Gå til hovedindhold

IDUN Minerals - Fast Dry Top Coat Brilliant - 11 ml

IDUN MineralsNeglelakEAN: 7340074735211
Pris fra 48 krtil 79,95 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 31,95 kr (40% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på IDUN Minerals - Fast Dry Top Coat Brilliant - 11 ml og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 48 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
IDUN Minerals Nail Polish, Brilliant 11 ml
-25%48 kr
Før 64 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
IDUN Minerals Nail Polish, Brilliant 11 ml billede

Produktinformation

IDUN Minerals Fast Dry Top Coat Brilliant forlænger holdbarheden af dit neglelak og fremhæver farveintensiteten med en glansfuld finish. Et hurtigtørrende toplak, beriget med fugtgivende mandelolie og keratin, som opbygger neglene. IDUN Minerals neglelak er veganske og har en 5-free formel, hvilket betyder, at de er fri for en række farlige ingredienser, som ellers har tendens til at findes i neglelak. Anvendelse: Påfør først et tyndt lag Base Coat Kristall og lad det tørre. Tag derefter et første lag af IDUN Minerals Nail Polish og påfør et lag mere for en mere dybdegående intens farve. Afslut med at påføre Fast Dry Top Coat Brilliant eller Top Coat Diamant for et mere langvarigt resultat. Kan også bruges direkte på neglen for en naturlig glansfuld finish. Tænk på miljøet og genbrug din emballage. Med Bower-appen får du penge tilbage, når du genbruger IDUN Minerals emballager.

Produktspecifikationer

Kategori: Base-/Topcoat
Størrelse: 11 ml
Artikel nr.: 64566
EAN: 7340074735211
Varenr.: 64566
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
IDUN Minerals Top Coat Fast Dry Brilliant, 11ml.
-20%63,96 kr
Før 79,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
IDUN Minerals Fast Dry Top Coat Brilliant
65 kr
Til butik
IDUN Minerals Fast Dry Top Coat Brilliant billede

Produktinformation

Fremhæv de strålende nuancer af IDUN Minerals Nail Polish med et vegansk, højglans og hurtigtørrende finish. IDUN Minerals Fast Dry Top Coat Brilliant forlænger holdbarheden af din manicure med et smidigt, skinnende og beskyttende lag, der tørrer hurtigt. Et enkelt step mod smukke, velplejede negle. IDUN Minerals neglelak er vegansk og har en ”5-free formula”, hvilket indebærer at de er fri for en række potentielt skadelige ingredienser, som ellers ofte ses i neglelak. Anvendelse:Påfør et lag over din favorit IDUN Minerals Nail Polish efter den er tørret. Eller påfør to lag alene, for et naturligt og skinnende finish. Tænk på miljøet og genanvend emballagen. Med Bower-appen får du penge tilbage når du genanvender IDUN Minerals amballager. IDUN Minerals Fast Dry Top Coat Brilliant...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Base/Topcoat
Størrelse: 11.000000000
Artikel nr.: 3521
EAN: 7340074735211
Varenr.: 1657-134-0000
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
IDUN Minerals - Fast Dry Top Coat Brilliant - 11 ml
-6%74,95 kr
Før 80 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Skinsense
TrustScore 5 ud af 54,8
Idun Brilliant Neglelak 11 ml
79 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
IDUN Minerals Fast Dry Top Coat Brilliant
79 kr
Til butik
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Idun Nailpolish Top Coat 3521 Brilliant - 11 ml.
79,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IDUN Minerals - Fast Dry Top Coat Brilliant - 11 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IDUN Minerals - Fast Dry Top Coat Brilliant - 11 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NordicFeel DK48 kr48 krKøb
2Ren-velvaereshop.dk63,96 kr63,96 krKøb
3Lyko DK65 kr65 krKøb
4BilligParfume.dk74,95 kr74,95 krKøb
5Skinsense79 kr79 krKøb
6Bangerhead DK79 kr79 krKøb
7Duft og Natur79,95 kr79,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for IDUN Minerals - Fast Dry Top Coat Brilliant - 11 ml

PriceData har fulgt prisen på IDUN Minerals - Fast Dry Top Coat Brilliant - 11 ml i 179 dage. Laveste pris i perioden er 48 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 64 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 57 kr.

Den nuværende pris på 48 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 25% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for IDUN Minerals - Fast Dry Top Coat Brilliant - 11 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for IDUN Minerals - Fast Dry Top Coat Brilliant - 11 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 202648 kr8 kr (14%)
21. maj 202656 kr8 kr (13%)
18. maj 202664 kr4,05 kr (7%)
23. apr. 202659,95 kr4,01 kr (6%)
19. apr. 202663,96 kr
14. apr. 202664 kr4,75 kr (8%)
28. mar. 202659,25 kr2,25 kr (4%)
18. mar. 202657 kr9 kr (19%)
26. feb. 202648 kr11,25 kr (19%)
9. feb. 202659,25 kr4,75 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret