Gå til hovedindhold

iiyama DS4002C-B1 dobbelt skærmholder 24-32" - skrivebord, sort

IiyamaEAN: 4948570033454
Pris fra 999 krtil 1.249 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 250 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 995 kr 2. maj

Sammenlign priser på iiyama DS4002C-B1 dobbelt skærmholder 24-32" - skrivebord, sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 999 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Iiyama DS4002C-B1 Monteringssæt Monitor/desktop 24"-32"
999 kr
Til butik
Iiyama DS4002C-B1 Monteringssæt Monitor/desktop 24"-32" billede

Produktinformation

Iiyama DS4002C-B1 - Monteringssæt (øjeklemme, VESA-plade) - for monitor/desktop - mekanisk fjeder - sort - skærmstørrelse: 24"-32" - skrivebordsmonterbar

Produktspecifikationer

Mærke: Iiyama
Artikel nr.: DS4002C-B1
EAN: 4948570033454
Varenr.: 1003829571
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
iiyama DS4002C-B1 monitor mount / stand - Maks - Maks størrelse
1.070 kr
Til butik
iiyama DS4002C-B1 monitor mount / stand - Maks - Maks størrelse billede

Produktinformation

Skærmbeslag/stativ giver jævn, præcis positionering til to skærme op til 32" og 12 kg hver ved hjælp af et mekanisk fjedersystem og et leje-tilthoved for stabile, kontrollerede justeringer. Designet til professionelle med en arbejdsplads med to skærme understøtter iiyama DS4002C-B1 komfortabel multitasking, gennemgang eller samarbejde med tilt- og pivotrotation, mens en aftagelig VESA-plade og montering fra oversiden hjælper med at gøre installationen enkel. Desktop-beslag til to skærme til skærme op til 32" (81.3 cm) Understøtter op til 12 kg pr. skærm Mekanisk fjedersystem for ensartet, kontrolleret bevægelse Leje-tilthoved hjælper med at forhindre nedhæng eller drift under højdejusteringer Tilt- og pivotrotation for fleksible betragtningsvinkler Aftagelig VESA-plade med montering fra oversiden for hurtig opsætning Hold begge skærme på linje og nemme at justere for en mere komfortabel og produktiv arbejdsdag.

Produktspecifikationer

Mærke: iiyama
Kategori: Vaegbeslag AV Beslag AV Moebler
Artikel nr.: DS4002C-B1
EAN: 4948570033454
Varenr.: 3445155
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
iiyama DS4002C-B1 dobbelt skærmholder 24-32" - skrivebord, sort
1.229 kr
Til butik
iiyama DS4002C-B1 dobbelt skærmholder 24-32" - skrivebord, sort billede

Produktinformation

Ergonomisk dobbelt skærmholder til effektivt arbejdeiiyama DS4002C-B1 er en solid skærmholder til to skærme, der skaber orden på skrivebordet og giver dig fleksibilitet i hverdagen. Monter to skærme på 24–32" og indstil højden, vip, rotation og drejning præcis som du vil. Den sorte, diskrete løsning passer elegant ind på både kontor og hjemmearbejdsplads.Fleksibel indstilling og ren bordpladeArmen understøtter både landskab og portræt visning, har højdejustering på 228–468 mm, vip fra -45° til 90°, drejning 360° og pivot 0–90°. Montering sker på bordet med klemme eller gennemføring, så du frigør værdifuld plads og får et ryddeligt setup til koncentreret arbejde eller gaming.Monteringstype: Skrivebord (klemme/gennemføring)Understøttede skærme: 2 stk.Skærmstørrelse: 24–32" (61–81,3 cm)Maks. belastning pr. skærm: 12 kg (totalt 24 kg)VESA: 75 × 75 mm, 100 × 100 mmRetning: Landskab/portrætHøjdejustering: 228–468 mmVip: -45° til 90°Drejning: 360°Pivot: 0–90°Farve: SortMonteringssæt: Medfølger...

Produktspecifikationer

Mærke: Iiyama
Kategori: Skærmholdere
Vægt: 3.78g
EAN: 4948570033454
Varenr.: 2121020
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
iiyama DS4002C-B1 dobbelt skærmholder 24-32" - skrivebord, sort
1.249 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad iiyama DS4002C-B1 dobbelt skærmholder 24-32" - skrivebord, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad iiyama DS4002C-B1 dobbelt skærmholder 24-32" - skrivebord, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK999 kr999 krKøb
2Proshop DK1.070 kr1.070 krKøb
3Boligcenter DK1.229 kr1.229 krKøb
4Vivas DK1.249 kr1.328 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for iiyama DS4002C-B1 dobbelt skærmholder 24-32" - skrivebord, sort

PriceData har fulgt prisen på iiyama DS4002C-B1 dobbelt skærmholder 24-32" - skrivebord, sort i 118 dage. Laveste pris i perioden er 994 kr (registreret d. 5. februar 2026), højeste er 999 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 997 kr.

Den nuværende pris på 999 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for iiyama DS4002C-B1 dobbelt skærmholder 24-32" - skrivebord, sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for iiyama DS4002C-B1 dobbelt skærmholder 24-32" - skrivebord, sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026999 kr2 kr (0%)
7. maj 2026997 kr2 kr (0%)
2. maj 2026995 kr4 kr (0%)
8. mar. 2026999 kr5 kr (1%)
5. feb. 2026994 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret