Gå til hovedindhold

Idun Minerals duo mineral concealer 020 strandgyllen 2x1,4g

Pris fra 129 krtil 195 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 66 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 125,95 kr 16. mar.

Sammenlign priser på Idun Minerals duo mineral concealer 020 strandgyllen 2x1,4g og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 129 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Idun Minerals duo mineral concealer 020 strandgyllen 2x1,4g
129 kr
Til butik
Idun Minerals duo mineral concealer 020 strandgyllen 2x1,4g billede

Produktspecifikationer

Kategori: Ansigt
EAN: 7340074720200
Varenr.: 7340074720200
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
IDUN Minerals Face Concealer Strandgyllen, 2,8g.
-20%155,96 kr
Før 194,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
IDUN Minerals Duo Concealer Strandgyllen 2,8g
-20%156 kr
Før 195 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Duo Concealer Strandgyllen 020 - 2 gram - IDUN
168 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
IDUN Minerals Duo Concealer Strandgyllen
175 kr
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
IDUN Minerals - Duo Concealer Strandgyllen - 2.8 g
-10%175,5 kr
Før 195 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Idun Duo Concealer Strandgyllen 020 - 2 x 1,4 gram
194,95 kr
Til butik
Gå til Skinsense
TrustScore 5 ud af 54,8
Idun Strandgyllen light duo-concealer 2,8 g
195 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Idun Minerals duo mineral concealer 020 strandgyllen 2x1,4g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Idun Minerals duo mineral concealer 020 strandgyllen 2x1,4g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Hobbix129 kr129 krKøb
2Ren-velvaereshop.dk155,96 kr155,96 krKøb
3Cocopanda DK156 kr156 krKøb
4Økologisk-Supermarked168 kr168 krKøb
5Lyko DK175 kr175 krKøb
6BilligParfume.dk175,5 kr175,5 krKøb
7Duft og Natur194,95 kr194,95 krKøb
8Skinsense195 kr195 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Idun Minerals duo mineral concealer 020 strandgyllen 2x1,4g

PriceData har fulgt prisen på Idun Minerals duo mineral concealer 020 strandgyllen 2x1,4g i 116 dage. Laveste pris i perioden er 124,95 kr (registreret d. 7. februar 2026), højeste er 168 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 131 kr.

Den nuværende pris på 129 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 23% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Idun Minerals duo mineral concealer 020 strandgyllen 2x1,4g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Idun Minerals duo mineral concealer 020 strandgyllen 2x1,4g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 2026129 kr39 kr (23%)
17. maj 2026168 kr39 kr (30%)
3. maj 2026129 kr2,95 kr (2%)
1. maj 2026131,95 kr2,95 kr (2%)
16. apr. 2026129 kr2,95 kr (2%)
15. apr. 2026131,95 kr2,95 kr (2%)
24. mar. 2026129 kr3,05 kr (2%)
16. mar. 2026125,95 kr3,05 kr (2%)
15. mar. 2026129 kr3,05 kr (2%)
12. mar. 2026125,95 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret