Gå til hovedindhold

iiyama G-MASTER Black Hawk GB2441HSU-B1 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 144Hz

IiyamaComputerskærmeEAN: 4948570126323
Pris fra 880 krtil 1.039 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 159 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 841 kr 5. mar.

Sammenlign priser på iiyama G-MASTER Black Hawk GB2441HSU-B1 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 144Hz og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 880 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
iiyama G-MASTER Black Hawk GB2441HSU-B1 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 144Hz
880 kr
Til butik
iiyama G-MASTER Black Hawk GB2441HSU-B1 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 144Hz billede

Produktinformation

iiyama G-MASTER Black Hawk GB2441HSU-B1 - LED-skærm - 24" - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 144 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - 1 ms - HDMI, DisplayPort - højtalere - mat sort

Produktspecifikationer

Mærke: Iiyama
Artikel nr.: GB2441HSU-B1
EAN: 4948570126323
Varenr.: 1003676799
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
24" iiyama G-MASTER Black Hawk GB2441HSU-B1 - LED monitor - Full HD (1080p) - 24"
886 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Gaming skærm iiyama G-Master GB2441HSU-B1 23,8" Full HD IPS 144 Hz - sort
1.019 kr
Til butik
Gaming skærm iiyama G-Master GB2441HSU-B1 23,8" Full HD IPS 144 Hz - sort billede

Produktinformation

Fordele ved gaming skærmFå flydende spiloplevelser med 144 Hz opdateringshastighed og 1 ms MPRT. Den 23,8" IPS-skærm med Full HD opløsning leverer klare farver og brede betragtningsvinkler, så du kan fokusere på spillet. Indbygget højdejustering, pivot og drejefunktion gør det nemt at finde en komfortabel position til både arbejde og gaming.Designet til spil og hverdagSkærmen understøtter AMD FreeSync, VESA Adaptive Sync samt NVIDIA G‑SYNC Compatible, hvilket reducerer tearing og giver et glat billede. Den matte LED‑skærm på 350 cd/m² og Low Blue Light/Flicker‑Free hjælper øjnene under lange sessioner. Indbyggede højttalere og tilslutninger via HDMI 1.4, DisplayPort 1.2 og USB‑hub (2x downstream) gør opsætningen enkel til både pc og konsol.Skærmstørrelse: 60,5 cm (23,8")Opløsning: 1.920 × 1.080 (16:9)Panel: IPS, mat overfladeOpdateringshastighed: 144 HzResponstid: 1 ms (MPRT)Lysstyrke: 350 cd/m²Kontrast: 1.500:1 (typ.), 80.000.000:1 (dynamisk)Betragtningsvinkler: 178°/178°Farver: 16,7 mio., sRGB 100 %Synlig størrelse: 52,7 × 29,6 cmPixelafstand: 0,2745 × 0,2745 mmAdaptive sync: AMD FreeSync, NVIDIA G‑SYNC Compatible, VESA Adaptive SyncHøjttalere: 2 × 2 W (RMS 4 W)Tilslutninger: 1× HDMI 1.4, 1× DisplayPort 1.2, hovedtelefonudgang, USB‑hub 2.0 (2× downstream)Ergonomi: Højdejustering 15 cm, tilt −5° til 23°, pivot −90° til 90°, drej −45° til 45°VESA: 100 × 100 mmStrømforbrug: 12 W (typ.), 0,5 W (standby), 0,3 W (off)Strøm: Intern forsyning, 100–240 V, 50/60 HzMål med fod (H × B × D): 50,1 × 53,9 × 39,0 cmVægt med fod: 4,6 kgMedfølger: HDMI‑kabel 1,5 m, strømkabel 1,5 m, USB‑kabel, quick start guide...

Produktspecifikationer

Mærke: Iiyama
Kategori: Skærme
Vægt: 6.46g
EAN: 4948570126323
Varenr.: 1992038
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Gaming skærm iiyama G-Master GB2441HSU-B1 23,8" Full HD IPS 144 Hz - sort
1.039 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad iiyama G-MASTER Black Hawk GB2441HSU-B1 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 144Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad iiyama G-MASTER Black Hawk GB2441HSU-B1 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 144Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK880 kr880 krKøb
2Proshop DK886 kr925 krKøb
3Boligcenter DK1.019 kr1.019 krKøb
4Vivas DK1.039 kr1.118 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for iiyama G-MASTER Black Hawk GB2441HSU-B1 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 144Hz

PriceData har fulgt prisen på iiyama G-MASTER Black Hawk GB2441HSU-B1 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 144Hz i 185 dage. Laveste pris i perioden er 787 kr (registreret d. 1. december 2025), højeste er 888 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 860 kr.

Den nuværende pris på 880 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 38 prisfald og 41 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 76 prisændringer for iiyama G-MASTER Black Hawk GB2441HSU-B1 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 144Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 76 prisændringer for iiyama G-MASTER Black Hawk GB2441HSU-B1 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 144Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026880 kr1 kr (0%)
24. maj 2026879 kr2 kr (0%)
22. maj 2026877 kr1 kr (0%)
20. maj 2026878 kr1 kr (0%)
15. maj 2026879 kr1 kr (0%)
14. maj 2026878 kr2 kr (0%)
10. maj 2026880 kr4 kr (0%)
9. maj 2026884 kr2 kr (0%)
8. maj 2026882 kr5 kr (1%)
2. maj 2026877 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret