Gå til hovedindhold

Ifö cisternekappe t/Sign & Sign Art (ikke til kort model)

IföSanitetOriginal Ifö reservedelToilet reparation og vedligeholdelseEAN: 7391515120868

Ifö cisternekappe i hvid porcelæn til Sign og Sign Art toiletter. Vejer 8,5 kg og er en original reservedel. Passer ikke til model 6832. Læs mere

Pris fra 873,93 krtil 1.424 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 550,07 kr (39% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Ifö cisternekappe t/Sign & Sign Art (ikke til kort model) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 873.93 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Ifö Sign cisternekappe hvid
873,93 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Cisternekappe Hvid, Z90610 F/ifö Sign Og Sign Art
959 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Ifö Sign/Sign Art cisternekappe hvid
1.099 kr
Til butik
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Ifö Cisternekappe hvid t/Sign/Sign Art
1.178,75 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ifö cisternekappe t/Sign & Sign Art (ikke til kort model)
1.199 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ifö Sign Cisterne.kappe - porcelæn hvid
1.424 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ifö cisternekappe t/Sign & Sign Art (ikke til kort model) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ifö cisternekappe t/Sign & Sign Art (ikke til kort model) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN873,93 kr873,93 krKøb
2Elvvs.dk959 kr959 krKøb
3CompletVVS1.099 kr1.099 krKøb
4VVS.dk1.178,75 kr1.178,75 krKøb
5BilligVVS DK1.199 kr1.199 krKøb
6CS MEGASTORE DK1.424 kr1.623 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Ifö Cisternekappe til Sign og Sign Art

Ifö

Ifö cisternekappe i hvid porcelæn til Sign og Sign Art toiletter. Vejer 8,5 kg og er en original reservedel. Passer ikke til model 6832.

• cisterne kappe
• toilet kappe
• wc kappe
• ifö reservedel
• sign cisternekappe
• toilet låg
• cisterne låg
• Toilet reparation og vedligeholdelse
• Original Ifö reservedel

Beskrivelse

Ifö cisternekappe i hvid porcelæn er en original reservedel til Ifö Sign og Sign Art toiletserier. Denne robuste cisternekappe er fremstillet i høj kvalitet og vejer 8,5 kg, hvilket sikrer stabilitet og holdbarhed. Kappen passer perfekt til de fleste Ifö Sign og Sign Art modeller, men det er vigtigt at bemærke, at den ikke er kompatibel med den korte Sign model (6832). Som en ægte Ifö reservedel garanterer den perfekt pasform og lang levetid, hvilket gør den til det ideelle valg for reparation eller udskiftning af din eksisterende cisternekappe.

Specifikationer

type:Cisternekappe
farve:Hvid
vægt:8,5 kg
mærke:Ifö
materiale:Porcelæn
typenummer:Z90610
varenummer:609446310
kompatibilitet:Ifö Sign og Sign Art (ikke kort model 6832)

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Passer denne cisternekappe til min Ifö Sign toilet?

Ja, den passer til Ifö Sign og Sign Art toiletter, men ikke til den korte Sign model 6832. Tjek din toilets modelnummer for at være sikker.

Er det en original Ifö reservedel?

Ja, dette er en ægte Ifö reservedel med typenummer Z90610, som garanterer perfekt pasform og kvalitet.

Hvor meget vejer cisternekappen?

Cisternekappen vejer 8,5 kg og er fremstillet i robust hvid porcelæn for maksimal holdbarhed.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ifö cisternekappe t/Sign & Sign Art (ikke til kort model)

PriceData har fulgt prisen på Ifö cisternekappe t/Sign & Sign Art (ikke til kort model) i 165 dage. Laveste pris i perioden er 853 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 939 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 893 kr.

Den nuværende pris på 873,93 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Ifö cisternekappe t/Sign & Sign Art (ikke til kort model). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Ifö cisternekappe t/Sign & Sign Art (ikke til kort model) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026873,93 kr6,07 kr (1%)
23. maj 2026880 kr6,07 kr (1%)
10. maj 2026873,93 kr8,07 kr (1%)
18. apr. 2026882 kr57 kr (6%)
17. apr. 2026939 kr57 kr (6%)
9. mar. 2026882 kr57 kr (6%)
8. mar. 2026939 kr57 kr (6%)
23. feb. 2026882 kr7 kr (1%)
18. feb. 2026875 kr14 kr (2%)
5. feb. 2026889 kr50 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret