Gå til hovedindhold

IDA WARG Beauty Repair DUO Shampoo & Conditioner 2x250ml - 500 ml

IDA WARG BeautyShampooEAN: 7340074775118
Pris fra 91 krtil 135 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 44 kr (33% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 53,4 kr 17. mar.

Sammenlign priser på IDA WARG Beauty Repair DUO Shampoo & Conditioner 2x250ml - 500 ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 91 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Ida Warg Repair Shampoo 250ml
-29%91 kr
Før 129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ida Warg Repair Shampoo 250ml billede

Produktinformation

Ida Warg Repair Shampoo är ett krämigt schampo som reparerar håret på djupet. Schampot är även återfuktande och stärkande vilket gör håret mjukt och följsamt. Kan användas dagligen. cruelty free, 100% vegansk.

Produktspecifikationer

Mærke: Ida Warg
Kategori: Shampoo
EAN: 7340074775118
Varenr.: A11052
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
IDA WARG Beauty Repair Shampoo 250ml
-20%110 kr
Før 138 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
IDA WARG Beauty Repair Shampoo 250ml billede

Produktinformation

IDA WARG Beauty Repair Shampoo er en reparerende, fyldig og styrkende shampoo, der er specielt udviklet til tørt og skadet hår. Den nærende formel med algeekstrakter bidrager til at reparere og genopbygge håret, samtidig med at den genopretter hårets naturlige styrke og vitalitet.

Produktspecifikationer

Kategori: Shampoo
Artikel nr.: 23008
EAN: 7340074775118
Varenr.: 3197921
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
IDA WARG Beauty Repair Shampoo 250 ml
111 kr
Til butik
IDA WARG Beauty Repair Shampoo 250 ml billede

Produktinformation

Styrkende shampoo til tørt og beskadiget hårIDA WARG Beauty Repair Shampoo er en reparerende shampoo, der genopbygger tørt og beskadiget hår i dybden. Denne styrkende shampoo med algeekstrakt giver langvarig beskyttelse og genopretter hårets naturlige styrke og vitalitet.Fordelene ved denne reparerende shampooReparerer og genopbygger beskadiget hår effektivtIndeholder algeekstrakt som styrker håretGiver langvarig beskyttelse mod fremtidige skader100% vegansk formel som er cruelty freeEn pålidelig løsning til dine daglige hårplejebehov. Vælg IDA WARG Beauty Repair Shampoo for stærkere og sundere hår.

Produktspecifikationer

Kategori: Shampoo
Størrelse: 250 ml
Artikel nr.: 82460
EAN: 7340074775118
Varenr.: 82460
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
IDA WARG Beauty Repair Shampoo 250 ml
135 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IDA WARG Beauty Repair DUO Shampoo & Conditioner 2x250ml - 500 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IDA WARG Beauty Repair DUO Shampoo & Conditioner 2x250ml - 500 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK91 kr140 krKøb
2Cocopanda DK110 kr110 krKøb
3NordicFeel DK111 kr111 krKøb
4Lyko DK135 kr135 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for IDA WARG Beauty Repair DUO Shampoo & Conditioner 2x250ml - 500 ml

PriceData har fulgt prisen på IDA WARG Beauty Repair DUO Shampoo & Conditioner 2x250ml - 500 ml i 165 dage. Laveste pris i perioden er 53,4 kr (registreret d. 17. marts 2026), højeste er 110 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 85 kr.

Den nuværende pris på 91 kr er 7% over normalprisen. Prisen er faldet 17% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for IDA WARG Beauty Repair DUO Shampoo & Conditioner 2x250ml - 500 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for IDA WARG Beauty Repair DUO Shampoo & Conditioner 2x250ml - 500 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202691 kr19 kr (17%)
20. maj 2026110 kr19 kr (21%)
11. apr. 202691 kr5 kr (5%)
8. apr. 202696 kr4 kr (4%)
4. apr. 202692 kr3 kr (3%)
2. apr. 202695 kr6 kr (7%)
18. mar. 202689 kr35,6 kr (67%)
17. mar. 202653,4 kr8,9 kr (14%)
3. mar. 202662,3 kr4,45 kr (7%)
3. feb. 202666,75 kr17,25 kr (21%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret