Gå til hovedindhold

ID SEVEN SEAS The polo | Herre - S600 - Sort / L | Poloshirt | |

IDSikkerhedstøjEAN: 5709245913148
Pris fra 275 krtil 317,5 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 42,5 kr (13% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 199 kr 15. apr.

Sammenlign priser på ID SEVEN SEAS The polo | Herre - S600 - Sort / L | Poloshirt | | og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 275 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Dansk - vi klæ´r familien på
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Seven Seas by ID Herre Polo - Sort - L
275 kr
Til butik
Seven Seas by ID Herre Polo - Sort - L billede

Produktinformation

ID herre polo i blød bomuld med knaplukning i kraven.

Produktspecifikationer

Mærke: ID
Kategori: Polo
Farve: Sort
Størrelse: L
EAN: 5709245913148
Varenr.: 1014267-sort-140
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
ID SEVEN SEAS The polo | Herre - S600 - Sort / L | Poloshirt | |
317,5 kr
Til butik
ID SEVEN SEAS The polo | Herre - S600 - Sort / L | Poloshirt | | billede

Produktinformation

Lækker og eksklusiv interlock poloshirt i blød bomuld med flot knaplukning. Kraven har en flot afslutning samt smart kontrastbånd. Fremstillet af bedste bomuldskvalitet, der sikrer optimal komfort og perfekt pasform. Poloen har et tidløst off-duty look.

Produktspecifikationer

Mærke: ID Identity
Kategori: Poloshirt
EAN: 5709245913148
Varenr.: 55365811765624

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ID SEVEN SEAS The polo | Herre - S600 - Sort / L | Poloshirt | | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ID SEVEN SEAS The polo | Herre - S600 - Sort / L | Poloshirt | | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Dansk - vi klæ´r familien på275 kr275 krKøb
2Sikkerhedsgiganten317,5 kr317,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ID SEVEN SEAS The polo | Herre - S600 - Sort / L | Poloshirt | |

PriceData har fulgt prisen på ID SEVEN SEAS The polo | Herre - S600 - Sort / L | Poloshirt | | i 153 dage. Laveste pris i perioden er 199 kr (registreret d. 23. marts 2026), højeste er 317,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 276 kr.

Den nuværende pris på 275 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for ID SEVEN SEAS The polo | Herre - S600 - Sort / L | Poloshirt | |. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for ID SEVEN SEAS The polo | Herre - S600 - Sort / L | Poloshirt | | de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 2026275 kr42,5 kr (13%)
13. maj 2026317,5 kr42,5 kr (15%)
29. apr. 2026275 kr42,5 kr (13%)
28. apr. 2026317,5 kr42,5 kr (15%)
21. apr. 2026275 kr42,5 kr (13%)
20. apr. 2026317,5 kr42,5 kr (15%)
18. apr. 2026275 kr76 kr (38%)
15. apr. 2026199 kr76 kr (28%)
14. apr. 2026275 kr76 kr (38%)
23. mar. 2026199 kr76 kr (28%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret