
23. maj 20261.294 kr8 kr (1%)
22. maj 20261.302 kr3 kr (0%)
20. maj 20261.299 kr8 kr (1%)
4. maj 20261.307 kr8 kr (1%)
1. maj 20261.315 kr8 kr (1%)
29. apr. 20261.307 kr7 kr (1%)
26. apr. 20261.314 kr45 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret