Gå til hovedindhold

IDA WARG Beauty Colour Protecting Shampoo 250 ml

Ida Warg BeautyShampoo og balsamEAN: 7340074775514
Pris fra 108 krtil 135 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 27 kr (20% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 53,4 kr 17. mar.

Sammenlign priser på IDA WARG Beauty Colour Protecting Shampoo 250 ml og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 108 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
IDA WARG Beauty Colour Protecting Shampoo 250ml
-21%108 kr
Før 136 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
IDA WARG Beauty Colour Protecting Shampoo 250ml billede

Produktinformation

Ida Warg Colour Protecting Shampoo er en farvebevarende og plejende shampoo som er udviklet med varmebeskyttelse for at forberede håret før styling.

Produktspecifikationer

Kategori: Shampoo
Artikel nr.: 23037
EAN: 7340074775514
Varenr.: 3207917
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
IDA WARG Beauty Colour Protecting Shampoo 250 ml
111 kr
Til butik
IDA WARG Beauty Colour Protecting Shampoo 250 ml billede

Produktinformation

Farvebevarende shampoo som beskytter og plejer farvet hårIDA WARG Beauty Colour Protecting Shampoo er en plejende shampoo som effektivt beskytter farvet og beskadiget hår. Formlen med bambus-ekstrakt reparerer håret mens avocado-olie giver ekstra glans og blødhed uden at tynge ned.Fordelene ved denne farvebevarende shampooBeskytter farvet hår og forlænger farvens holdbarhedBambus-ekstrakt reparerer og styrker beskadiget hårAvocado-olie giver naturlig glans og blødhedForbereder håret til styling med varmebeskyttelseEn pålidelig løsning til din daglige hårplejerutine. Tilføj IDA WARG Beauty Colour Protecting Shampoo til dine hårpleje-essentials.

Produktspecifikationer

Kategori: Shampoo
Størrelse: 250 ml
Artikel nr.: 89030
EAN: 7340074775514
Varenr.: 89030
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
IDA WARG Beauty Shine & Protect Shampoo 250 ml
135 kr
Til butik
IDA WARG Beauty Shine & Protect Shampoo 250 ml billede

Produktinformation

Farvebevarende og plejende shampoo udviklet med varmebeskyttelse for at forberede håret til styling. Formlen indeholder bambusekstrakt, der reparerer og beskytter beskadiget og farvet hår samt avocadoolie, der virker blødgørende og giver ekstra glans til håret uden at tynge det ned. IDA WARG Beauty Shine & Protect Shampoo 250 ml...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Shampoo
Størrelse: 250.000000000
Artikel nr.: 23037
EAN: 7340074775514
Varenr.: 2300-136-0250

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IDA WARG Beauty Colour Protecting Shampoo 250 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IDA WARG Beauty Colour Protecting Shampoo 250 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK108 kr108 krKøb
2NordicFeel DK111 kr111 krKøb
3Lyko DK135 kr135 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for IDA WARG Beauty Colour Protecting Shampoo 250 ml

PriceData har fulgt prisen på IDA WARG Beauty Colour Protecting Shampoo 250 ml i 163 dage. Laveste pris i perioden er 53,4 kr (registreret d. 17. marts 2026), højeste er 119 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 91 kr.

Den nuværende pris på 108 kr er 19% over normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for IDA WARG Beauty Colour Protecting Shampoo 250 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for IDA WARG Beauty Colour Protecting Shampoo 250 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026108 kr3 kr (3%)
12. maj 2026111 kr8 kr (7%)
6. maj 2026119 kr8 kr (7%)
5. maj 2026111 kr19 kr (21%)
28. apr. 202692 kr19 kr (17%)
18. apr. 2026111 kr15 kr (16%)
8. apr. 202696 kr4 kr (4%)
4. apr. 202692 kr3 kr (3%)
2. apr. 202695 kr6 kr (7%)
18. mar. 202689 kr35,6 kr (67%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret