Gå til hovedindhold

IDUN Minerals Mineral Eyeshadow Palette Gullviva - 4 g

Idun MineralsØjenskyggeEAN: 7340074744114
Pris fra 149,25 krtil 199,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 50,7 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på IDUN Minerals Mineral Eyeshadow Palette Gullviva - 4 g og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 149.25 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
IDUN Minerals Eyeshadow Palette 4 x 1 g - Gullviva
-25%149,25 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
IDUN Minerals Eyeshadow Palette 4 x 1 g - Gullviva billede

Produktinformation

IDUN Minerals Eyeshadow Palette er fantastisk øjenskyggepalette med 4 forskellige fine nuancer. Øjenskyggerne indeholder højpigmenterede mineraler, som fremhæver dine øjne på en fin og elegant måde. Med disse 4 farver har du mulighed for at skabe et drama...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Eye Shadow
EAN: 7340074744114
Varenr.: 124869
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
IDUN Minerals Mineral Eyeshadow Palette Gullviva - 4 g
-25%149,25 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
IDUN Minerals Mineral Eyeshadow Palette Gullviva - 4 g billede

Produktinformation

IDUN Minerals Mineral Eyeshadow Palette har en silkeblød, vægtløs formel, der smelter ind i huden og fremhæver øjnene med højrensede mineralpigmenter. De fire alsidige nuancer er rigt pigmenterede, lette at blende og giver dig friheden til at skabe alt fra hverdagslooks til dramatiske øjne.IDUN Minerals Mineral Eyeshadow er vegansk, parfumefri og dermatologisk testet. Passer til alle hudtyper, også de mest sensitive.Gullviva, en palette med varme og bronzefarvede nuancer.

Produktspecifikationer

Kategori: Øjenskygge
Størrelse: 4 g
Artikel nr.: 198009
EAN: 7340074744114
Varenr.: 198009
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
IDUN Minerals Mineral Eyeshadow Palette Gullviva 4g
-20%179 kr
Før 224 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
IDUN Minerals Mineral Eyeshadow Palette Gullviva
199 kr
Til butik
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Mineral Eyeshadow Palette Gullviva 411
199,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IDUN Minerals Mineral Eyeshadow Palette Gullviva - 4 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IDUN Minerals Mineral Eyeshadow Palette Gullviva - 4 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk149,25 kr149,25 krKøb
2NordicFeel DK149,25 kr149,25 krKøb
3Cocopanda DK179 kr179 krKøb
4Lyko DK199 kr199 krKøb
5Duft og Natur199,95 kr199,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for IDUN Minerals Mineral Eyeshadow Palette Gullviva - 4 g

PriceData har fulgt prisen på IDUN Minerals Mineral Eyeshadow Palette Gullviva - 4 g i 121 dage. Laveste pris i perioden er 147,26 kr (registreret d. 14. februar 2026), højeste er 199 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 173 kr.

Den nuværende pris på 149,25 kr er 14% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 17% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for IDUN Minerals Mineral Eyeshadow Palette Gullviva - 4 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for IDUN Minerals Mineral Eyeshadow Palette Gullviva - 4 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026149,25 kr29,75 kr (17%)
20. maj 2026179 kr
11. maj 2026179,1 kr19,9 kr (10%)
28. apr. 2026199 kr19,9 kr (11%)
24. apr. 2026179,1 kr19,9 kr (10%)
23. apr. 2026199 kr19,9 kr (11%)
10. apr. 2026179,1 kr7,9 kr (4%)
9. apr. 2026187 kr7,9 kr (4%)
7. apr. 2026179,1 kr29,85 kr (20%)
5. apr. 2026149,25 kr37,75 kr (20%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret