Gå til hovedindhold

Ideal Standard & Børma Ideal Standard i.life håndvask 400x360x150mm. Hvid

Ideal Standard & BørmaSanitetEAN: 8014140485827
Pris fra 432 krtil 679 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 247 kr (36% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Ideal Standard i.life håndvask 400x360x150mm. Hvid og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 432 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Ideal Standard i.life håndvask 400x360x150mm. Hvid
432 kr
Til butik
Ideal Standard i.life håndvask 400x360x150mm. Hvid billede

Produktinformation

Ideal Standard i.life A Håndvask 40 Hvid med centreret hanehul med overløb 400x360x150 mm

Produktspecifikationer

Kategori: Produkter UG 3
EAN: 8014140485827
Varenr.: 3046798
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Ideal Standard i.life A håndvask, 40x36 cm, hvid
459 kr
Til butik
Ideal Standard i.life A håndvask, 40x36 cm, hvid billede

Produktinformation

Ideal Standard & Børma bringer diskret elegance ind i dit hjem med den bedste kvalitet. Det vil du også opleve med denne håndvask fra serien i.life A. Håndvasken har runde former og har et minimalistisk udtryk og kan fås i flere størrelse så den kan passe...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Vaske & armaturer
Farve: white
Størrelse: 400x360x180 mm
EAN: 8014140485827
Varenr.: 626411000
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ideal Standard i.life A håndvask, 40x36 cm, hvid
679 kr
Til butik
Ideal Standard i.life A håndvask, 40x36 cm, hvid billede

Produktinformation

i.life A håndvask til det lille badeværelse i.life A håndvasken er udført i et sofistikeret formsprog. Med sin let buede front giver håndvasken et elegant udtryk, der egner sig til moderne såvel som klassiske badeværelser. Monteres på bolte. Håndvasken få...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Håndvasken
Farve: white
Størrelse: 400x360x180 mm
EAN: 8014140485827
Varenr.: 626411000
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ideal Standard i.life A håndvask, 40x36 cm, hvid
679 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ideal Standard i.life håndvask 400x360x150mm. Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ideal Standard i.life håndvask 400x360x150mm. Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk432 kr432 krKøb
2CompletVVS459 kr459 krKøb
3BilligVVS DK679 kr679 krKøb
4LavprisVVS679 kr679 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ideal Standard i.life håndvask 400x360x150mm. Hvid

PriceData har fulgt prisen på Ideal Standard i.life håndvask 400x360x150mm. Hvid i 182 dage. Laveste pris i perioden er 432 kr (registreret d. 4. maj 2026), højeste er 509 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 467 kr.

Den nuværende pris på 432 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 43 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 63 prisændringer for Ideal Standard i.life håndvask 400x360x150mm. Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 63 prisændringer for Ideal Standard i.life håndvask 400x360x150mm. Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026432 kr77 kr (15%)
24. maj 2026509 kr77 kr (18%)
6. maj 2026432 kr77 kr (15%)
5. maj 2026509 kr77 kr (18%)
4. maj 2026432 kr1 kr (0%)
3. maj 2026433 kr1 kr (0%)
2. maj 2026434 kr1 kr (0%)
1. maj 2026435 kr1 kr (0%)
30. apr. 2026436 kr1 kr (0%)
28. apr. 2026437 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret