Gå til hovedindhold

Idun Minerals matte lipstick jungfrubar 103 4g

IDUN mineralsLæbestiftEAN: 7340074761036
Pris fra 107,25 krtil 165 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 57,75 kr (35% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Idun Minerals matte lipstick jungfrubar 103 4g og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 107.25 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
IDUN Minerals Matte Lipstick Jungfrubär - 4 g
-25%107,25 kr
Før 143 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
IDUN Minerals Matte Lipstick Jungfrubär - 4 g billede

Produktinformation

Mat læbestift med nordisk næring til perfekte læber IDUN Minerals Matte Lipstick Jungfrubär leverer et fløjlsblødt mat resultat uden at udtørre læberne. Denne veganske læbestift kombinerer intensiv farvepigmentering med plejende nordisk multebærolie og vitamin E for en komfortabel bærbarhed hele dagen. Den cremede formel med højt raffinerede mineraler giver ikke bare en smuk rød nuance, men fungerer også som en hypoallergen mat læbestift, der passer til alle hudtyper - selv de mest følsomme. Derfor vil du elske denne mat læbestift fra IDUN minerals Mat resultat som ikke udtørrer takket være nærende multebærolie og vitamin E Vegansk læbestift som er parfumefri og dermatologisk testet Alsidig multistick - perfekt til både læber og kinder Præcis applicering med den formede top for professionelle resultater Sådan får du mest ud af din IDUN Minerals læbestift Applicer direkte på læberne med den formede top for præcision, eller brug IDUN Minerals Eye/Lip Definer Brush for endnu mere kontrol - fungerer også perfekt som rouge på kinderne. Et smart valg for dig, der søger en pålidelig mat læbestift med plejende egenskaber. Oplev IDUN Minerals Matte Lipstick Jungfrubär allerede i dag!

Produktspecifikationer

Kategori: Læbestift
Størrelse: 4 g
Artikel nr.: 51460
EAN: 7340074761036
Varenr.: 51460
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Idun Minerals matte lipstick jungfrubar 103 4g
129 kr
Til butik
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
IDUN Minerals Lipstick Jungfrubär, 4g.
-20%131,96 kr
Før 164,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Matte Lipstick Jungfrubär 103 - 4 gram - IDUN
142 kr
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
IDUN Minerals - Lipstick Jungfrubär
-10%148,5 kr
Før 165 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
IDUN Minerals Matte Lipstick Jungfrubär
155 kr
Til butik
Gå til Skinsense
TrustScore 5 ud af 54,8
Idun Jungfrubär Matte Lipstick
165 kr
Til butik
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Idun Matte Lipstick Jungfrubär 103 - 1 stk
165 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Idun Minerals matte lipstick jungfrubar 103 4g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Idun Minerals matte lipstick jungfrubar 103 4g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NordicFeel DK107,25 kr107,25 krKøb
2Hobbix129 kr129 krKøb
3Ren-velvaereshop.dk131,96 kr131,96 krKøb
4Økologisk-Supermarked142 kr142 krKøb
5BilligParfume.dk148,5 kr148,5 krKøb
6Lyko DK155 kr155 krKøb
7Skinsense165 kr165 krKøb
8Duft og Natur165 kr165 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Idun Minerals matte lipstick jungfrubar 103 4g

PriceData har fulgt prisen på Idun Minerals matte lipstick jungfrubar 103 4g i 175 dage. Laveste pris i perioden er 107,25 kr (registreret d. 26. februar 2026), højeste er 143 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 126 kr.

Den nuværende pris på 107,25 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 24% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Idun Minerals matte lipstick jungfrubar 103 4g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Idun Minerals matte lipstick jungfrubar 103 4g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026107,25 kr21,75 kr (17%)
18. maj 2026129 kr13 kr (9%)
17. maj 2026142 kr13 kr (10%)
3. maj 2026129 kr13 kr (9%)
1. maj 2026142 kr13 kr (10%)
16. apr. 2026129 kr14 kr (10%)
15. apr. 2026143 kr14 kr (11%)
14. apr. 2026129 kr5,25 kr (4%)
28. mar. 2026123,75 kr2,75 kr (2%)
18. mar. 2026121 kr13,75 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret