Gå til hovedindhold

Ifö Spira Art hængeskål Hvid - uden skyllerand med skjult montering med Ifö Clean

IföToilet- og bidetsæderEAN: 7391515130447
Pris fra 2.753 krtil 3.696,25 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 943,25 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.659,05 kr 30. apr.

Sammenlign priser på Ifö Spira Art hængeskål Hvid - uden skyllerand med skjult montering med Ifö Clean og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2753 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ifö Spira Art væghængt toilet, uden skyllekant, rengøringsvenlig, hvid
2.753 kr
Til butik
Ifö Spira Art væghængt toilet, uden skyllekant, rengøringsvenlig, hvid billede

Produktinformation

Ifö Spira Art væghængt toilet med åben skyllekant.Serien Spira Art har bløde og runde former fortil hvor man kommer i kontakt med toilettet, og hårde kanter bagtil op mod væggen. DataToiletbræt: NejSiddehøjde: Afhænger af indbygningscisternenMateriale: Hv...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ifö
Kategori: Toiletter
Farve: white
Størrelse: 355x330x520 mm
EAN: 7391515130447
Varenr.: 613010000
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
If Spira Art hngeskl, Rimfree, If Clean, hvid
2.849 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ifö spira art rimfree vægskål hvid
2.850 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ifö Spira Art hængeskål Hvid - uden skyllerand med skjult montering med Ifö Clean
2.897 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ifö Spira Art væghængt toilet, uden skyllekant, rengøringsvenlig, hvid
2.899 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Spira art hængeskål uden skyllerand
3.285 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Ifö Spira Art hængeskål 6245. Rimfree
3.696,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ifö Spira Art hængeskål Hvid - uden skyllerand med skjult montering med Ifö Clean koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ifö Spira Art hængeskål Hvid - uden skyllerand med skjult montering med Ifö Clean koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS2.753 kr2.753 krKøb
2WATTOO.DK2.849 kr2.849 krKøb
3Proshop DK2.850 kr2.850 krKøb
4CS MEGASTORE DK2.897 kr3.096 krKøb
5BilligVVS DK2.899 kr2.899 krKøb
6MaintainIt3.285 kr3.285 krKøb
7vvsfittings.dk3.696,25 kr3.696,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ifö Spira Art hængeskål Hvid - uden skyllerand med skjult montering med Ifö Clean

PriceData har fulgt prisen på Ifö Spira Art hængeskål Hvid - uden skyllerand med skjult montering med Ifö Clean i 177 dage. Laveste pris i perioden er 2.659,05 kr (registreret d. 21. april 2026), højeste er 2.799 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.735 kr.

Den nuværende pris på 2.753 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for Ifö Spira Art hængeskål Hvid - uden skyllerand med skjult montering med Ifö Clean. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for Ifö Spira Art hængeskål Hvid - uden skyllerand med skjult montering med Ifö Clean de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20262.753 kr63 kr (2%)
2. jun. 20262.690 kr109 kr (4%)
1. jun. 20262.799 kr109 kr (4%)
26. maj 20262.690 kr109 kr (4%)
24. maj 20262.799 kr109 kr (4%)
17. maj 20262.690 kr109 kr (4%)
16. maj 20262.799 kr109 kr (4%)
12. maj 20262.690 kr109 kr (4%)
11. maj 20262.799 kr109 kr (4%)
4. maj 20262.690 kr30,95 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret