Gå til hovedindhold

Idun Minerals Nail Polish "Jade", 11ml.

IDUN MineralsNeglelak5-free vegansk formelPerfekt til hverdagsbrug og festlige lejlighederEAN: 7340074735426

IDUN Minerals Nail Polish Jade er en langtidsholdbar neglelak i smuk jade-grøn farve. Vegansk 5-free formel med vitaminer og mandelolie for beskyttelse. Læs mere

Pris fra 48 krtil 79 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 31 kr (39% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Idun Minerals Nail Polish "Jade", 11ml. og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 48 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
IDUN Minerals Nail Polish Jade - 11 ml
-25%48 kr
Før 64 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
-20%63,96 kr
Før 79,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
IDUN Minerals Nail Polish Jade
65 kr
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
IDUN Minerals - Nail Polish Jade
-14%68 kr
Før 79 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Skinsense
TrustScore 5 ud af 54,8
IDUN Neglelak Jade 11ml
79 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Idun Minerals Nail Polish "Jade", 11ml. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Idun Minerals Nail Polish "Jade", 11ml. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NordicFeel DK48 kr48 krKøb
2Ren-velvaereshop.dk63,96 kr63,96 krKøb
3Lyko DK65 kr65 krKøb
4BilligParfume.dk68 kr68 krKøb
5Skinsense79 kr79 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

IDUN Minerals Nail Polish Jade

IDUN Minerals

IDUN Minerals Nail Polish Jade er en langtidsholdbar neglelak i smuk jade-grøn farve. Vegansk 5-free formel med vitaminer og mandelolie for beskyttelse.

• Perfekt til hverdagsbrug og festlige lejligheder
• 5-free vegansk formel

Beskrivelse

IDUN Minerals Nail Polish Jade er en premium neglelak i en smuk jade-grøn farve, der giver dine negle levende og blændende farver. Denne langtidsholdbare neglelak har en højglans vegansk formel beriget med vitaminer og sød mandelolie, der fugter, forhindrer revner og beskytter neglene. Med sin 5-free formula er lakken fri for formaldehyd, toluen, DBP, formaldehyd resin og camphor - kemikalier der kan tørre negle ud og være allergifremkaldende. Den åndbare formel giver et jævnt lakeret resultat med ultraskinnende finish og ekstra plejeegenskaber for sunde, smukke negle.

Specifikationer

Farve:Jade-grøn
Finish:Højglans ultraskinnende
Formel:5-free vegansk formel
Volumen:11 ml
Holdbarhed:Langtidsholdbar op til 1 uge
Aktive ingredienser:Vitaminer og sød mandelolie

Ofte stillede spørgsmål4 spørgsmål

Hvor længe holder IDUN Minerals Nail Polish Jade?

Neglelakken holder cirka 1 uge ved korrekt påføring med basecoat og topcoat. Den langtidsholdbare formel sikrer minimal afskallning.

Er IDUN Minerals neglelak vegansk og miljøvenlig?

Ja, alle IDUN Minerals neglelakker er 100% veganske og har en 5-free formel uden skadelige kemikalier som formaldehyd, toluen og DBP.

Hvilke ingredienser beskytter neglene i denne neglelak?

Neglelakken indeholder vitaminer (B5, C, E, B7) og sød mandelolie der fugter og beskytter neglene mod udtørring og revner.

Hvordan påføres IDUN Minerals Nail Polish Jade korrekt?

Påfør et tyndt lag Base Coat Kristall, derefter to lag neglelak for intens farve, og afslut med Fast Dry Top Coat for bedst holdbarhed.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Idun Minerals Nail Polish "Jade", 11ml.

PriceData har fulgt prisen på Idun Minerals Nail Polish "Jade", 11ml. i 180 dage. Laveste pris i perioden er 47 kr (registreret d. 14. januar 2026), højeste er 64 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 55 kr.

Den nuværende pris på 48 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 25% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Idun Minerals Nail Polish "Jade", 11ml.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Idun Minerals Nail Polish "Jade", 11ml. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 202648 kr16 kr (25%)
18. maj 202664 kr17 kr (36%)
14. jan. 202647 kr1,75 kr (4%)
6. jan. 202648,75 kr10,5 kr (18%)
4. jan. 202659,25 kr4,75 kr (7%)
29. dec. 202564 kr
10. dec. 202563,2 kr15,2 kr (32%)
4. dec. 202548 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret