Gå til hovedindhold

IDUN Minerals Mascara Vatn Waterproof 38 °C 10 ml - 003 sort

IDUN MineralsMascaraVandfast op til 38°CNaturlig daglig makeupEAN: 7340074750030

IDUN Minerals Vatn vandfast mascara giver definerede vipper med naturligt resultat. Fiber-teknologi holder op til 38°C. Oftalmologisk testet for følsomme øjne. Læs mere

Pris fra 112,5 krtil 169,95 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 57,45 kr (34% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 104,95 kr 1. maj

Sammenlign priser på IDUN Minerals Mascara Vatn Waterproof 38 °C 10 ml - 003 sort og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 112.5 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
IDUN Minerals Mascara Vatn - 10 ml
-25%112,5 kr
Før 150 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
IDUN Minerals Mascara Vatn Waterproof 38 °C 10 ml - 003 sort
-25%126,75 kr
Før 169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
IDUN Minerals Eyes Mascara Vatn, 10ml.
-20%135,96 kr
Før 169,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Mascara VATN Black 003 Longwear, Natural look - 10 ml - IDUN
145 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
IDUN Minerals Mascara Vatn Waterproof 38°C
149 kr
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
IDUN Minerals - Vatn Waterproof Mineral Mascara
-6%158,95 kr
Før 169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Idun Minerals Mascara Vatn
159 kr
Til butik
Gå til Skinsense
TrustScore 5 ud af 54,8
Idun Vatn Waterproof Mascara 10 ml
169 kr
Til butik
Gå til Helsegrossisten.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
IDUN Mascara VATN Black 003 Longwear, Natural look
169,95 kr
Til butik
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Idun Mascara VATN Black 003 Longwear, Natural look - 10 ml.
169,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IDUN Minerals Mascara Vatn Waterproof 38 °C 10 ml - 003 sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IDUN Minerals Mascara Vatn Waterproof 38 °C 10 ml - 003 sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NordicFeel DK112,5 kr112,5 krKøb
2NiceHair.dk126,75 kr126,75 krKøb
3Ren-velvaereshop.dk135,96 kr135,96 krKøb
4Økologisk-Supermarked145 kr145 krKøb
5Lyko DK149 kr149 krKøb
6BilligParfume.dk158,95 kr158,95 krKøb
7Bangerhead DK159 kr159 krKøb
8Skinsense169 kr169 krKøb
9Helsegrossisten.dk169,95 kr169,95 krKøb
10Duft og Natur169,95 kr169,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

IDUN Minerals Mascara Vatn Waterproof 38°C 10ml

IDUN Minerals

IDUN Minerals Vatn vandfast mascara giver definerede vipper med naturligt resultat. Fiber-teknologi holder op til 38°C. Oftalmologisk testet for følsomme øjne.

• vandfast mascara
• fiber mascara
• naturlig mascara
• følsom øjne mascara
• IDUN mascara
• waterproof mascara
• sports mascara
• Naturlig daglig makeup
• Vandfast op til 38°C

Beskrivelse

IDUN Minerals Mascara Vatn er en revolutionerende vandfast mascara der benytter avanceret fiber-teknologi til at skabe et naturligt og defineret vippelook. Mascaraen er designet til at være vandresistent op til 38°C, hvilket gør den perfekt til aktive dage, sportsaktiviteter eller strandture. Med sin unikke formel lægger den sig som en beskyttende film omkring hver enkelt vippe og afviser fugt effektivt. Den bløde gummibørste gør påføringen præcis og jævn, mens de naturlige mineralpigmenter sikrer en intens sort farve. Produktet er oftalmologisk testet og særligt udviklet til personer med følsomme øjne og kontaktlinsebrugere. Fjernes nemt med lunkent vand over 38°C, hvor formlen løsner sig i små rør uden at beskadige vipperne. Perfekt til dem der ønsker langtidsholdbar makeup med naturlige ingredienser.

Specifikationer

Type:Fiber-mascara
Farve:003 Black
Volumen:10ml
Fjernelse:Lunkent vand over 38°C
Egenskaber:Oftalmologisk testet
Målgruppe:Følsomme øjne og kontaktlinsebrugere
Påføring:Gummi-børste
Vandresistens:Op til 38°C

Ofte stillede spørgsmål4 spørgsmål

Hvor længe holder IDUN Vatn mascara på vipperne?

Mascaraen er vandfast op til 38°C og holder hele dagen, selv ved sportsaktiviteter og svømning i køligt vand.

Hvordan fjerner jeg IDUN Vatn mascara?

Mascaraen fjernes nemt med lunkent vand over 38°C. Den løsner sig i små rør uden at beskadige vipperne.

Er mascaraen egnet til følsomme øjne?

Ja, den er oftalmologisk testet og specielt udviklet til personer med følsomme øjne og kontaktlinsebrugere.

Giver IDUN Vatn mascara volumen eller længde?

Mascaraen fokuserer på at definere og separere vipperne med et naturligt resultat - perfekt til en naturlig daglig look.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for IDUN Minerals Mascara Vatn Waterproof 38 °C 10 ml - 003 sort

PriceData har fulgt prisen på IDUN Minerals Mascara Vatn Waterproof 38 °C 10 ml - 003 sort i 177 dage. Laveste pris i perioden er 104,95 kr (registreret d. 1. maj 2026), højeste er 145 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 125 kr.

Den nuværende pris på 112,5 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 22% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for IDUN Minerals Mascara Vatn Waterproof 38 °C 10 ml - 003 sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for IDUN Minerals Mascara Vatn Waterproof 38 °C 10 ml - 003 sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026112,5 kr24,5 kr (18%)
20. maj 2026137 kr8 kr (6%)
11. maj 2026145 kr40,05 kr (38%)
1. maj 2026104,95 kr40,05 kr (28%)
29. apr. 2026145 kr9,04 kr (7%)
19. apr. 2026135,96 kr9,04 kr (6%)
18. apr. 2026145 kr1 kr (1%)
23. mar. 2026144 kr9 kr (7%)
22. mar. 2026135 kr6 kr (5%)
18. mar. 2026129 kr16,5 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret