Gå til hovedindhold

IDUN Minerals Eyebrow Pen Lönn (mellembrun), 1,2g.

Idun MineralsForlængere til øjenbrynHøj pigmentering med indbygget børsteBrynformning og definitionEAN: 7340074752027

IDUN Minerals Eyebrow Pen Lönn er en mellembrun brynblyant med høj pigmentering og indbygget børste. Vegansk, parfumefri og dermatologisk testet. Læs mere

Pris fra 93,75 krtil 125 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 31,25 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 74,95 kr 28. apr.

Sammenlign priser på IDUN Minerals Eyebrow Pen Lönn (mellembrun), 1,2g. og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 93.75 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
IDUN Minerals Eyebrow Pencil 1.08 g - 202 Lonn
-25%93,75 kr
Før 125 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
IDUN Minerals Eyebrow Pencil Lönn 1,2 g
-25%95 kr
Før 127 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
-20%99,96 kr
Før 124,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Eyebrow Pen LÖNN Dark grey 202 - 1 styk - IDUN
108 kr
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
IDUN Minerals - Eyebrow Pen Lönn - 1.2 g
-10%112,5 kr
Før 125 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
IDUN Minerals Eyebrow Pencil Lönn
115 kr
Til butik
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Idun Eyebrow Pen LÖNN Dark grey 202
124,95 kr
Til butik
Gå til Skinsense
TrustScore 5 ud af 54,8
Idun Lönn Brow pen 1,2 g
125 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IDUN Minerals Eyebrow Pen Lönn (mellembrun), 1,2g. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IDUN Minerals Eyebrow Pen Lönn (mellembrun), 1,2g. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk93,75 kr93,75 krKøb
2Cocopanda DK95 kr95 krKøb
3Ren-velvaereshop.dk99,96 kr99,96 krKøb
4Økologisk-Supermarked108 kr108 krKøb
5BilligParfume.dk112,5 kr112,5 krKøb
6Lyko DK115 kr115 krKøb
7Duft og Natur124,95 kr124,95 krKøb
8Skinsense125 kr125 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

IDUN Minerals Eyebrow Pen Lönn - Mellembrun Brynblyant 1,2g

Idun Minerals

IDUN Minerals Eyebrow Pen Lönn er en mellembrun brynblyant med høj pigmentering og indbygget børste. Vegansk, parfumefri og dermatologisk testet.

• brynblyant
• øjenbrynsblyant
• brow pen
• IDUN
• mineralmakeup
• vegansk makeup
• lønn farve
• mellembrun
• Brynformning og definition
• Høj pigmentering med indbygget børste

Beskrivelse

IDUN Minerals Eyebrow Pen Lönn er en avanceret brynblyant designet til at skabe naturlige til dramatiske brynlooks. Med sin mellembrunne Lönn-farve passer den perfekt til blond og rødt hår samt lys/medium kølige hudtoner. Blyanten har høj pigmentering og vegansk voks, der gør det lettere at forme brynet præcist. I den ene ende finder du farven til at optegne og udfylde brynene, mens den anden ende har en strid børste til blending og naturligt finish. Produktet er 100% vegansk, parfumefri og fri for parabener, silikone og talkum. Den er dermatologisk testet og oftalmologisk godkendt, hvilket gør den sikker for alle hudtyper, inklusive sensitiv hud. IDUN Minerals består af højrensede mineraler uden allergifremkaldende ingredienser.

Specifikationer

type:Brynblyant med børste
farve:Lönn (mellembrun)
hudtype:Alle hudtyper, især sensitiv hud
hårfarve:Passer til blond og rødt hår
egenskaber:Høj pigmentering, vegansk voks
størrelse:1,2g
certificering:Dermatologisk og oftalmologisk testet
sammensætning:100% højrensede mineraler

Ofte stillede spørgsmål4 spørgsmål

Hvilken hårfarve passer Lönn-farven bedst til?

Lönn er en mellembrun farve, som passer rigtig godt til blond og rødt hår samt lys til medium kølige hudtoner.

Hvordan bruges børsten i den anden ende?

Børsten bruges til at blende farven sammen med de naturlige brynhår og skabe et blødere, mere naturligt look efter påføring.

Er produktet sikkert for sensitiv hud?

Ja, IDUN Minerals Eyebrow Pen er dermatologisk og oftalmologisk testet, parfumefri og fri for allergifremkaldende ingredienser, hvilket gør den ideel til sensitiv hud.

Indeholder produktet kunstige tilsætningsstoffer?

Nej, produktet er 100% vegansk og fri for parabener, silikone, talkum, parfume og bismuth oxychloride. Det består kun af højrensede mineraler.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for IDUN Minerals Eyebrow Pen Lönn (mellembrun), 1,2g.

PriceData har fulgt prisen på IDUN Minerals Eyebrow Pen Lönn (mellembrun), 1,2g. i 180 dage. Laveste pris i perioden er 74 kr (registreret d. 24. december 2025), højeste er 108 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 90 kr.

Den nuværende pris på 93,75 kr er 4% over normalprisen. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for IDUN Minerals Eyebrow Pen Lönn (mellembrun), 1,2g.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for IDUN Minerals Eyebrow Pen Lönn (mellembrun), 1,2g. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202693,75 kr1,25 kr (1%)
30. maj 202695 kr1,25 kr (1%)
28. maj 202693,75 kr1,25 kr (1%)
20. maj 202695 kr13 kr (12%)
8. maj 2026108 kr33,05 kr (44%)
28. apr. 202674,95 kr23 kr (23%)
24. apr. 202697,95 kr2,01 kr (2%)
23. apr. 202699,96 kr2,01 kr (2%)
17. apr. 202697,95 kr13 kr (15%)
11. apr. 202684,95 kr5,05 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret