Gå til hovedindhold

iFixit Mahi Precision Bit Set - Skruetrækker med bitsæt - 48 stykker - i etui

iFixitSkruetrækkereEAN: 0856235006719
Pris fra 246 krtil 395 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 149 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 174 kr 25. apr.

Sammenlign priser på iFixit Mahi Precision Bit Set - Skruetrækker med bitsæt - 48 stykker - i etui og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 246 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
iFixit Mahi Driver Kit - 48 Bits
246 kr
Til butik
iFixit Mahi Driver Kit - 48 Bits billede

Produktinformation

Værktøjssæt med i alt 48 bits og skrueværktøj.

Produktspecifikationer

Mærke: iFixit
Kategori: Kabinet Tilbehoer
Artikel nr.: EU145391
EAN: 0856235006719
Varenr.: 2688177
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
iFixit Mahi Precision Bit Set - Skruetrækker med bitsæt - 48 stykker - i etui
256 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
iFixit Mahi Driver Kit - 48 Bit værktøj - GEEKD.dk
256 kr
Til butik
iFixit Mahi Driver Kit - 48 Bit værktøj - GEEKD.dk billede

Produktinformation

iFixit EU145391 reparationsværktøj til elektronisk enhed iFixit EU145391. Materiale: Stål, Skruetrækker/bits tippe inkluderet: 12-spline flange, Flad, Phillips, Stjerneskruetrækker, Sikkerhed Torx, Sikkerhed hexadecimal..., Phillips skruetrækker bits: PH...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: iFixIt
Kategori: værktøj
EAN: 0856235006719
Varenr.: 48621612237136
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
iFixit Mahi Precision Bit Set Skruetrækker med bitsæt 48 Dele
284 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Ifixit - Mahi Driver Kit
319,95 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skruetrækkersæt med bits - iFixit Mahi Precision Bit Set, 48 dele
369 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ifixit Mahi 48 Bit Driver Kit
374 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
iFixit Mahi Driver Kit (48 Bits)
389 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skruetrækkersæt med bits - iFixit Mahi Precision Bit Set, 48 dele
389 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
iFixit Mahi Præcisions Skruetrækker - 48 dele
395 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad iFixit Mahi Precision Bit Set - Skruetrækker med bitsæt - 48 stykker - i etui koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad iFixit Mahi Precision Bit Set - Skruetrækker med bitsæt - 48 stykker - i etui koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK246 kr285 krKøb
2CS MEGASTORE DK256 kr295 krKøb
3Geekd256 kr256 krKøb
4CompuMail DK284 kr284 krKøb
5Gucca.dk319,95 kr319,95 krKøb
6Boligcenter DK369 kr369 krKøb
7Dustin DK374 kr460,25 krKøb
8Ultrashop389 kr389 krKøb
9Vivas DK389 kr468 krKøb
10EL-GROSSISTEN395 kr395 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for iFixit Mahi Precision Bit Set - Skruetrækker med bitsæt - 48 stykker - i etui

PriceData har fulgt prisen på iFixit Mahi Precision Bit Set - Skruetrækker med bitsæt - 48 stykker - i etui i 183 dage. Laveste pris i perioden er 174 kr (registreret d. 25. april 2026), højeste er 246 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 209 kr.

Den nuværende pris på 246 kr er 18% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for iFixit Mahi Precision Bit Set - Skruetrækker med bitsæt - 48 stykker - i etui. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for iFixit Mahi Precision Bit Set - Skruetrækker med bitsæt - 48 stykker - i etui de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026246 kr30 kr (14%)
20. maj 2026216 kr30 kr (12%)
14. maj 2026246 kr29 kr (13%)
29. apr. 2026217 kr39 kr (22%)
28. apr. 2026178 kr4 kr (2%)
25. apr. 2026174 kr4 kr (2%)
24. apr. 2026178 kr3 kr (2%)
22. apr. 2026175 kr2 kr (1%)
21. apr. 2026177 kr40 kr (18%)
3. apr. 2026217 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret