Gå til hovedindhold

IDUN Minerals Lipliner Lena 0,35 g

Idun MineralsLæbeblyantEAN: 7340074763078
Pris fra 82,5 krtil 169 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 86,5 kr (51% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på IDUN Minerals Lipliner Lena 0,35 g og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 82.5 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
IDUN Minerals Lipliner Lena 0,35 g
-25%82,5 kr
Før 110 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
IDUN Minerals Lipliner Lena 0,35 g billede

Produktinformation

Perfekt præcision med vegansk læbeblyant i nude-rosa IDUN Minerals Lipliner Lena er den perfekte cruelty free lip liner til dig, som vil fremhæve dine læbers naturlige form. Denne hypoallergene nude læbeblyant i beigerosa nuance kombinerer en cremet konsistens med mat finish for et professionelt resultat. Beriget med plejende jojobaolie og kokosnødolie holder den dine læber bløde og fugtige samtidig med, at den giver langvarigt fæste til dit læbestift. Med indbygget spidser og viskelæder får du altid perfekt præcision og bløde overgange. Hvorfor du vil elske denne læbeblyant rosa IDUN Minerals Vegansk og parfumefri formel, som passer til alle hudtyper, også følsomme Plejende jojobaolie og kokosnødolie holder læberne bløde under brug Indbygget spidser og viskelæder til professionel applicering Cremet konsistens med mat finish for langvarigt resultat Skab den perfekte læbeform med denne elegante nude-rosa læbeblyant. Opdag IDUN Minerals Lipliner Lena i dag!

Produktspecifikationer

Kategori: Læbeblyant
Størrelse: 0.35 g
Artikel nr.: 123928
EAN: 7340074763078
Varenr.: 123928
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
IDUN Minerals Lipliner Lena 3 g
-25%96 kr
Før 128 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
IDUN Minerals Lipliner Lena
115 kr
Til butik
IDUN Minerals Lipliner Lena billede

Produktinformation

Giver intens mat farve til læberne og holder læbestiften på plads hele dagen. Pennen har en cremet konsistens og er nem at påføre. De har en indbygget spidser og en slags viskelæder/udvisker, der hjælper med at skabe skarpe eller bløde, naturlige linjer. Den er beriget med jojobaolie og kokosolie. IDUN Minerals Lipliner Lena...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Læbepen
Artikel nr.: 6307
EAN: 7340074763078
Varenr.: 1657-154-0007
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
IDUN Minerals - Lipliner Lena
-8%119 kr
Før 129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Lipliner Lena 307 - 0 gram
134 kr
Til butik
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
IDUN Minerals Lipliner, Lena 307
-20%135,96 kr
Før 169,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Idun Lipliner Lena 307 - 1 stk
169 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IDUN Minerals Lipliner Lena 0,35 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IDUN Minerals Lipliner Lena 0,35 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NordicFeel DK82,5 kr82,5 krKøb
2Cocopanda DK96 kr96 krKøb
3Lyko DK115 kr115 krKøb
4BilligParfume.dk119 kr119 krKøb
5Økologisk-Supermarked134 kr134 krKøb
6Ren-velvaereshop.dk135,96 kr135,96 krKøb
7Duft og Natur169 kr169 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for IDUN Minerals Lipliner Lena 0,35 g

PriceData har fulgt prisen på IDUN Minerals Lipliner Lena 0,35 g i 179 dage. Laveste pris i perioden er 82,5 kr (registreret d. 26. februar 2026), højeste er 110 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 94 kr.

Den nuværende pris på 82,5 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 14% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for IDUN Minerals Lipliner Lena 0,35 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for IDUN Minerals Lipliner Lena 0,35 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 202682,5 kr13,5 kr (14%)
20. maj 202696 kr14 kr (13%)
28. mar. 2026110 kr20 kr (22%)
18. mar. 202690 kr7,5 kr (9%)
26. feb. 202682,5 kr27,5 kr (25%)
1. feb. 2026110 kr17 kr (18%)
20. jan. 202693 kr6,75 kr (8%)
6. jan. 202686,25 kr23,75 kr (22%)
10. dec. 2025110 kr27 kr (33%)
4. dec. 202583 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret