Gå til hovedindhold

IDUN Minerals IDUN Mascara Magna Lengthening Black 009 Lenghtening Instant volume

IDUN MineralsMascaraVegansk længdemascaraDaglig makeup til længere og fyldere vipperEAN: 7340074750092

IDUN Minerals Magna Lengthening Mascara giver lange, fyldige vipper med præcis påføring. Specielt udviklet til korte vipper med vegansk formel. Læs mere

Pris fra 112,5 krtil 179 kr
12 forhandlere

Prisforskel: 66,5 kr (37% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 111,75 kr 31. mar.

Sammenlign priser på IDUN Mascara Magna Lengthening Black 009 Lenghtening Instant volume og køb billigst

12 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 112.5 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
IDUN Minerals Magna Lengthening Mascara 12 ml
-25%112,5 kr
Før 150 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
IDUN Minerals Mascara Magna Lengthening 12 ml - 009 sort
-25%126,75 kr
Før 169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Idun Magna Lengthening Mascara 009 black 12ml
129 kr
Til butik
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
IDUN Minerals Mascara Magna Lengthening Black, 12 ml.
-20%135,96 kr
Før 169,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
IDUN Minerals Magna Lengthening Mascara 12 ml
-20%137 kr
Før 172 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Mascara Magna Lengthening Black 009 - 12 ml - IDUN
145 kr
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
IDUN Minerals - Magna Mascara Lengthening Black
-12%148,95 kr
Før 169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
IDUN Minerals Mascara Magna Lengthening 12 ml
149 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Idun Minerals Magna Mascara Lenghtening
159 kr
Til butik
Gå til Skinsense
TrustScore 5 ud af 54,8
IDUN - Magna Lengthening mascara
169 kr
Til butik
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Idun Mascara MAGNA Black 009 Lenghtening Instant volume - 12 ml.
169,95 kr
Til butik
Gå til Helsegrossisten.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
IDUN Mascara Magna Lengthening Black 009 Lenghtening Instant volume
-10%179 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IDUN Mascara Magna Lengthening Black 009 Lenghtening Instant volume koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IDUN Mascara Magna Lengthening Black 009 Lenghtening Instant volume koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NordicFeel DK112,5 kr112,5 krKøb
2NiceHair.dk126,75 kr126,75 krKøb
3Hobbix129 kr129 krKøb
4Ren-velvaereshop.dk135,96 kr135,96 krKøb
5Cocopanda DK137 kr137 krKøb
6Økologisk-Supermarked145 kr145 krKøb
7BilligParfume.dk148,95 kr148,95 krKøb
8Lyko DK149 kr149 krKøb
9Bangerhead DK159 kr159 krKøb
10Skinsense169 kr169 krKøb
11Duft og Natur169,95 kr169,95 krKøb
12Helsegrossisten.dk179 kr179 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

IDUN Minerals Magna Lengthening Mascara Sort 12ml

IDUN Minerals

IDUN Minerals Magna Lengthening Mascara giver lange, fyldige vipper med præcis påføring. Specielt udviklet til korte vipper med vegansk formel.

• Daglig makeup til længere og fyldere vipper
• Vegansk længdemascara

Beskrivelse

IDUN Minerals Magna Lengthening Mascara er en sort mascara som giver lange, separerede og fyldige øjenvipper med blot få strøg. Magna Lengthening er specielt udviklet til korte øjenvipper og har en lille præcis børste der gør det nemt at påføre mascaraen helt ned til vipperoden. Den cremede veganske formel opbygger både længde og volumen graduelt og giver en intens sort farve fra højpigmenterede mineraler. Mascaraen er oftalmologisk testet og parfumefri, hvilket gør den velegnet til personer med følsomme øjne og kontaktlinsebrugere. IDUN Minerals kombinerer skønhed med naturlige ingredienser for et resultat der både ser fantastisk ud og føles godt på.

Specifikationer

Type:Længdemascara
Farve:Sort (009 Black)
Formel:Vegansk og cremede
Testet:Oftalmologisk testet
Børste:Lille præcis børste
Volumen:12 ml
Egnet til:Følsomme øjne og kontaktlinsebrugere

Ofte stillede spørgsmål4 spørgsmål

Er IDUN Minerals Magna Lengthening Mascara egnet til følsomme øjne?

Ja, mascaraen er oftalmologisk testet og parfumefri, hvilket gør den særligt velegnet til personer med følsomme øjne og kontaktlinsebrugere.

Hvordan påføres mascaraen bedst for at opnå længde?

Brug den lille præcise børste til at kæmme gennem vipperne fra rod til spids. Børsten når helt ned til vipperoden og giver ensartet påføring for maksimal længde.

Er IDUN Minerals Magna Lengthening vegansk?

Ja, mascaraen har en vegansk formel og indeholder ikke animalske ingredienser, samtidig med at den giver professionelle resultater.

Hvor længe holder mascaraen, og hvordan fjernes den?

Mascaraen giver langvarig hold gennem dagen. Den kan fjernes med en mild øjenmakeup-fjerner eller micellar water uden at irritere øjnene.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for IDUN Mascara Magna Lengthening Black 009 Lenghtening Instant volume

PriceData har fulgt prisen på IDUN Mascara Magna Lengthening Black 009 Lenghtening Instant volume i 177 dage. Laveste pris i perioden er 111,75 kr (registreret d. 6. januar 2026), højeste er 148,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 123 kr.

Den nuværende pris på 112,5 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for IDUN Mascara Magna Lengthening Black 009 Lenghtening Instant volume. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for IDUN Mascara Magna Lengthening Black 009 Lenghtening Instant volume de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026112,5 kr16,5 kr (13%)
18. maj 2026129 kr16 kr (11%)
17. maj 2026145 kr16 kr (12%)
8. maj 2026129 kr4,05 kr (3%)
1. maj 2026124,95 kr4,05 kr (3%)
16. apr. 2026129 kr19,95 kr (13%)
15. apr. 2026148,95 kr19,95 kr (15%)
7. apr. 2026129 kr2,25 kr (2%)
5. apr. 2026126,75 kr2,25 kr (2%)
4. apr. 2026129 kr2,25 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret