Gå til hovedindhold

Ifö Option spejl ospn 90 - Ifö option spejl ospn 90

IföMøblerEAN: 7391515115802
Pris fra 905 krtil 1.099 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 194 kr (18% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Ifö Option spejl ospn 90 - Ifö option spejl ospn 90 og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 905 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ifö Option spejl ospn 90 - Ifö option spejl ospn 90
905 kr
Til butik
Ifö Option spejl ospn 90 - Ifö option spejl ospn 90 billede

Produktspecifikationer

Mærke: GEBERIT
Kategori: Spejle
Farve: 1
Artikel nr.: 42582
EAN: 7391515115802
Varenr.: 3522964
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ifö Option spejl, 90x90 cm
-17%909 kr
Før 1.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
If Option spejl, 90 cm x 90 cm
1.020 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Ifö Option spejl OSPN 90
1.033,49 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Ifö Option Spejl ospn 90 x 90 cm
1.052,5 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Ifö Option Spejl ospn 90 x 90 cm
1.064 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ifö Option spejl, 90x90 cm
-3%1.073 kr
Før 1.105 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Ifö Option spejl, 90x90 cm
1.099 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ifö Option spejl ospn 90 - Ifö option spejl ospn 90 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ifö Option spejl ospn 90 - Ifö option spejl ospn 90 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK905 kr944 krKøb
2LavprisVVS909 kr909 krKøb
3WATTOO.DK1.020 kr1.020 krKøb
4EL-GROSSISTEN1.033,49 kr1.033,49 krKøb
5vvsfittings.dk1.052,5 kr1.052,5 krKøb
6Elvvs.dk1.064 kr1.064 krKøb
7BilligVVS DK1.073 kr1.073 krKøb
8CompletVVS1.099 kr1.099 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ifö Option spejl ospn 90 - Ifö option spejl ospn 90

PriceData har fulgt prisen på Ifö Option spejl ospn 90 - Ifö option spejl ospn 90 i 183 dage. Laveste pris i perioden er 885 kr (registreret d. 2. december 2025), højeste er 1.020 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 915 kr.

Den nuværende pris på 905 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Ifö Option spejl ospn 90 - Ifö option spejl ospn 90. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Ifö Option spejl ospn 90 - Ifö option spejl ospn 90 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 2026905 kr10 kr (1%)
20. maj 2026915 kr10 kr (1%)
10. maj 2026905 kr49 kr (5%)
9. maj 2026954 kr49 kr (5%)
2. maj 2026905 kr40 kr (4%)
1. maj 2026945 kr40 kr (4%)
30. apr. 2026905 kr10 kr (1%)
13. apr. 2026915 kr6 kr (1%)
2. apr. 2026921 kr5 kr (1%)
29. mar. 2026916 kr44 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret