Gå til hovedindhold

iFixit Marlin - Præcisions-skruetrækkersæt - 15 stykker - i værktøjsrulle

iFixitBorebitEAN: 0856235006597
Pris fra 346 krtil 489 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 143 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 293 kr 12. mar.

Sammenlign priser på iFixit Marlin - Præcisions-skruetrækkersæt - 15 stykker - i værktøjsrulle og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 346 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
iFixit Marlin - Præcisions-skruetrækkersæt - 15 stykker - i værktøjsrulle
346 kr
Til butik
iFixit Marlin - Præcisions-skruetrækkersæt - 15 stykker - i værktøjsrulle billede

Produktspecifikationer

Mærke: iFixit
Kategori: IT-værktøj
Farve: 2
Artikel nr.: EU145462-1
EAN: 0856235006597
Varenr.: 7451215
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
iFixit Marlin
346 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
iFixit Marlin Skruetrækkersæt 15 Dele
347 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
iFixit EU145462-1 præcisions-skruetrækkersæt - 15 dele med etui
-2%469 kr
Før 479 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
iFixit Marlin Screwdriver Set - 15
469 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
iFixit EU145462-1 præcisions-skruetrækkersæt - 15 dele med etui
-2%489 kr
Før 499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad iFixit Marlin - Præcisions-skruetrækkersæt - 15 stykker - i værktøjsrulle koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad iFixit Marlin - Præcisions-skruetrækkersæt - 15 stykker - i værktøjsrulle koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK346 kr385 krKøb
2Proshop DK346 kr385 krKøb
3CompuMail DK347 kr347 krKøb
4Boligcenter DK469 kr469 krKøb
5Ultrashop469 kr469 krKøb
6Vivas DK489 kr568 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for iFixit Marlin - Præcisions-skruetrækkersæt - 15 stykker - i værktøjsrulle

PriceData har fulgt prisen på iFixit Marlin - Præcisions-skruetrækkersæt - 15 stykker - i værktøjsrulle i 168 dage. Laveste pris i perioden er 252,8 kr (registreret d. 17. februar 2026), højeste er 347 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 320 kr.

Den nuværende pris på 346 kr er 8% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for iFixit Marlin - Præcisions-skruetrækkersæt - 15 stykker - i værktøjsrulle. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for iFixit Marlin - Præcisions-skruetrækkersæt - 15 stykker - i værktøjsrulle de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026346 kr1 kr (0%)
30. maj 2026347 kr4 kr (1%)
29. maj 2026343 kr4 kr (1%)
28. maj 2026339 kr42 kr (14%)
25. maj 2026297 kr3 kr (1%)
20. maj 2026300 kr2 kr (1%)
18. maj 2026298 kr2 kr (1%)
17. maj 2026296 kr2 kr (1%)
16. maj 2026298 kr1 kr (0%)
15. maj 2026299 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret