Gå til hovedindhold

ID Identity ID T-TIME T-shirt | rullekrave - Hvid / M | | |

ID IdentitySikkerhedstøjEAN: 5709245005973
Pris fra 200 krtil 221,88 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 21,88 kr (10% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 199 kr 26. mar.

Sammenlign priser på ID T-TIME T-shirt | rullekrave - Hvid / M | | | og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 200 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
ID langærmet T-shirt m/ rullekrave (Hvid, M)
200 kr
Til butik
ID langærmet T-shirt m/ rullekrave (Hvid, M) billede

Produktinformation

Meget behagelig T-shirt med rullekrave og lange ærmer. Den har ribafslutning ved ærmerne og ekstra elastisk rib i rullekraven for øget komfort. En let, enkel og behagelig T-shirt til arbejde og fritid. Fremstillet af 100% bomuld. Vægt: 200 g/m2. OBS! Farv...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ID Identity
Kategori: Arbejdstrøjer
Farve: Hvid
Størrelse: M
EAN: 5709245005973
Varenr.: 11098653
Gå til Modekompagniet
TrustScore 4 ud af 54,0
T-Time rullekravetrøje, Hv - 0546
-12%219 kr
Før 250 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
T-Time rullekravetrøje, Hv - 0546 billede

Produktinformation

ID T-Time Rullekravetrøje Enkel & Funktionel Langærmet T-Shirt ID T-Time Rullekravetrøje fra ID Identity kombinerer et stilrent, ensfarvet design med professionel holdbarhed og komfort. Fremstillet i 100 % bomuld med en stofvægt på 200 g/m², føles trøjen...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ID
Farve: Hvid
EAN: 5709245005973
Varenr.: 7350582837472
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
ID T-TIME T-shirt | rullekrave - Hvid / M | | |
221,88 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ID T-TIME T-shirt | rullekrave - Hvid / M | | | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ID T-TIME T-shirt | rullekrave - Hvid / M | | | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Specialbutikken200 kr200 krKøb
2Modekompagniet219 kr219 krKøb
3Sikkerhedsgiganten221,88 kr221,88 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ID T-TIME T-shirt | rullekrave - Hvid / M | | |

PriceData har fulgt prisen på ID T-TIME T-shirt | rullekrave - Hvid / M | | | i 152 dage. Laveste pris i perioden er 199 kr (registreret d. 1. januar 2026), højeste er 221,88 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 206 kr.

Den nuværende pris på 200 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for ID T-TIME T-shirt | rullekrave - Hvid / M | | |. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for ID T-TIME T-shirt | rullekrave - Hvid / M | | | de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026200 kr21,88 kr (10%)
29. maj 2026221,88 kr21,88 kr (11%)
20. maj 2026200 kr21,88 kr (10%)
19. maj 2026221,88 kr21,88 kr (11%)
13. maj 2026200 kr21,88 kr (10%)
12. maj 2026221,88 kr21,88 kr (11%)
1. apr. 2026200 kr1 kr (1%)
26. mar. 2026199 kr1 kr (1%)
25. mar. 2026200 kr1 kr (1%)
1. jan. 2026199 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret