Gå til hovedindhold

Ideal Standard Ceraflex Kar-/brusearmatur med svingtud 320 mm med forskruninger & rosetter. Krom

Ideal StandardBadekarEAN: 3800861058694
Pris fra 1.067 krtil 1.299 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 232 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 972 kr 18. apr.

Sammenlign priser på Ideal Standard Ceraflex Kar-/brusearmatur med svingtud 320 mm med forskruninger & rosetter. Krom og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1067 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ideal Standard Ceraflex kararmatur, krom
1.067 kr
Til butik
Ideal Standard Ceraflex kararmatur, krom billede

Produktinformation

Vandbesparende kar- og brusearmatur i tidsløst design Det flotte og tidsløse kar - og brusearmatur kommer i en fin krom farve, der gør at det passer ind i ethvert badeværelse. Kararmaturet har en vandbesparende teknologi kaldet CLICK, som med et mekanisk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Badekar & spabade
Farve: chrome
EAN: 3800861058694
Varenr.: 726920304
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ideal Standard Ceraflex - Kar-/brusearmatur m/svingtud 320 mm med forskr./rosetter
1.193 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Ideal Standard Ceraflex Kar-/brusearmatur med svingtud 320 mm med forskruninger & rosetter. Krom
1.286,25 kr
Til butik
Ideal Standard Ceraflex Kar-/brusearmatur med svingtud 320 mm med forskruninger & rosetter. Krom billede

Produktinformation

Ideal Standard Ceraflex Kar/Brusearmaturkrom1-grebssvingtud 320 mmkeramisk kartouchevandsparer (CLICK v/50% vandmængde)kan temperaturbegrænseskeramisk omskifter1/2'' bruseafgang med kontaventilmed forskruninger & rosetter

Produktspecifikationer

Kategori: Kar & brusearmaturer
EAN: 3800861058694
Varenr.: 726920304
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Ideal Standard Ceraflex kar- og brusearmatur, krom
1.299 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ideal Standard Ceraflex kararmatur, krom
1.299 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ideal Standard Ceraflex Kar-/brusearmatur med svingtud 320 mm med forskruninger & rosetter. Krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ideal Standard Ceraflex Kar-/brusearmatur med svingtud 320 mm med forskruninger & rosetter. Krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS1.067 kr1.067 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.193 kr1.193 krKøb
3vvsfittings.dk1.286,25 kr1.286,25 krKøb
4WATTOO.DK1.299 kr1.299 krKøb
5BilligVVS DK1.299 kr1.299 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ideal Standard Ceraflex Kar-/brusearmatur med svingtud 320 mm med forskruninger & rosetter. Krom

PriceData har fulgt prisen på Ideal Standard Ceraflex Kar-/brusearmatur med svingtud 320 mm med forskruninger & rosetter. Krom i 182 dage. Laveste pris i perioden er 972 kr (registreret d. 3. april 2026), højeste er 1.299 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.115 kr.

Den nuværende pris på 1.067 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Ideal Standard Ceraflex Kar-/brusearmatur med svingtud 320 mm med forskruninger & rosetter. Krom. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Ideal Standard Ceraflex Kar-/brusearmatur med svingtud 320 mm med forskruninger & rosetter. Krom de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.067 kr1 kr (0%)
2. jun. 20261.068 kr125,91 kr (11%)
1. jun. 20261.193,91 kr124,91 kr (12%)
30. maj 20261.069 kr11 kr (1%)
26. maj 20261.080 kr113,91 kr (10%)
24. maj 20261.193,91 kr113,91 kr (11%)
17. maj 20261.080 kr115 kr (10%)
16. maj 20261.195 kr115 kr (11%)
12. maj 20261.080 kr139 kr (11%)
11. maj 20261.219 kr139 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret