Gå til hovedindhold

iiyama G-MASTER Gold Phoenix GCB3486WQSCP-B1 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB USB-C 240Hz

IiyamaComputerskærmeEAN: 4948570125173
Pris fra 2.922 krtil 4.019 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.097 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.915 kr 23. apr.

Sammenlign priser på iiyama G-MASTER Gold Phoenix GCB3486WQSCP-B1 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB USB-C 240Hz og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2922 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
iiyama G-MASTER Gold Phoenix GCB3486WQSCP-B1 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB USB-C 240Hz
2.922 kr
Til butik
iiyama G-MASTER Gold Phoenix GCB3486WQSCP-B1 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB USB-C 240Hz billede

Produktinformation

iiyama G-MASTER Gold Phoenix GCB3486WQSCP-B1 - LED-skærm - gaming - kurvet - 34" (31.4" til at se) - 3440 x 1440 UWQHD @ 240 Hz - VA - 500 cd/m² - 4000:1 - 0.4 ms - 2xHDMI, DisplayPort, 2xUSB-C, 2xUSB - højtalere - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Iiyama
Artikel nr.: GCB3486WQSCP-B1
EAN: 4948570125173
Varenr.: 1003302193
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
34" iiyama G-MASTER Gold Phoenix - 3440x1440 (UWQHD) - 240Hz - VA - KVM switch
3.095 kr
Til butik
34" iiyama G-MASTER Gold Phoenix - 3440x1440 (UWQHD) - 240Hz - VA - KVM switch billede

Produktinformation

iiyama G-MASTER Gold Phoenix GCB3486WQSCP-B1 monitor leverer medrivende ultrabred gaming med en buet VA-panel optimeret til høj kontrast og hurtig bevægelseshåndtering. Størrelse: 34" Opløsning: 3440 x 1440 (UWQHD) Opdateringshastighed: 240Hz Paneltype: VA Tilslutning: 2x HDMI, DisplayPort, 2x USB-C, 2x USB; USB 3.2 Gen 1 hub Særlige funktioner: AMD FreeSync Premium; Variabel opdateringsrate (VRR); Flicker-Free; KVM switch; Night Mode; Auto low latency mode (ALLM) Dyb kontrast, hurtig respons og alsidig tilslutning mindsker bevægelsesslør og forenkler multi-enhedsarbejdsgange til længerevarende gaming og indholdsproduktion.

Produktspecifikationer

Mærke: iiyama
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: GCB3486WQSCP-B1
EAN: 4948570125173
Varenr.: 3382883
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
iiyama G-MASTER Gold Phoenix GCB3486WQSCP-B1 34 VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB USB-C 240Hz
3.789 kr
Til butik
iiyama G-MASTER Gold Phoenix GCB3486WQSCP-B1 34 VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB USB-C 240Hz billede

Produktinformation

iiyama G-MASTER Gold Phoenix GCB3486WQSCP-B1 34 VA Oplev den ultimative gaming-oplevelse med iiyama G-MASTER Gold Phoenix GCB3486WQSCP-B1, en fantastisk 34" VA UltraWide skærm med en opløsning på 3440 x 1440. Denne skærm understøtter imponerende 240Hz opd...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Iiyama
Kategori: Skærme & Displays
EAN: 4948570125173
Varenr.: 120657
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm 34" iiyama G-Master GCB3486WQSCP - 3440×1440, 240 Hz, buet, sort
-9%3.999 kr
Før 4.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm 34" iiyama G-Master GCB3486WQSCP - 3440×1440, 240 Hz, buet, sort
-9%4.019 kr
Før 4.419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad iiyama G-MASTER Gold Phoenix GCB3486WQSCP-B1 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB USB-C 240Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad iiyama G-MASTER Gold Phoenix GCB3486WQSCP-B1 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB USB-C 240Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.922 kr2.922 krKøb
2Proshop DK3.095 kr3.095 krKøb
3Ultrashop3.789 kr3.789 krKøb
4Boligcenter DK3.999 kr3.999 krKøb
5Vivas DK4.019 kr5.218 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for iiyama G-MASTER Gold Phoenix GCB3486WQSCP-B1 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB USB-C 240Hz

PriceData har fulgt prisen på iiyama G-MASTER Gold Phoenix GCB3486WQSCP-B1 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB USB-C 240Hz i 181 dage. Laveste pris i perioden er 2.915 kr (registreret d. 23. april 2026), højeste er 3.237 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.126 kr.

Den nuværende pris på 2.922 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 36 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 61 prisændringer for iiyama G-MASTER Gold Phoenix GCB3486WQSCP-B1 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB USB-C 240Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 61 prisændringer for iiyama G-MASTER Gold Phoenix GCB3486WQSCP-B1 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB USB-C 240Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20262.922 kr2 kr (0%)
30. maj 20262.920 kr1 kr (0%)
24. maj 20262.919 kr165 kr (5%)
23. maj 20263.084 kr10 kr (0%)
20. maj 20263.074 kr62 kr (2%)
18. maj 20263.012 kr2 kr (0%)
17. maj 20263.014 kr60 kr (2%)
16. maj 20263.074 kr60 kr (2%)
15. maj 20263.014 kr4 kr (0%)
14. maj 20263.010 kr70 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret