Gå til hovedindhold

IdHAIR Curly Xclusive Moisturising Treatment - 200 ml

IdHAIRHårplejeEAN: 5704699876582
Pris fra 149 krtil 199 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 50 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 139,45 kr 13. mar.

Sammenlign priser på IdHAIR Curly Xclusive Moisturising Treatment - 200 ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 149 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Id Hair Curly Xclusive Moisture Treatment 200 ml
149 kr
Til butik
Id Hair Curly Xclusive Moisture Treatment 200 ml billede

Produktinformation

Intensiv fugt og blødhed til dine krøllerId Hair Curly Xclusive Moisture Treatment er en nærende hårkur til krøllet hår, som transformerer tørt og krusende krøller til bløde, veldefinerede spiraler. Denne kraftfulde hårpleje til krøllet hår kombinerer aloe vera, kokosolie og glutenfri hvedeaminosyrer for at give dyb genopfugtning og reparation. Mælkesyren arbejder aktivt for at reducere krus og beskytte dit hår mod miljøpåvirkninger, mens den lyxiga formlen smelter ind i hver krølle for optimal næring.Derfor vil du elske denne hårmaske til krøllet hårDyb genopfugtning med aloe vera og kokosolie for bløde, velplejet krøllerGlutenfri hvedeaminosyrer styrker og reparerer beskadiget hårMælkesyre reducerer krus og giver beskyttelse mod miljøfaktorerPerfekt til krøllet hår, som har brug for ekstra næring og definitionSådan får du mest ud af din hårkurMassér ind i fugtige længder og spidser, skyl grundigt. For ekstra effekt: lad virke i håret i 15-30 minutter eller natten over, og brug 2-3 gange om ugen eller efter behov.Klar til at give dine krøller det ultimative fugtboost? Opdag Id Hair Curly Xclusive Moisture Treatment nu!

Produktspecifikationer

Mærke: Id Hair
Kategori: Hårkure
Størrelse: 200 ml
Artikel nr.: 118564
EAN: 5704699876582
Varenr.: 118564
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
IdHAIR Curly XclusiveMoisturising Treatment 200 ml
-25%149,25 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
IdHAIR Curly XclusiveMoisturising Treatment 200 ml billede

Produktinformation

IdHAIR Curly Xclusive Moisturising Treatment er en fugtgivende og blødgørende hårkur med Aloe Vera, kokosolie og glutenfri hvedeaminosyrer. Mælkesyren lukker skællaget og mindsker dermed krus og miljøpåvirkning på dine krøller. **Fordele:** - Hårkur - Anb...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: IdHAIR
Kategori: Hair Care
EAN: 5704699876582
Varenr.: 105579
Gå til Made4men Danmark
TrustScore 4.5 ud af 54,4
IdHAIR Curly Xclusive Moisture Treatment (200 ml)
-20%159,2 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
IdHAIR Curly Xclusive Moisture Treatment (200 ml) billede

Produktinformation

Intensiv hårkur til krøllet hår IdHAIR Curly Xclusive Moisture Treatment (200 ml) er en hårkur udviklet til dig med krøllet hår, der ønsker intensiv fugt og pleje. Produktet er særligt velegnet til tørt og kruset hår, hvor det hjælper med at gøre håret bl...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: IdHAIR
Kategori: IdHAIR
EAN: 5704699876582
Varenr.: 019a95c03b5f72b982a3621c4d97a97f
Gå til IdHAIR
TrustScore 0 ud af 50,0
IdHAIR Curly Xclusive Moisturising Treatment - 200 ml
199 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IdHAIR Curly Xclusive Moisturising Treatment - 200 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IdHAIR Curly Xclusive Moisturising Treatment - 200 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NordicFeel DK149 kr149 krKøb
2NiceHair.dk149,25 kr149,25 krKøb
3Made4men Danmark159,2 kr159,2 krKøb
4IdHAIR199 kr199 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for IdHAIR Curly Xclusive Moisturising Treatment - 200 ml

PriceData har fulgt prisen på IdHAIR Curly Xclusive Moisturising Treatment - 200 ml i 164 dage. Laveste pris i perioden er 116 kr (registreret d. 8. januar 2026), højeste er 159 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 143 kr.

Den nuværende pris på 149 kr er 4% over normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for IdHAIR Curly Xclusive Moisturising Treatment - 200 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for IdHAIR Curly Xclusive Moisturising Treatment - 200 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 2026149 kr8,94 kr (6%)
20. maj 2026157,94 kr8,94 kr (6%)
5. maj 2026149 kr10 kr (6%)
3. maj 2026159 kr10 kr (7%)
21. apr. 2026149 kr2,75 kr (2%)
14. apr. 2026146,25 kr2,75 kr (2%)
30. mar. 2026149 kr
26. mar. 2026148,95 kr
14. mar. 2026149 kr9,55 kr (7%)
13. mar. 2026139,45 kr13,45 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret