Gå til hovedindhold

IDUN Minerals Celebrate Bronze & Glow Face Palette 7.6 g - Celebrate (Limited Edition)

Pris fra 216,75 krtil 289,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 73,2 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på IDUN Minerals Celebrate Bronze & Glow Face Palette 7.6 g - Celebrate (Limited Edition) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 216.75 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
IDUN Minerals Celebrate Bronze & Glow Face Palette 7.6 g - Celebrate (Limited Edition)
-25%216,75 kr
Før 289 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
IDUN Minerals Celebrate Bronze & Glow Face Palette 7.6 g - Celebrate (Limited Edition) billede

Produktinformation

For at fejre IDUN Minerals' 15-års jubilæum har de lavet en limited edition-palette, der er designet til at give en varm, strålende glød til ansigtet. Den bronzede, glødende trio indeholder en silkeblød highlighter, en blush i en bærtone og en solkys...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Blushes & Bronzers
EAN: 7340074718023
Varenr.: 124853
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
IDUN Minerals Face Palette Celebrate Bronze & Glow - 7,6 g
-25%216,75 kr
Før 289 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
IDUN Minerals Face Palette Celebrate Bronze & Glow - 7,6 g billede

Produktinformation

IDUN Minerals Face Palette Celebrate Bronze & Glow - 7,6 g En alsidig ansigtspalet med bronzer, blush og highlighter, der er skabt til at give huden en varm og strålende finish. Den kompakte kombination gør det nemt at definere ansigtstrækkene og tilføje en naturlig glød til både hverdag og fest. Hur ser den ud? Paletten præsenterer tre nøje udvalgte pudderprodukter med en silkeblød tekstur, der føles let på huden. Bronzeren giver en blød definition og varme, mens blushen tilføjer en frisk farve til kinderne, og highlighteren fanger lyset med en elegant finish. Formlen er baseret på højrensede mineraler, der smelter naturligt ind i huden og efterlader et jævnt og sofistikeret resultat uden at virke tungt. Passar til Alle hudtyper · Sensitiv hud · Hverdag & fest · Glow · Definition Hvad gør den unik? Indeholder tre essentielle produkter i én palet for en komplet og strålende ansigtsmakeup Formuleret med højrensede mineraler, der lader huden ånde og passer til selv den sensitive hudtype Beriget med plankton-ekstrakt og vitamin E, som plejer og beskytter huden under brug Vegansk og parfumefri formel, der sikrer en skånsom og ansvarlig skønhedsrutine...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Makeuppaletter
Størrelse: 7.6 g
Artikel nr.: 199213
EAN: 7340074718023
Varenr.: 199213
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Idun Minerals Celebrate Bronze & Glow Face Palette 8g
-20%231 kr
Før 289 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
IDUN Minerals - Celebrate Bronze & Glow Face Palette
-4%279 kr
Før 290 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
IDUN Minerals Celebrate Bronze & Glow Face Palette
289 kr
Til butik
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Idun Celebrate Bronze & Glow Face Palette - 1 stk
289,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IDUN Minerals Celebrate Bronze & Glow Face Palette 7.6 g - Celebrate (Limited Edition) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IDUN Minerals Celebrate Bronze & Glow Face Palette 7.6 g - Celebrate (Limited Edition) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk216,75 kr216,75 krKøb
2NordicFeel DK216,75 kr216,75 krKøb
3Cocopanda DK231 kr231 krKøb
4BilligParfume.dk279 kr279 krKøb
5Lyko DK289 kr289 krKøb
6Duft og Natur289,95 kr289,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for IDUN Minerals Celebrate Bronze & Glow Face Palette 7.6 g - Celebrate (Limited Edition)

PriceData har fulgt prisen på IDUN Minerals Celebrate Bronze & Glow Face Palette 7.6 g - Celebrate (Limited Edition) i 88 dage. Laveste pris i perioden er 216,75 kr (registreret d. 6. marts 2026), højeste er 289 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 251 kr.

Den nuværende pris på 216,75 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 22% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for IDUN Minerals Celebrate Bronze & Glow Face Palette 7.6 g - Celebrate (Limited Edition). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for IDUN Minerals Celebrate Bronze & Glow Face Palette 7.6 g - Celebrate (Limited Edition) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026216,75 kr14,25 kr (6%)
20. maj 2026231 kr48 kr (17%)
14. maj 2026279 kr10 kr (3%)
10. apr. 2026289 kr39 kr (16%)
7. apr. 2026250 kr33,25 kr (15%)
5. apr. 2026216,75 kr33,25 kr (13%)
4. apr. 2026250 kr33,25 kr (15%)
30. mar. 2026216,75 kr72,25 kr (25%)
24. mar. 2026289 kr17 kr (6%)
10. mar. 2026272 kr17 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret